Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Steel Faith Overhaul Mod - Całościowe usprawnienie kampanii i bitew.

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Główny powód dla którego zainteresowałem się tym konkretnym modem to "fantazja".

    Ja lubię modyfikacja całościowe które wpływają na jak najwięcej elementów, chodzi o to bym musiał na nowo uczyć się gry.
    Więc moim pierwszym wyborem był Radios, ale jak zobaczyłem te fantastyczne jednostki np, szkieletowi łucznicy dla wampirów, to uciekłem z krzykiem.

    Dlatego skusiłem się na Faitha, bo we wcześniejszej wersji dodawał głownie brakujących rodzajów LL i tylko kilka jednostek. Teraz ich liczba znacząco wzrosła, ale są dużo bardziej przyjazna Lore niż to co było w Radiosie.

    Standardowym problem tej gry i tego moda są Krasnoludy które w większości sytuacji stają się super potęgą. Wampiry (druga zmora podstawki) stopuje choas.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Niby trochę pograłem na modzie i wszystko okej... do czasu. Grałem Wurzagiem i zjednoczyłem już wszystkich zielonych. Potem patrzę, a krasie mają z 6 pełnych armii kiedy ja mam jakieś niedobitki... Ten mod zamiast robić balans to go odwraca Dodam, że zagrałem ponownie (bo tamto było nie do wygrania) bez tego moda (ale z innymi, np. na jednostki dzikich orków) i krasnoludy juz nie były aż takie silne.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak samo jak w kampanii krasnoludy są przegięte. U mnie na czystym młotku brodacze stają się potęgo 9 na 10 gier. Czasem wampiry dają im w kość.
    Chodzi o ekonomię. Ten mod daje 4 poziom dla mniejszych miast, a tylko krasnoludy mają budynki na tym poziomie: pierwszy to kamieniarz chyba (na 1 poziomie przychód 200), i ten drugi od handlu.
    Dodaj do tego najlepsze jednostki 1 poziomowe i już masz zalaną całą mapę.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #14
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ja gram Krasnoludami i jestem w 40 turze. Mam dwie pełne prowincje (7 regionów) i jeden region z Przełęczy Śmierci (czy jakoś tak). Ciągle się tłukę z Zielonymi. Co ich zleję na swoim terenie to jestem tak poszczerbiony że muszę się wycofać, a w tym czasie Zieloni tworzą 2-3 armie i dawaj znowu na mnie. Uraz to mam ciągle po 6 za bunty w prowincjach i łupienie. Nie mam jak zbudować porządnej armii i zaatakować Czarną Grań. Mod ciekawy, ale faktycznie lekko przegięty. Wampiry posiadają już u mnie z 1/3 terenu Imperium. Zobaczymy jak to dalej będzie

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 12 podziękowań w 11 postach
    Spróbuj umocnić się na początkowej prowincji budując wszędzie polepszone garnizony. One ulepszone spokonie zatrzymują zielonych a swoja armia możesz isc pladrowac ich ziemie i zgarniac kase

  6. #16
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wiecie to i tak lepiej niż ja podczas gry bretonią (a dokładniej czarodziejką) gdzie przez 100 tur nie ruszałem się z miejsca .

    Własnie przez ten spam armii gram z sub modem na zmniejszone koszta utrzymania.

    Ja Ungrimem (zaczynającym w Karak Kadrin) straciłem 50 tur na wojnę z Vladem, gdzie na początku było 8 do 7 w regionach na jego korzyść.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #17
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Dobra ten mod idzie w złą stronę. Autorowi nawet nie wolno wytknąć że tworzy jednostki lekko niezgodne z lore, bo się wtedy chłopak stawia i wnerwia. Tak są zapatrzeni w siebie że nie znoszą krytyki.

    Dodają nową jednostkę dla Orków, Black Orc Big unz. Szukam i znaleźć nie mogę, to piszę że ta jednostka jest wymyślona i okrom zbędna. Więc raczej dostanę bana na ich głównym forum, cóż bywa. Napisałem też że VC nie są potrzebny elitarne Krwawe Smoki jako piechota.

    Nowy update wprowadzi Krasnalom i Orkom nowe jednostki. W tym elitarne wymysły jak dla Mnie. Cóż, myślałem że oni maja jednak jaja by wytrzymać krytykę, ale nie. Wielcy youtuberzy tyle gadają o lore tej gry, a potem śliną się na widok Płonącego Drzewca.

  8. Użytkownicy którzy uznali post ares354 za przydatny:


  9. #18
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wtedy trzeba będzie czekać na EW.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #19
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Wtedy trzeba będzie czekać na EW.
    Drugi z twórców, mniej narwany jednak powiedział coś ciekawego. Podobno będzie wersja która nie będzie zawierała dodatkowych jednostek, więc jakiś plus. EW może być ciekawy, jednak SF jest teraz na ustach wielu youtuberów jako najlepsza modyfikacja do TWW.

    BTW chyba już się ukazała 3 paczka z nowymi jednostkami, Krasnale i Orki.

  11. #20
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak będzie opcja bez dodatkowych jednostek, to ja ją zainstaluje.
    Bo jak pisałem gdzieś wyżej to wybrałem tego moda bo dużo zmieniał w kampanii a zarazem dodawał mało nowych jednostek.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •