Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum i poszukuję pomocy odnośnie Miedieval 2 Total war wersja steam orginał . Instalacja przebiegła pomyślnie pliki wszystkie zainstalowało . Problem zaczyna się gdy uruchamiam grę . Gra się za wiesza praktycznie przy każdy ładowaniu mam ekran ładowania gry praktycznie co drugi raz gra się zawiesza i przestaje ładować nie wiem co się dzieje . muszę gre wyłączać na czuja przez menadżer zadań bo mam cały czas czarny ekran gdy po kilku razach gra mi wejdzie w końcu do menu to gdy chcę zagrać jakąś mape to gdy przejdę dalej dzieje się to samo gra wywala się przy ładowaniu , to samo się dzieje w przypadku gdy chce cofnąć do głównego menu . Gdzie kolwiek klikne gra się wywala choć dalej jestem w grze nie mogę zobaczyć czy gra w menadżerze przestałą działać bo po w ciśnięciu ctrl+alt+delete przechodzę do menadżera i robi się czarny ekran w grze więc jedynie mogę na czuja ją wyłączyć przez delete . Co do aspektu technicznego posiadam laptop ROG G551JW i7, gtx 960, 8 gb RAM oraz zaktualizowny Win 10 . Sterowniki karty graficznej są aktualne tydzień temu robiony był format lapotopa . Proszę o pomoc bo naprawdę zależy mi na pograniu w tą gre .