Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 641

Wątek: Dyskusja ogólne

  1. #11
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Mnie się podoba taka zmiana, która może dodać więcej możliwości budowania ciekawych armii, jednocześnie nie niszcząc dotychczasowego balansu. Czekam na opinie innych graczy i przy ewentualnym pozytywnym odzewie można ją dodać do nowych zasad.

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    "Serio nie ma żadnej kontry na ulepszoną pijawkę? U orków na przykład ulepszona laleczka?" jak chodzi Ci o skilla u Wurzaga to niestety nie ma ulepszonej wersji tego skilla i ma 100m zasięgu, a pijawka po ulepszeniu ma 200m więc nie skontrujesz tego, po drugie jak mag zada sobie obrażenia to niestety nie jest to 1/2 hp nie podam na szybko teraz ile ale znacznie mnie a po drugie Wampiry mają przecież jeszcze "leczenie" więcej jak się uszkodzą to mogą się uleczyć, a Wampirzyce to nawet mają skilla żeby to zrobić bez magii. Ale zgadzam się, że limit na jednego maga strasznie ogranicza granie Wampirami.

    Pomysł z zakazem 2 magów tej samej domeny jest ciekawy moim zdaniem i warty rozpatrzenia, tak samo jak możliwość grania magami tylko na ziemi też nie jest złą opcją. Moim zdaniem trzeba trochę pobawić się zasadami na tym turnieju, jak słusznie była zauważone granie 3 gigantów jest "słabe", zgadzam się tutaj i też coś bym z tym zrobił np. zmniejszenie limitu do 1 giganta,pająka,mamuta,drzewca itd

  3. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  4. #13
    Asuryan
    Gość
    Mam jeszcze jedno, co prawda bardziej pod Mistrzostwa, może głupie pytanie: co z niepisaną zasadą nie brania udziału w turniejach przez ich organizatorów i sędziów?

  5. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    To proste, zamierzam wprowadzić zakaz uczestnictwa dla sędziów w turnieju, w tym wypadku ja będę jedynym sędzią, gdyż w myśl tego, co postanowiłem, mam przerwę do Mistrzostw Polski.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #15
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Jeden sędzia na MP i to w dodatku klanu, wyczuwam oskarżenia o stronniczość.

  7. #16
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez NiemiłosiernySamarytanin Zobacz posta
    Jeden sędzia na MP i to w dodatku klanu, wyczuwam oskarżenia o stronniczość.
    Nie miej zatem powodu do niepokoju, bo nie będę stronniczy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #17
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    @up

    chodziło chyba o branie udziału w Mistrzostwach przez sędziów co do tego kwestia ilu ich będzie i jaka będzie ilość graczy ja osobiście nie widzę problemu żeby sędziowie brali udział. Jak któryś "wykorzysta" swój autorytet to zapewne będzie poruszenie i coś takiego nie przejdzie.

  9. #18
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Środowisko Warhammerowe jest u nas mało kłótliwe, więc nie widzę przeciwskazań. Można jakoś głupio kombinować i podstawiać sędziów, ale nie wiem czy sens. Ja nie ukrywam, że chcę wziąć udział.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  10. #19
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jeden sędzia to zawsze zły pomysł. Ja nie widzę problemu z udziałem sędziów w turniejach,wystarczy żeby nie mieli prawa wydawania werdyktów w swojej własnej sprawie i tyle. Od tego jest kilku sędziów żeby zawsze był ktoś kto potrafi się zdystansować i ocenić dane zgłoszenie na chłodno.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  12. #20
    Asuryan
    Gość
    Ja widzę możliwość wystąpienia sporego problemu - jeśli Mistrzostwa będą w części sponsorowane przez jakąś firmę zewnętrzną (np w formie nagród). Ewentualnego smrodu w razie podejrzeń o ustawienie turnieju się bardzo długo możemy nie pozbyć. Ale może mam zbyt dużą wyobraźnię i wietrzę ewentualnie kłopoty tam gdzie ich faktycznie nie będzie.

Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •