Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Age of Empires IV

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Age of Empires IV

    Relic przejal prawa do gry i ja robi.... na youtube sa trailery ale bardzo biedne. Pokazuja tylko co bylo i ze nowa era bedzie.

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Szczerze powiedziawszy to po katastrofie, zwanej Warhammer 40.000 Dawn of War 3, mam spore obawy do tego tytułu. Później rozpiszę, dlaczego.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Prawdę mówiąc z ostatnich kontynuacji legendarnych marek, to tylko z AoW3 jestem zadowolony (a ono potrzebowało wielkiego DLC i sporo paczy by zatrzeć przeciętne pierwsze wrażenie).

    Ogólnie nie jestem na razie zainteresowany. Bardziej patrzę na remasterkę AoE1, bo tam wiem że będzie to odgrzewany kotlet, ale dobry.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To same studio bedzie jeszcze odgrzewac Aoe2 oraz Aoe3. Wiec pare dodatkowych kotletow

  5. #5
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Miałem się rozpisać, więc się rozpisuję.
    Niegdyś byłem wielkim fanem gier studia Relic - uwielbiałem Warhammer 40.000 Dawn of War I z dodatkami, a także (o dziwo) Warhammer 40.000 Dawn of War II i dodatki. Później poznałem Company of Heroes I i II, również te gry były świetne. Później pokazało się Dawn of War III. Początkowo pokładałem wielkie nadzieje, licząc na to, że będzie to połączenie tego, co najlepsze z obu poprzednich części:
    -systemu osłon z DoW 2, grafika z DoW 2, tryb The Last Stand (najlepsze, co dotąd wyszło z W40K) i klimat dwójki
    -możliwość budowania własnej bazy od zera, liczebność wojska rodem z pierwszej części, a także jakaś sensowna kampania
    Czego się ostatecznie doczekałem? Jakiejś zmutowanej imitacji League of Legends, umniejszającej rolę naszych wojsk do poziomu bezmózgich minionów, a także całkowity brak klimatu i nieudolne stworzenie całkowicie nowego, a przy tym bezsensownie wykonanego systemu osłon. Z tego powodu obawiam się o los Age of Empires IV, podobnie jak Company of Heroes 3, jeśli by nagle postanowiono zapowiedzieć takowy tytuł. Mam na myśli to, że będą chcieli "stworzyć coś, co bierze wszystko, co najlepsze z poprzednich części i miesza to ze sobą" - nigdy nie wychodzi z tego coś dobrego. Chyba, że spojrzymy na właśnie Age of Wonders III, które do teraz jest jedną z lepszych gier, w jakie grałem (obok Spellforce, Warhammer TW, Medievala II, czy choćby Warhammer 40.000 Dawn of War I i Company of Heroes II).


    EDIT: Wysunę nawet taką tezę, że przyczyną tego stanu rzeczy (jaką jest porażka Dawn of War III) jest nie tylko to, jakie założenia miało Relic przy robieniu tejże gry, a polityka SEGI. Podobnie jak przy Total War'ach starają się na siłę wydawać jak najprędzej kolejne gry. Widać, że wyrok w sprawie tego, co odwalało się wokół gry Aliens: Colonial Marines, niczego nie nauczył wydawcy i nie zmądrzeli jako tako jak EA czy Ubisoft ostatnimi czasy. Poza tym mam wrażenie, że w Relic TM nie pracują już ci sami ludzie, co wydali właśnie te fenomenalne pierwsze dwa Dawn of Wary czy obie części Company of Heroes, a zupełnie nowa grupa osób, których celem jest obrzydzenie graczowi przyjemności z rozgrywki. Boję się również, że Age of Empires IV tak naprawdę będzie wyglądać tak: jakaś tam podstawka + tony DLC na każdą pojedynczą frakcję.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #6
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie ma to jak ocenić,że gra nie wyjdzie po jednym trailerze, który był jedynie podsumowaniem wszystkich dotychczasowych części z serii . Ja tam się cieszę,że coś się w końcu ruszyło,oczywiście że gra może się nie udać tak jak DOW3 ale nie ma na razie żadnych podstaw by tak sądzić.

    PS: NIECH KTOŚ POPRAWI NAZWĘ TEMATU BO OCZY BOLĄ! Dziękuję.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #7
    Pampa
    Gość
    Poprawione.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    ta gra mnie wciagneła na dobre !

  9. #9
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Odkop ale co tam nie aż taki wielki ^^

    Co do robienia AoE4 przez Relica to powiem tak że szykuje się kolejny gniot, po prostu relic nie robi już gier jak kiedyś gdzie dow1 był dobry coh1 świetny dow 2 był już gorszy od 1 ale uszedł to tak coh2 nigdy mnie do siebie nie przekonał a dow3 wręcz odrzuca.

  10. #10
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Wie ktoś coś na temat epoki?
    Total War podniósł poprzeczkę to muszą się postarać, żeby nie wyszedł gniot. To już nie czasy gdzie każdy ma hoplitów jak w AoE1, albo gdzie landsknecht walczy z rewolwerowcem jak w AoE3.

    https://www.youtube.com/watch?v=RYwZ6GZXWhA
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •