Zobacz wyniki ankiety: Gdyby dzisiaj odbyła się II tura wyborów prezydenckich, to na kogo oddałbyś swój głos?

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jarosław A. Kaczyński

    36 54.55%
  • Bronisław M. Komorowski

    15 22.73%
  • Jeszcze nie wiem

    5 7.58%
  • Nie idę głosować

    10 15.15%
Strona 2 z 81 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 805

Wątek: Wybory Prezydenckie

  1. #11
    Witia
    Gość

    Re: Wybory Prezydenckie

    Włodzimierz Cimoszewicz - Karierę polityczną rozpoczął jako działacz organizacji młodzieżowych w Polsce Ludowej. Był m.in. członkiem Związku Młodzieży Socjalistycznej w latach 1968–1973 oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, w którym w 1972 wybrany został na stanowisko przewodniczącego tej organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1971 aż do rozwiązania w styczniu 1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podczas swojej pracy na uczelni był sekretarzem komisji uczelnianej partii. W 1985 wycofał się z aktywności politycznej, przenosząc się do Kalinówki Kościelnej na Podlasiu, gdzie objął gospodarstwo rolne swoich teściów.

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR.



    A co wy sądzicie o tej 'kandydaturze'?
    Mówimy jej 'NIE'

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Sądzę, że najlepszym kandydatem byłby Włodzimierz Cimoszewicz - postać reprezentacyjna, z poglądami zgodnymi z ponad połową naszych obywateli na pewno, nie uwikłany w obecny spór polityczny ani żadne afery, znający się na polityce zagranicznej i oczywiście postać o sporym uznaniu międzynarodowym. A co wy sądzicie o tej 'kandydaturze'?
    Jedyny pozytyw jego kandydatury, to to, że może reaktywują znowu cimoszenko.info i będzie wesoło
    A na serio - "Carex" to idealny kandydat dla pańszczyźnianych. Znaczy ma w III RP szanse...
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    To wszystko co napisałeś nie przeszkodziło mu podpisać traktatu akcesyjnego RP do UE (obok premiera) w 2003, kandydować na stanowisko Sekretarza Generalnego Rady Europy, a także otwarcie krytykować swój były obóz polityczny. Przeszłość w PZPR nie przeszkodziła Kwaśniewskiemu być lepszym prezydentem od Wałęsy, ani Millerowi prowadzić w interesie Polski bardzo trudnych negocjacji akcesyjnych ze Schroederem.
    Ja uważam go za kandydata który potrafi wznieść się ponad podziały partyjne, bo prezydent nie ma być prezydentem PiS-u czy PO, tylko każdego z nas. Cimoszewicz daje realną szansę na współpracę w czasie gdy premierem będzie zarówno przedstawiciel PO, PiS lub jakiejkolwiek innej partii która wygra przyszłe wybory.
    Μολὼν λαβέ

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    To wszystko co napisałeś nie przeszkodziło mu podpisać traktatu akcesyjnego RP do UE (obok premiera) w 2003,
    I co w tym wspaniałego :?:

    kandydować na stanowisko Sekretarza Generalnego Rady Europy
    Co z tego :?:

    a także otwarcie krytykować swój były obóz polityczny
    W którym siedział, siedzi i będzie siedzieć - znaczy niczego się nie nauczył.

    Przeszłość w PZPR nie przeszkodziła Kwaśniewskiemu być lepszym prezydentem od Wałęsy, ani Millerowi prowadzić w interesie Polski bardzo trudnych negocjacji akcesyjnych ze Schroederem.
    Jeden i drugi byli beznadziejnymi przywódcami dla naszego kraju.

    Ja uważam go za kandydata który potrafi wznieść się ponad podziały partyjne, bo prezydent nie ma być prezydentem PiS-u czy PO, tylko każdego z nas. Cimoszewicz daje realną szansę na współpracę w czasie gdy premierem będzie zarówno przedstawiciel PO, PiS lub jakiejkolwiek innej partii która wygra przyszłe wybory.
    A ja uważam, że jest takim samym politrukiem, jak reszta jego ekipy.
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Cimoszewicza można już wyrzucić z ankiety na takiej samej zasadzie jak Tuska.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3
    Μολὼν λαβέ

  6. #16
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Cytat Zamieszczone przez inmyopinion
    Ludzie co wy tak na tego Sikorskiego glosujecie przeciez to żyd jest i w dodatku agent CIA.
    Po pierwsze zydowka jest jego zona nie on,po drugie Sikorski zna j.angielski,po trzecie ludzie ktorych oszukala PO nie potrafia sie przyznac i w to uwierzyc i po czwarte ma znane nazwisko .A tak wracajac do ankiety to kilku tam brakuje jak np Korwin,Ziobro,Konon,Włos czy Kornel Morawiecki.Brak przedewszystkim Korwina w tej ankiecie to duzy blad.
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

  7. #17
    Witia
    Gość

    Re: Wybory Prezydenckie

    Brak przedewszystkim Korwina w tej ankiecie to duzy blad.
    Z pewnością i w tych wyborach nie wyjdzie z granicy błędy statystycznego

  8. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Wyniki ankiety są przerażające na naszym oszołomskim forum. Tyle osób by chciało, by ich "first lady" została Żydówka - a gdzie "polski antysemityzm wyssany z mlekiem matki" :?: Czy "holocaust industry" się na taką kandydaturę zgodzi, przecież to może być złe dla interesu

    A tak wracajac do ankiety to kilku tam brakuje jak np Korwin,Ziobro,Konon,Włos czy Kornel Morawiecki.
    No właśnie gdzie Kononowicz :?: Myślę że on by był ukoronowaniem III RP-owej polityki, być swojego rodzaju największym klejnotem w koronie naszej "demokracji realizującej zasady sprawiedliwości społecznej". A po nim już by "nie było niczego"
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Propozycja zagłosowania na Konona jest kusząca (a może narysowanie czegoś fajnego na karcie do głosowania?), jednak za kilkanaście lat chce mieć czyste sumienie i świadomość, że zawsze głosowałem na najbardziej wartościowego kandydata.

    Prawdopodobnie, mój głos dostanie więc Korwin, chyba że będzie startował Popiela, bo zdaje się być najbliższy moim poglądom - i do tego praktycznie nie pokonany w dyskusji, daje argumenty nie tylko merytoryczne, ale i potrafiące przekonać mniej zainteresowanych polityką ludzi. Jeśli żaden z dwóch powyższych nie wystartuje, to pewnie zagłosuję na innego kandydata UPRu (ale już, zapewne, od niechcenia) lub wybiorę "faszystę od mundurków" Romana Giertycha.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  10. #20
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Cytat Zamieszczone przez Witia
    Brak przedewszystkim Korwina w tej ankiecie to duzy blad.
    Z pewnością i w tych wyborach nie wyjdzie z granicy błędy statystycznego
    Z pewnoscia wyborow nie wygra ale mam dziwne przeczucie ze jego wynik bedzie niespodzianka w tych wyborach.
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

Strona 2 z 81 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybory do Starej Gwardii - etap I
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 23:16
  2. Wybory do Starej Gwardii - Etap II
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 22:43
  3. Wybory do Starej Gwardii
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 13:28
  4. Wybory prezydenckie
    By Gaius Julius in forum Agora
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-10-2011, 10:34
  5. Wybory parlamentarne dziś!
    By Gaius Julius in forum Agora
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •