Zobacz wyniki ankiety: Gdyby dzisiaj odbyła się II tura wyborów prezydenckich, to na kogo oddałbyś swój głos?

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jarosław A. Kaczyński

    36 54.55%
  • Bronisław M. Komorowski

    15 22.73%
  • Jeszcze nie wiem

    5 7.58%
  • Nie idę głosować

    10 15.15%
Strona 81 z 81 PierwszyPierwszy ... 3171798081
Pokaż wyniki od 801 do 805 z 805

Wątek: Wybory Prezydenckie

  1. #801
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Polska przez prawie 50 lat była pod PRL-owską dyktaturą i wtedy nie było ważne kto głosuje i na kogo te czasy na szczęście się zmieniły teraz ten co głosuje ma prawo do krytyki bo on przez głosowanie spełnia nie tylko swój obowiązek ale też czuje odpowiedzialność za państwo i chce mieć wpływ na jego struktury personalne. Czy ma na to wpływ w praktyce to inna kwestia. Chodzi o pewne fundamentalne zasady. Więc ten kto nie głosuje jak najbardziej pokazuje swoją indolencję i nie powinien narzekać bo nie ma do tego moralnego prawa.
    Ma prawo do krytyki, która jednak jest bezowocna bo nie ma wpływu na władzę, zmieniło się sporo bo przynajmniej nie dostaniesz wycisku za krytykę i nie pójdziesz do więzienia, co jest wielkim postępem, ale frustracja po krytyce pozostaje bo nie masz żadnego wpływu na zmiany. Fundamentalne zasady są takie, że do sejmu dostają się ci co dostali najwięcej głosów i każdy kto startuje ma równe szanse. Głosowanie to nie obowiązek tylko przywilej, nikt na razie nie zasłużył na mój głos więc skreślam wszystkich . Jedną z fundamentalnych zasad demokracji jest właśnie prawo do krytyki , więc nie podoba mi się jak ktoś pisze coś o moralnym prawie i mówi, że nie mam prawa krytykować. Krytykować mają prawo wszyscy nawet ci co głosowali na późniejszych zwycięzców
    Krańcowa wolność prowadzi narody i jednostki do skrajnego niewolnictwa.
    - Cyceron

    Dulce et decorum est pro patria mori.
    - Horacy

  2. #802
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wybory Prezydenckie

    Krytykować mają prawo wszyscy nawet ci co głosowali na późniejszych zwycięzców
    Niech tylko pamiętają, że ponoszą pełną odpowiedzialność za swój wybór

    Fundamentalne zasady są takie, że do sejmu dostają się ci co dostali najwięcej głosów i każdy kto startuje ma równe szanse.
    To w Polsce nie ma fundamentalnych zasad.
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

  3. #803
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 910
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Gogi nie irytuj się tak,trochę luzu,wez od mamy na piwo(bo sam pewnie nie potrafisz zarobić złamanego grosza) i idz się napij ze znajomymi ,siej rewolucję śmiećkspercie od wszystkiego
    Proponuję potrollować sobie na onecie robaczku - tu się to może szybko skończyć
    Kto poświęca wolność na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich. B. Franklin
    Chciałem znaleźć wytłumaczenie dla bytu. Nie potrzebuję żadnego usprawiedliwienia dla bytu, ani żadnego słowa uświęcającego moje istnienie. Ja usprawiedliwiam i uświęcam. Ayn Rand "Hymn"

  4. #804
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    zaczepiło go ponoć dwóch eleganckich panów i bez pardonu zaproponowało 200zł za oddanie głosu na jednego z kandydatów ,a kim był ten kandydat ? wielbiony przez ogół forum JKM
    Historyjka mało prawdopodobna - "cena rynkowa" głosu jest bowiem w tym przypadku wyraźnie zawyżona, co skłania mnie do podejrzeń, że opowiastka jest kłamstwem
    Mam nadzieję, że forumowym liberałom ten argument trafi do przekonania

  5. #805
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach

    Re: Wybory Prezydenckie

    Cytat Zamieszczone przez Elrond

    Proponuję potrollować sobie na onecie robaczku - tu się to może szybko skończyć
    Gogi ty masz od Maniusia moją podobiznę,a mnie Donek z Bronkiem przesłali twoją i twoich koleżków .

    Dostałeś od Furvusa ostrzeżenie. Jeżeli taka akcja jeszcze raz się powtórzy, ode mnie dostaniesz od razu bana. Najszczersze pozdrowienia - Witia

    Witia, dzięki za wyręczenie mnie z tym komunikatem Te kilka postów poniżej poleciało, bo o tym kto jest trollem, a kto nie jest, możecie sobie podyskutować na gg, a nie offtopować w tym temacie. - Furvus
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

Strona 81 z 81 PierwszyPierwszy ... 3171798081

Podobne wątki

  1. Wybory do Starej Gwardii - etap I
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 23:16
  2. Wybory do Starej Gwardii - Etap II
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 22:43
  3. Wybory do Starej Gwardii
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 13:28
  4. Wybory prezydenckie
    By Gaius Julius in forum Agora
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-10-2011, 10:34
  5. Wybory parlamentarne dziś!
    By Gaius Julius in forum Agora
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •