Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 142 z 142

Wątek: Bulat Steel Total War

Moderatorzy Globalni Awatar Eutyches
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    354
    Otrzymał 334 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    To teraz jestem ciekaw jak długo mod będzie dostępny. Nowych patchy czy łatek można się nie spodziewać zapewne.
    Szkoda, ze mod który miał szansę zdetronizować Bellum Crucis 7, czy podrasowaną wersję SS z submodem którego współautorem jest nasz, Jurand z Krakowa, poszedł utartą ścieżka modyfikacji wcześniejszych czynionych przez Rosjan, ot choćby mod Hegemonia, nasz KLA powinien go pamiętać

Ja myślę, że z dostępnością moda ne ma problemu, zawsze można samemu wrzucić jak będą chętni, czy na Google dysk, czy inne

Dawniej Eutyches z rangą kotołak 2008/09 do 2014 roku//Gdzie indziej, zwany Nobanion, tym bardziej kotołak

Szambelan Awatar chochlik20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    287
    Otrzymał 466 podziękowań w 324 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Szkoda, ze mod który miał szansę zdetronizować Bellum Crucis 7, czy podrasowaną wersję SS z submodem którego współautorem jest nasz, Jurand z Krakowa, poszedł utartą ścieżka modyfikacji wcześniejszych czynionych przez Rosjan, ot choćby mod Hegemonia, nasz KLA powinien go pamiętać

Ja myślę, że z dostępnością moda ne ma problemu, zawsze można samemu wrzucić jak będą chętni, czy na Google dysk, czy inne
    Czy przebiłby BC 7 to nie wiem, bo grałem krótko. Okazał się zbyt wymagający dla mnie.
    Masz na myśli SSHIP? Grałem więcej i powiedziałbym, że oba mody są porównywalne.
    Przepis na idealną kawę:

Grafik
    : Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

Tytus: Rozkaz!
    Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.

Księga XVI

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów