Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 191

Wątek: Bulat Steel Total War

  1. #111
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Oczywiście, że można.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #112
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Drzewko genealogiczne Sycylii jest zepsute.
    Tylko król w nim jest na starcie,a 7 pozostałych członków z tego samego rodu już się tam nie znajduje.
    Podobny problem,z brakiem potomstwa również,miałem grając Nowogrodem.
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  3. #113
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez olek77 Zobacz posta
    Drzewko genealogiczne Sycylii jest zepsute.
    Tylko król w nim jest na starcie,a 7 pozostałych członków z tego samego rodu już się tam nie znajduje.
    Podobny problem,z brakiem potomstwa również,miałem grając Nowogrodem.
    Wersja ta ma dziwne bolączki, poprzednia czasem bywała lepiej dopracowana, tak wygląda jakby im się spieszyło i wypuścili bez betatestów, a to ogromny mod, powinni sprawdzić. Ja bym uwagi im zgłaszał bezpośrednio, choćby na moddb....Z tego co zauważyłem nie są obrażalscy...A może jakieś fixy już wypuścili?
    edit:
    Choć z tym błędem prośba z mojej strony o screena, bo to dziwny błąd, ja go nie miałem...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #114
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  5. #115
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez olek77 Zobacz posta
    Screen jest z 38 tury, a nie ze startu. Król ma córkę i dwóch synów, widać reszta generałów nie jest pożeniona z głównym rodem.

    Główną bolączką tego moda jest utrzymanie porządku w podbitych prowincjach. Masakra jakaś.
    Jak nie zapomnę to wrzucę screena, bo pierwszy raz spotkałem się, aby papiestwo stało się wasalem Niemiec.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #116
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Główną bolączką tego moda jest utrzymanie porządku w podbitych prowincjach. Masakra jakaś.
    Czy przypadkiem aktywności w podbitych prowincjach nie ustawia się w setupie moda?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #117
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Czy przypadkiem aktywności w podbitych prowincjach nie ustawia się w setupie moda?
    Patrzyłem, ale wydaje mi się, że nie.
    Jak zauważyłem to problem wynika zbyt dużej populacji. Im większa ilość tym spada szybciej spada zadowolenie. Jest bardzo duża granica pomiędzy przeskoczeniem pomiędzy poziomem 3 a 4 osady. Tyle, że jak zauważyłem to komputer nie ma takich problemów i potrafi utrzymać wysoki porządek przy jednej jednostce garnizonowej.
    W ogóle zastanawiam się, czy na EC jest możliwość osiągnięcia 4 poziomu.

    Jest dziwny bug w grze polegający na pojawianiu się nowych wrogich generałów w pobliżu przejętej stolicy.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #118
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Król ma córkę i dwóch synów, widać reszta generałów nie jest pożeniona z głównym rodem.
    No właśnie to powiedziałem trzy posty wcześniej.
    Jak Eutyches poprosił o screen'a to już miałem 38 turę i wtedy go zrobiłem...
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  9. #119
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Tyle, że nie jest to bug. Sycylią w grze rządzi stronnictwo Gibelinów (Ghibellines party), więc nie są oni powiązani więzami rodzinnymi. W Nowogrodzie jak sprawdziłem jest normalne drzewko rodzinne, ale np. w Anglii masz jedynie króla z Plantagenetów, bo reszta generałów należy do zupełnie innych rodów. Pewnie podobnie jest u innych nacji.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  11. #120
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Tyle, że nie jest to bug. Sycylią w grze rządzi stronnictwo Gibelinów (Ghibellines party), więc nie są oni powiązani więzami rodzinnymi. W Nowogrodzie jak sprawdziłem jest normalne drzewko rodzinne, ale np. w Anglii masz jedynie króla z Plantagenetów, bo reszta generałów należy do zupełnie innych rodów. Pewnie podobnie jest u innych nacji.
    Ufff...odetchnąłem, bo osobiście uważam, że modyfikacja jest momentami, aż za bardzo oddająca pewne realia. Coś wiem, bo grałem Bizancjum... W okresie wczesnym i ciapaci zachowywali się jak w historii się działo^^...
    Myślę, że z engine Medievala 2 z Królestwami więcej się nie wyciśnie, a ta wersja ma już wyrównane w poziomie jakości wyglądu jednostek, jak się przerzuci do Bizancjum zmodowanego na Attyli, czy też dodatku oficjalnego o nim, to mam mieszane odczucia co do Panów i Pań z CA....
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 04-06-2020 o 14:09
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •