Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 191

Wątek: Bulat Steel Total War

  1. #171
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    BS Lynwo Edition to chamski pirat z Rosji który przywłaszczył zasoby z innych modów, bez zgody autorów, i na tej bazie zrobił produkt komercyjny oferowany z płatnymi DLC za pieniądze, i z płatnych witryn, to nie samodzielna produkcja, wykreowana po rozłamie zespołu podstawowej wersji projektu , dodatkowo z chamskim developerem , to tak jakby Rosjanie nałożyli na nasz Potop swój mod Ogniem i Mieczem i oferowali jako mod Pan Wołodyjowski.

  2. #172
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witam, prosił bym o wstawienie linka do pliku instalacyjnego, który pobiera się razem z plikami setup1-8.BIN bo mi skasował antywirus zaraz po pobraniu a nie mam zamiaru znowu męczyć się z tym torrentem co jest na moddb. Nie pogardzę również jak ktoś wrzuci pełną sprawdzoną wersję moda. Z góry dziękuję

  3. #173
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Niestety pełna wersja od ,,Ruskich,, jest mój szanowny kolego płatna , oni to stworzyli żeby na tym zarabiać, przy okazji kradnąc pomysły od innych , u nich to standard, a mogę coś o tym powiedzieć bo jestem zalogowany na ich forum.

  4. #174
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Więc wersja z MODDB nie jest pełna? Pobrało mi 14.8 GB brakuje tylko pliku instalacyjnego bo z automatu wywalił mi go antywirus. Czyli mam rozumieć, że to co pobrałem z MODDB jest okrojoną wersją?
    Bardzo lubię pogrywać w Bellum Crucis a ten mod z tego co zobaczyłem bardzo wpasowuje się w moje gusta estetyki więc czemu by nie pograć nawet jeśli jego twórcy podkradają innym pomysły.
    O plik instalacyjny prosiłem tylko dlatego, że wolę nie kombinować z antywirusem aby znów nie wywaliło mi tego jednego pliku.

  5. #175
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach

    Bulat Steel 2.1.5 Extended TW

    Wersja rozszerzona, ta o której do nich pisałem, by uważali na ewentualne donajty, bo mogą źle na tym wyjść, kwestia reakcji CA/SEGA - mają dalej swój patronite, mod jest dla mnie najlepszym, co można było zrobić na bazie tego silnika gry. Zarzuty o kopiowanie itp. na dzień dzisiejszy są dosyć na wyrost, bo dorzucili tyle swojego, że można ich lubić, czy nie ale od czasów Bellum Crucis, tak dobrego moda nie widziałem. Chciałbym tylko uprzytomnić potencjalnym krytykantom, ze każde TW ma swój engine i on narzuca, takie a nie inne rozwiązania, czasem bliźniacze w wielu niezależnych modyfikacjach plus zmiany genialne modyfikujących. Tutaj pokazali autorzy, ze engine gry nie był do końca wykorzystany, ale gdzie? Nie będę spoilerował, sami zagrajcie.

    Pozdrawiam serdecznie naszego YTubera Noyana, może kiedyś coś nagra?

    https://www.moddb.com/mods/bulat-steel-total-war/downloads/bulat-steel-215-extended-tw-215-extended
    hofix
    4.7.1 hotfix file - Third Age Total War 4.0 mod for Medieval II: Total War: Kingdoms - Mod DB
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 19-02-2023 o 09:32
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #176
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    czy do tej wersji działa zangielszczenie z tej poprzedniej? czy trzeba wykupić?
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  7. #177
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez olek77 Zobacz posta
    czy do tej wersji działa zangielszczenie z tej poprzedniej? czy trzeba wykupić?
    Zangielszczenie patrząc po ich discordzie generuje błędy i jest w fazie końcowej i tylko dla tych, póki co wspierali ich finansowo. Z tą ilością zmian nie ma prawa działać prawidłowo, ale spróbować możesz. Przestrzegałem ich swego czasu przed takimi praktykami, bo wcześniej chcieli kasę za samego już moda, tutaj się niby ślizgnęli i CA nie może im nic zrobić, że chcą kasy za zangielszczenie, choć nie jestem do końca przekonany. Ja mam wersję wcześniejszą ładnie chodzi, ta też, ale znam trochę rosyjski, szkoda że nasz kolega, co miał sposób na przetłumaczenie nie pojawia się, bo wtedy chyba nawet uprzedził Ukraińców z tłumaczeniem.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #178
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Juz zostałem ich patronem. Mod się instaluje więc zobaczymy jak to będzie śmigać.

    PS tez trochę znam rosyjski jednak tylko potrafię mówić,a alfabetu nie znam
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  9. #179
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez olek77 Zobacz posta
    Juz zostałem ich patronem. Mod się instaluje więc zobaczymy jak to będzie śmigać.

    PS tez trochę znam rosyjski jednak tylko potrafię mówić,a alfabetu nie znam
    Ja odwrotnie^^, ale i tak nie gram, poczekam, aż będzie dostępne zangielszczenie normalnie, o ile będzie i tak mam fazę na mody pod Rome Remastered. Daj znać jak mod chodzi etc...Czy już faktycznie wycisnęli z silnika gry wszystko i czy poza inwazjami Mongołów etc...jest jakiś event z Zakonem Krzyżackim, mam na myśli setup moda, jak ustawiasz sobie?
    Daj znać, to ważne
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #180
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Antwerpia
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zagrałem 40 tur Bizancjum w kampanii LATE. Zero crashów, żadnych problemów. Moge jakoś podesłać te zangielszczenie. Póki co wielkiej róznicy nie ma.
    "Moja nienawiść umrze wraz z Tobą."

    ~ Robert the Bruce do swego ojca

  11. Użytkownicy którzy uznali post olek77 za przydatny:


Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •