Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 258 z 258

Wątek: Total War: WARHAMMER II - Dyskusja Ogólna

  1. #251
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czesc,

    Mam do Was pytanie. Czy orientujecie sie w jaki sposób komputer oblicza siłę armii przy bitwach automatycznych ? zacząłem grać skavenami na MP i lekko sie podłamałem kiedy moje 2 pełne armie (złożone głównie z klanbraci) miały 1/3 jaszczuroludzi którzy nawet jednej pełnej armii nie mieli. Zagrałem podobną bitewkę w kampanii dla jednego gracza i wygrałem z miażdżąca przewagą. Wydaje mi sie ze komputer strasznie skrzywdził szczury w bitwach z automatu

    gramy z kumplem na MP wiec bitwy prowadzone ręcznie odpadają ze względu na czas

    jakie nacje polecacie w grze wieloosobowej ?

  2. #252
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    To nie skaveni są słabi w bitwach automatycznych, tylko AI dostaje dużego bonusa niezależnie od frakcji po obu stronach. Im wyższy poziom trudności tym większa przewaga AI w bitwach automatycznych, więc jedyne wyjście to granie bitew ręcznie, albo zmniejszenie poziomu trudności.

  3. Użytkownicy którzy uznali post ( ͡º ͜ʖ ͡º) za przydatny:


  4. #253
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Z tego co pamiętam to najważniejsze są wartości obrony:
    - Pancerz, obrona w zwarciu, morale i punkty życia.

    Następnie mocno promowany jest atak dystansowy.


    Najsilniejsze nacje do grania na automacie to Krasnoludy i Jaszczuroludzie. W drugim żucie są to wszystkie elfy i zombi piraci.


    Należy unikać ras nastawionych na liczby: orków i goblinów, zwierzaków czy szczurów (ale ci ostatni w późniejszym czasie jak dorobisz się artylerii i drużyn z bronią, zaczynają wymiatać na auto).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  6. #254
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    dziękuję Wam za odpowiedź.

    zagrałem teraz Jaszczuroludzmi i na początku rzeczywiście jest dużo łatwiej na automacie niż skavenami. 1 v 1 kończę bez strat i w kolejnej turze armia uzupełnia się na 100%. oczywiście frajdą jest zagrać odobiscie bitwy jednak na MP jest to niemożliwe niestety.
    pozdrawiam i idę szkolić skilla

  7. #255
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Widzieliście nowy mod dodający frakcje Kislev Ja zagrałem troche i moge spokojnie stwierdzić że jest do jeden z najlepszych modow dodający frakcje, spokojnie można go porównać do moda dodającego królestwa południowe, czyli najlepszego, najbardziej zaawansowanego moda dodającego frakcje. Jak by tak porównywać te dwa mody to jeśli chodzi o jednostki to kislev jest lepszy, każda jednostka została zrobiona z unikalnych modeli, stworzonych przez twórców moda. A jeżeli chodzi o mechanikię zabawy to jednak Królestwa południowe są lepsze, jest bardziej rozbudowana. Podczas gry Kislevem mamy punkty "waleczności", chyba tak to się nazywało :p, zyskujemy je za wygrane bitwy a tracimy ich pewno ilość co tura, można za ich pomocą ulepszać zołnierzy oraz są potrzebne to niektórych technologi, jeśli będziemy mieć ich mało ilość mamy debaffy więc tak jak orkowie Kislev nastawiony jest na ciągłą walke, ekspansje. Dla mnie jest to mod który powinnien mieć każdy, szkoda będzie pracy twórców jeśli CA zdecydują sie na stworzenie Kisleva :p

  8. #256
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Grał ktoś w kooperację?
    Bo zastanawiam się czy jest jakiś sposób na wyłączenie konieczności potwierdzania każdej bitwy przez obu graczy. I czy to normalne że nie dostaje się żadnych misji, oprócz tych na itemy.
    Ogólnie spora różnica, zagrałem wczoraj sam Malekithem kilkanaście tur, potem z kolegą i przeciwnik miał mniej armii, część miast była dalej do kolonizacji.

  9. #257
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wiadomo kiedy nowe dlc Że o trójce nie wspomnę ...

  10. #258
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Do końca miesiąca CA nie da żadnych informacji. I to jest oficjalne stanowisko. Na szczęście w zasadzie zostało tylko parę dni więc luz.

    Tak więc pierwsze info dopiero w październiku, najpewniej gdzieś tak w połowie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •