Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Hunowie

  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Hunowie

    dziś zacząłem rozbijać Cesarstwa i Sasanidów przy pomocy tej nacji
    zachęciłem się gdyż, postanowiłem bronić swoich gockich posiadłości przed ichnia horda i nawet mi to wyszło acz z wielkim trudem i stratami.
    Zatem tak, pozycja startowa z dupy, ale mając takie siły na starcie jesteśmy w stanie zając każda, ale to każda prowincję Ja dla zabawy zająłem się Sasanidami właśnie jeśli ktoś z was woli atakować ludy bardziej europejskie, trzeba uważać, na to, ze i one przekształcają się w hordę, no ale to niewielki problem.
    Jeszcze genialniejsze są jednostki tej nacji konni łucznicy nie dość, ze na golasa mają 10 w dystansowej, to jeszcze mają powiększone oddziały (do 66 ) no i te piękne jednostki konne, wszystkie liczniejsze niż innych nacji, a najbardziej mnie rozbraja jednostka pastuchowie Niby niewiele a cieszy 98 ludzi na koniach, pancerz na g/g plus dwa walory z świątyń 12, atak 9 trzy takie naprawdę potrafią zmasakrować nawet silne jednostki.
    Piechoty wbrew pozorom też nie brakuje, co prawda w hordzie jej nie dostajemy ale za to da się produkowac całkiem dobrej jakości ogólnie nacja doskonała.
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Hunowie

    Nie da się ukryć, w kampanii nie do zajechania. Szkoda tylko, że nie mają pieszych łuczników, trochę lipa z obroną podczas oblężenia. Inna sprawa, że taktyka Hunów rzadko pozwala na doprowadzenie do takiej sytuacji, wszystko da się zetrzeć w polu.

  3. #3
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    450
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hunowie

    Ostatnio patrze w pliki a tam zonk nacja biali Hunowie! :shock:
    Nie mają żadnych jednostek.

    P.s Pokaż filmik
    .de mortuis aut bene aut nihil - o zmarłych należy mówić dobrze albo nic. Chilon ze Sparty.

    Divide et impera


    http://www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg

  4. #4
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Hunowie

    sa tez i Maurowie nawet maja własny filmik po ich rozwaleniu
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    120
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hunowie

    Hunowie to najlepsza Nacja moim zdaniem są najłatwiejski do pokonania jak i łatwo nimi pokonac innych.

  6. #6
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    111
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hunowie

    Grałem Gotami,Hunowie byli już koło Alp,gdyż cały czas śledziłem ich wędrówkę szpiegiem ,rozbudowałem nagle gospodarkę i w moim skarbcu znalazło się 54000 florenów.Myślałem,że Hunowie mnie ominęli i poszli na Rzym a tu zdziwienie.Po około 15 turach jak się wzbogaciłem Hunowie zagościli w zachodnich prowincjach mojego państwa i zaczął się hardcore

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Hunowie

    Trzeba przyznać że zwiększona liczba jednostek konnych się przydaje poza tym mają najlepszych konnych łuczników ustawiamy armię złożoną z konnych łuczników na pagórku i wróg nie ma szans
    "Chcesz pokoju szykuj się do wojny"

    http://www.rancher.com.pl/index.php?m=12 Dobre miejsce na wypoczynek sam jeżdżę i polecam

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram na poziomie trudnym(zarówno bitwy, jak i kampanii), i po zlikwidowaniu frakcji Roksolanów oraz Wandali, którzy byli najbliższą konkurencją, zająłem też Vicus Sarmatae, a więc osiedliłem się. Nic poza ruchami szpiega i dyplomaty nie robię przez kolejne tury, gdyż mam cały czas skarb na minusie. Rozwiązałem całe wojsko, ale to nic nie dało. Tylko w Vicus Sarmatae zdążyłem zbudować bazar. Co robić?

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    84
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Rób to co hunom wychodzi najlepiej - pal, grab i morduj :-D

    Nie wiem czy jest sens siedziec w miejscu - raczej szybko budzet ci nie wyjdzie na plus bez nowych ziem wiec radze zaczac je zdobyc

  10. #10
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Spustosz dotkliwie ziemie Sasanidów, potem zrób wróć przez Kaukaz na stepy i wyczyść prowincje między Gotami a Ziemiami Franków. Wyrżnij ich dokładnie, bezlitośnie - kapitału ci nie zabraknie, pod warunkiem, że nie będziesz szafował wojskiem. I tak siły wielkiego basileusa porozmawiają z tobą... po bratersku
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Hunowie - dlaczego znika mi wojsko ?
    By grattz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •