dziś zacząłem rozbijać Cesarstwa i Sasanidów przy pomocy tej nacji
zachęciłem się gdyż, postanowiłem bronić swoich gockich posiadłości przed ichnia horda i nawet mi to wyszło acz z wielkim trudem i stratami.
Zatem tak, pozycja startowa z dupy, ale mając takie siły na starcie jesteśmy w stanie zając każda, ale to każda prowincję Ja dla zabawy zająłem się Sasanidami właśnie jeśli ktoś z was woli atakować ludy bardziej europejskie, trzeba uważać, na to, ze i one przekształcają się w hordę, no ale to niewielki problem.
Jeszcze genialniejsze są jednostki tej nacji konni łucznicy nie dość, ze na golasa mają 10 w dystansowej, to jeszcze mają powiększone oddziały (do 66 ) no i te piękne jednostki konne, wszystkie liczniejsze niż innych nacji, a najbardziej mnie rozbraja jednostka pastuchowie Niby niewiele a cieszy 98 ludzi na koniach, pancerz na g/g plus dwa walory z świątyń 12, atak 9 trzy takie naprawdę potrafią zmasakrować nawet silne jednostki.
Piechoty wbrew pozorom też nie brakuje, co prawda w hordzie jej nie dostajemy ale za to da się produkowac całkiem dobrej jakości ogólnie nacja doskonała.