Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Hunowie

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Rób to co hunom wychodzi najlepiej - pal, grab i morduj :-D
    Spustosz dotkliwie...
    Przed chwilą napisałem, że rozwiązałem całe wojska. W miastach siedzą tylko wodzowie, a wyprowadzić ich nie mogę z powodu buntów.

    Palenie, grabienie i mordowanie lepiej wychodziło rewolucjonistom francuskim, napolionowi i ue. Hunowie nie potrafili produkować żadnej broni poza łukami, za to byli biegli w rzemiośle artystycznym. Attyla mówił i pisał w wielu językach, mimo, że miał kancelarię, która mogła robić to za niego. Do dzisiaj jest uważany za wybitnego męża stanu, podczas gdy napolion - la mierda es sempre mierda!

  2. #12
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Jeżeli masz jedną wioskę przejdź w tryb hordy i udaj się na bardziej zasobne prowincje.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Sasanidzi napadli na Campus Sarmatae. Koniec, a zaczynać od początku Hunami nie chce mi się. Może gdyby nie Wandalowie, nie musiałbym tracić tylu wojsk na nich. To pewnie przez poziom trudny.
    Nie mam ani jednej wioski. Mam trzy miasta.

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Źle zrobiłeś atakując Wandali, trzeba było ich puścić przodem by wymietli inne frakcje, a samemu przeć hordą na bogate tereny.
    Skoro masz trzy miasta, zbuntuj dwa z nich, a gdy zostanie jedno przejdź w hordę. Dostaniesz koło dwóch pełnych oddziałów, dzięki, którym zdobędziesz nowe tereny, na których się osiedlisz.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    68
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Robiłem wg tego: http://www.twcenter.net/wiki/Sarmati...8BI_Faction%29 . Teraz zrobiłem po swojemu od nowa na trudnym. Część Hunów poprowadziłem na Bałkany, tam otoczyłem wśród gór i wybiłem Sarmatów, a potem zacząłem zdobywać miasta obu cesarstw. Mam już całe Bałkany.
    P.S. Pisałeś(nie całkiem OT, bo przy okazji Białych Hunów), że po pokonaniu Maurów jest filmik. Przecież w BI nie ma filmików.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Hunowie - dlaczego znika mi wojsko ?
    By grattz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •