Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Total War: WARHAMMER - Mortal Empires. Dyskusja ogólna

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Total War: WARHAMMER - Mortal Empires. Dyskusja ogólna

    Zapraszam do dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 26-10-2017 o 17:25

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Skoro tereny na wschód od Gór Krańca Świata są dostępne, to może jest szansa na Neferatę, jej siedzibę w tych górach oraz ą fortece Nagasha nad Lahmią.

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jak dla mnie to ME w takiej formie nawet na głęboka betę się nie nadaje. Wisi nad tym za duże widmo partactwa i lenistwa ludzi z CA. Lordowie zaczynają w złych miejscach np. Kroq-Gar (powinno być Hexoatl razem z Mazdamundim) czy Queek (Karak 8 Szczytów). Poza tym część lordów powinna być rozdzielona od głównych frakcji (np. Ungrim). To co poprawili w drugiej części, czyli normalne nazwy dla frakcji, dla ras z podstawki zostały błędne, więc mamy Imperium zamiast Reiklandu czy Krasnoludy w miejsce Karaz-a-Karak. Poza tym frakcje niegrywalne są kalkami istniejących, co przeszkadza jeszcze bardziej niż w pierwszej części.
    Ogólnie to poczekam chyba na granie w ten twór jeszcze dobre kilka(naście) patchy, bo w obecnej formie jest słaba parodią tej gry.

    PS
    I nawet achievmentów do owej kampanii nie chciało im się dodać.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #4
    Chłop Awatar Maurox
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Jak tam? Kogo rzucacie na pierwszy ogień? U mnie chyba Skaveni, fajnie będzie odwiedzić nimi Stary Świat, a nie grałem nimi praktycznie w ogóle od premiery dwójki.
    Mój kanał na YT poświęcony w większości TOTAL WAR: Warhammer I i II. Zapraszam!

  5. #5
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Ja tam zacznę, jak to dopracują bo teraz to się mija z celem, kampania wygląda jak te mody na odblokowanie niegrywalnych frakcji, albo jeszcze gorzej.

  6. #6
    Chłop Awatar Maurox
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Czy ja wiem, z tym patchem sporo zmian, większośc moim zdaniem na lepsze. Ok nie ma jeszcze Norski, drzewek umiejętności, RR, ale nad grami pracowały ponoć osobne teamy, trochę zabrakło czasu, żeby to dopiąć. Wszystko będzie dobrze w swoim czasie, tak to już jest.
    Mój kanał na YT poświęcony w większości TOTAL WAR: Warhammer I i II. Zapraszam!

  7. #7
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Dlatego wolę zaczekać, bo potencjał to ma ale obecnie wygląda zbyt ubogo Muszą dodać też obrzędy do ras z jedynki.

  8. #8
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Oprócz dodania obrzędów powinni dostosować leśne elfy i Norskę pod realia dwójki ze zniesionymi ograniczeniami w okupacji i wzbogacić Imperium o jakieś nowe mechaniki. Zwłaszcza stan Imperium mnie boli bo to moja frakcja z bitewniaka więc mam do niej duży sentyment. Niestety coś mi mówi,że nie doczekam się żadnej z wyżej wymienionych rzeczy,zwłaszcza gdy widzę Bretonnię i Imperium ze sprzyjającymi klimatami : pustynia i sawanna tylko bo to żeby sztucznie utrudnić im rozgrywkę .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #9
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maurox Zobacz posta
    Jak tam? Kogo rzucacie na pierwszy ogień?
    Nikogo, bo nie lubię bawić się kupą.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. #10
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maurox Zobacz posta
    Jak tam? Kogo rzucacie na pierwszy ogień? U mnie chyba Skaveni, fajnie będzie odwiedzić nimi Stary Świat, a nie grałem nimi praktycznie w ogóle od premiery dwójki.
    Jeśli już chcesz próbować grać w ten niewypał (piszę o ME, nie o WH2), to polecam zacząć od Teclisa lub Mazdamundiego. Nie polecam z kolei Queeka i Kroq'a, dopóki nie dojdą Królowie Grobowców. A to z prostego powodu - jaki jest sens bicia Wampirów, którzy nie powinni w tamtym miejscu się znajdować? W końcu od istnienia tam Wampirów jako popleczników Nagasha minęło ponad 3000-4000 lat, a tu nagle nam CA z takim czymś wyjeżdża...

    Il, zgadzam się - jeśli chodzi o dopracowanie ras z jedynki. Leśnym Elfom brakuje nadal 2 magii, które im dali tj. Mrocznej i Wysokiej. Ponadto Imperium, które mimo, że już jest uniwersalne na multi, to jednak nadal jest pomijane przez CA...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •