Strona 71 z 71 PierwszyPierwszy ... 2161697071
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 710

Wątek: Dyskusja ogólna!

  1. #701
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Witam ,z instalowaniem tego męczyłem się cały dzień na windows 7 .
    I mam takie rozwiązanie jak by komuś tak samo nie działalo na windows 7 i były błędy przy włączeniu, Roma Surrectum II Launchera.

    Należy instalować Roma Surrectum II do zrobionego folderu byle gdzie na dysku np. folder Roma Surrectum II i wszystkie pliki z folderu Roma Surrectum II tam zainstalowane wycinamy i wrzucamy ,zamieniamy w głównym folderze czystej instalacji gry rome total war z dodatkami BI i Alexandrem.
    I gra normalnie działa ,gdyby było coś nie tak to najlepiej zrobić kopie sobie głównego folderu gry RTW i dodatków BI i Alexandra ,by nie instalować wszystkiego na nowo ,wtedy wystarczy tylko usunąć folder z modyfikacją i wkleić folder wczesniej skopiowany i mamy czystą instalacje
    I nie muśimy drugi raz wcale instalować jak ktoś pisał ze skopiowal wszystko ,a potem zainstalował do własciwego folderu gry jeszcze raz Roma Surrectum
    bo skrót Launchera mamy na pulpicie i jest w plikach ,nawet jak byle gdzie jest zainstalowane Roma Surrectum II.

    Pozdrawiam.
    ps. i mod działa nawet na chyba nie orginalnej kopi gry ,a pisali,że musi być orginalny i dodatki tak samo bo mam RTW i dodatki pobrane z internetu i działa jak i inne mody działały

  2. #702
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Hamertyki chopie nie odkryłeś... A za piractwo należy cię się warn lub ban, moim skromnym zdaniem
    I nie przemawia do mnie to, że to twój pierwszy post. Regulamin się kłania, nawet pierwsze jego punkty.
    Żenada że musisz ściągać coś, co kosztuje przysłowiową paczkę fajek :?

  3. #703
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez BlackWood
    Hamertyki chopie nie odkryłeś... A za piractwo należy cię się warn lub ban, moim skromnym zdaniem
    I nie przemawia do mnie to, że to twój pierwszy post. Regulamin się kłania, nawet pierwsze jego punkty.
    Żenada że musisz ściągać coś, co kosztuje przysłowiową paczkę fajek :?
    Jakie piractwo? ,a czy napisałem ,że to pirat chyba nie :roll: , można pobrać nawet w internecie orginały ,różnych gier .
    A mody i inne przeróbki gier są orginalne wszystkie? chyba nie do tego robią wiekszy burdel mody w grze i w systemie jak własnie ten.

  4. #704
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    A tak ogólnie ten cały mod się sypie przez te jednostki legionu w rzymie w bitwach historycznych i w pojedynczych tak samo gra się rzymem lub przeciwko i są złe jednostki co wywalają gre do pulpitu ,z Hannibalem tak samo jest zapewne jakaś zła jednostka i wywala gre ,bo grałem 2 razy w innym miejscu by sprawdzić ,czy to nie grafika danego krajobrazu gry. W innych modach tak samo czasami wywala,przez żle zrobione jednostki :|

  5. #705
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Człowieku nie gadam z piratami nie pomagam i nie toleruje bezczelności. Nie chcę kontynuować z tobą dyskusji, twoje odwracanie kota ogonem jest niedorzeczne.Najpierw piszesz że grę ściągnałeś z internetu i że oryginałów nie trzeba do modyfikacji(co jest jednoznaczne). Teraz piszesz że ściągasz ale oryginały :shock: , masz mnie za jakiegoś głąba? Jeszcze piszesz post pod postem, gdy jest opcja EDYTUJ.Zwracam się o najwyższy wymiar kary :!: :!: Gdzie do do diabła jest adminka? Czyżby już kompletnie oddali się grze w RTW2?

  6. #706
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Lesio RS to jeden z najłatwiej instalujących się modów i najbardziej stabilnych. A burdel to ty masz w bani. Kto ci włącza kompa? Gdyby nie mody gra byłaby nie do przyjęcia jak twój poziom intelektu.

  7. #707
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    67
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Pograłem trochę w ta nową wersję moda i są zauważalne różnice, wiele jednostek wzmocniono, np. łucznicy zadają większe obrażenia, to samo kawaleria, która w zwarciu już tak łatwo nie pada. Elitarne jednostki trudniej teraz zmusić do ucieczki, otoczeni przez przeważające siły wroga biją się do upadłego. Słonie faktycznie są osłabione, ale nadal mogą narobić niezłego bałaganu. Do tego musieli poprawić stabilność, bo przez prawie 150 tur ani razu mnie nie wywaliło, a w 2.5 zdarzało się to co jakieś 30-40 tur.

  8. #708
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    A ja pytanko mam , gram sobie gram prowincji 60 mam A końca nie widać , Jak mogę pograć innymi frakcjami ? Poprzez tylko ukończenie kampanii ?
    Jeśli życie swe miłujesz, unikaj łowców czarownic i zabójców trolli!

  9. #709
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    Cytat Zamieszczone przez Kearven
    A ja pytanko mam , gram sobie gram prowincji 60 mam A końca nie widać , Jak mogę pograć innymi frakcjami ? Poprzez tylko ukończenie kampanii ?
    Może prowincje kluczowe?

  10. #710
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Dyskusja ogólna!

    W sumie chwilę po napisaniu tego posta , odkryłem jak to działa.
    Jeśli życie swe miłujesz, unikaj łowców czarownic i zabójców trolli!

Strona 71 z 71 PierwszyPierwszy ... 2161697071

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 15:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •