Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Begining

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Talking Begining

    Witajcie Oglądałam na youtube zapowiedzi gry Total War i bardzo byłam zachwycona grafiką i efektami wojen w grze. Chciałam się spytać od czego powinnam zacząć jeżeli chciałabym grać w tę grę, gdzie się zalogować, jak stworzyć postać czy trzeba stworzyć postać, jak należy w to grać. Ogólnie grałam w Diablo ale ta gra przebija wszystko. Proszę o małe wskazówki dotyczące gry będę bardzo wdzięczna

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Przede wszystkim to nie jest jedna gra, tylko cała seria. Po pierwsze zadaj sobie pytanie jaki okres czasu Cię interesuje i wtedy wybierz do tego pasująca grę:
    Historia:
    Starożytność - Rome 2
    Mroczne Wieki - Attila
    Średniowiecze - Medieval 2
    Japonia - Szogun
    Kolonializm - Empire
    Napoleon - Napoleon

    Fantasy:
    Warhammer.

    Żeby zagrać, oprócz posiadania gry, trzeba jeszcze założyć sobie konto na steam (platforma gier, taka jak np origin).

  3. #3
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Witaj Anetko! Powinnaś zacząć od zakupy jednej z gier! Wybierz jakie klimaty lubisz i kupuj! Logować się jedynie na stimie musisz i tyla . Zaczynasz zwykle z małym państewkiem które rozbudowujesz ekonomicznie i werbujesz armie, którą podbijasz inne państwa lub prowadzisz z nimi stosunki dyplomatyczne(hue hue). To zupełnie inna gra od diablo.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •