Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #1
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach

    Dyskusja ogólna

    Three Kingdoms: Total War zostało zapowiedziane jako najnowszy tytuł historyczny z serii Total War. Okresem przedstawionym w modyfikacji jest starożytność, ale tym razem w centrum nie znajdzie się basen Morza Śródziemnego, a Chiny, po raz pierwszy przedstawione w serii TW. Data rozpoczęcia rozgrywki to rok 190 n.e, gdy Dong Zhuo przejął faktyczną, uzurpowaną władzę w Państwie Środka, przesądzając o końcu Dynastii Han. Niedługo potem wybuchły walki przeciw jego tyranii kierowane przez trzech wodzów: Yuan Shao, Yuan Shu i Cao Cao. Będą one głównym wątkiem rozgrywki Three Kingdoms: Total War z wymienionymi postaciami jako tymi, wokół których zostanie skupiona uwaga graczy. Nowa odsłona ukaże się jeszcze w roku 2018.

    Strona Three Kingdoms: Total War na Steam.

    Trailer:


    Ujęcia ze zwiastuna:
    Spoiler: 







    Zapraszamy do dyskusji!
    ,,Vae Victis"


  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Polemajos za ten post:


  3. #2
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar
    ,,Mały'' miałem na myśli że gra toczy się na niewielkim obszarze, np. jednego/ kilku krajów, a nie na całym kontynencie.
    Chiny mają niedużo mniejszą powierzchnie od Europy, także dalej nie czyni to obszaru małym :] Oczywiście póki nie ma mapy to tylko gdybania.
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 10-01-2018 o 19:04 Powód: ,,póki", a nie ,,puki"
    Si vis pacem, para bellum

  4. #3
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    CA łapie spory plus za podjęcie tego tematu. Mam, tylko nadzieję, że gry nie popsują i przynajmniej dorówna drugiemu Shogunowi. Obawiałem się, że dostaniemy kolejnego Medievala. Na XVII w. w serii też dość mocno czekam, jednak Chiny dużo bardziej mi pasują.
    Fajne DLC do tego mogą powstać. Obowiązkowo Epoka Walczących Królestw, a z czegoś późniejszego np. walka z Mongołami.

    Ciekawe co w kolekcjonerce wrzucą? Może kolejną "Sztukę Wojny".

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #4
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Dla mnie to kompletna egzotyka ale (jak na chwilę obecną) zaprezentowana niezwykle interesująco.Poczekam aż z biegiem czasu CA podzieli się jakimiś konkretnymi informacjami odnośnie samej gry i wówczas zadecyduję czy ta część zagości na półce z TW .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #5
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z tej wiadomości. Jako, że ostatnimi czasy odświeżam sobie Shoguna klimat nowego tytułu bardzo mi odpowiada i liczę, że jeśli mamy dostęp do Mortal Empires w Warhammerze to kto wie, może i Japonia lub Korea również powiększą mapę kampanii (o ile oczywiście będzie ona ograniczona tylko do Chin, czego jeszcze nie wiemy). Mam nadzieję na bitwy w skali, której do tej pory mogliśmy doświadczyć w Laboratorium Warhamera, a sama rozgrywka mogłaby być połączeniem Shoguna z Atyllą.
    Popraw podpis

  7. #6
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Na to czekałem Jest dzięki temu nadzieja że kiedyś będzie cały kontynent euroazjatycki Możliwości agentów i dyplomatów powinny być na wyższym poziomie niż w poprzednich odsłonach. No i liczebność na polu bitwy. Bo chinole mieli rozmach jeśli o to chodzi <3 PS. Bohaterowie mnie niepokoją, wygląda że zastosują system z TW:W ( który tam pasuje )

  8. #7
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Chiny mają niedużo mniejszą powierzchnie od Europy, także dalej nie czyni to obszaru małym :] Oczywiście póki nie ma mapy to tylko gdybania.
    Bardziej chodziło mi o ilość frakcji na mapie, bo 50 mikropaństw chińskich nie uznaję za odrębne państwa. Czuję że różnorodność może trochę leżeć, a ja nie cierpię walk gdzie nasze jednostki różnią się tylko kolorem od tych przeciwnika :/
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #8
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Coś nowego, ale na trailerze widzę jakieś fantasy Trochę martwi mnie nowa mapa... Trzy frakcje? Do tego w jednej kulturze? Jestem sceptycznie nastawiony. Obstawiam, że zrobią dobrą grę na chwilę ale nudną na dłuzszą metę przez małą róznorodność. No ale zobaczymy co tam czas przyniesie.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  11. #9
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W sumie nie wiem. Chiny i ich historia mnie nie obchodzą. A jeśli gra będzie przypominać samurajki2 to podziękuje i może za 3-4 lata kupię.
    Ja nie cierpię walk klonów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. #10
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 827
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Tak jak STW nie powalił mnie jakoś na kolana tak i teraz nie zabiło mi mocniej serducho. Ale z zainteresowaniem będę obserwował co dalej z tytułem. Jedno jest pewne - poszli twórcy po menedżersku. Rynek zbytu ogromny.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •