Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 219

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #151
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    No to kiepsko...Tak czy inaczej dzięki wszystkim za odpowiedzi. Pewnie jednak kupię jak się pojawią pierwsze duże przeceny ale na razie się wstrzymam. Może do tego czasu trochę to poprawią,z tego co sam widziałem to najbardziej mnie załamywało grzeczne stanie pod ostrzałem w bitwach obronnych.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #152
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    W oblężeniach jako obrońca AI radzi sobie chyba jeszcze gorzej - jest strasznie statyczne, do tego wszelkie krzaczki w których można się ukryć działają na naszą korzyść (a chyba prawie zawsze jakieś są) bo można z jednej strony postawić ukrytą armię a z drugiej postawić trebusz i ostrzelać obrońców - nie wyjdą poza mury. A jak zaczniemy podchodzić armią żeby pozajmować wieżyczki i centrum to też będzie strasznie niemrawo do nas podchodziła - będzie wysyłać na nas jednostki praktycznie pojedynczo. W dodatku skradające jednostki nie są wykrywane przez wieżyczki XD -także pewnie to zmienią. W mniejszych osadach jest to trochę ograniczone bo wejście jest tylko z jednej strony praktycznie, ale to i tak można wojska rozstawić tak aby jedną bramę zostawili gorzej bronioną i podejść tam samymi skradającymi. Także AI w oblężeniach jest takie samo praktycznie jak w WH


    Stary nick:kujon333


  3. #153
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Trochę pograłem i muszę przyznać, że gra artystycznie jest naprawdę ładna. Do tego ma wiele elementów, które budują klimat rozgrywki np. jak język postaci lub podczas wczytywania kampanii pojawiają się opisy nawiązujące do sytuacji panującej w rozgrywce. Miałem rannego bohatera, to na ekranie wczytywania kampanii pojawia się historyjka, że jestem rany, nie mogę uczestniczyć bezpośrednio w bitwach, ale mimo tego muszę podjąć wiele strategicznych decyzji. Muszę się jeszcze połapać z interfejsem kampanii, bo został zmieniony w przeciwieństwie do innych TW i nie raz coś odruchowo kliknę, choć miałem zamiar zrobić coś innego.
    W multi mogli by zrobić, że komunikat i odliczanie do rozpoczęcie meczu byłoby bardziej czytelne, bo już dwa razy nie zauważyłem, że czas mi ucieka i bitwa się zaczęła mimo, tego, że nie wydałem całej kasy. Mało też są czytelne sztandary i jednostki, nie raz po samych sztandarach i mundurach ciężko rozpoznać, którzy to są moi żołnierze, a którzy przeciwnika. I największy problem w multi, że gra nie wyszukuję żadnych bitew, tak jak by nikt nie grał, muszę grać same rankedy, a do tego, nieraz pojawia mi się, że znalazło rozgrywkę, czekam 5 min, a gra się nieraz nie wczytuje, muszę, wówczas z menadżera zadań wyłączać TW TK. Mimo tego gra mi się przyjemnie i 8/10 bez wahania daje ocenę, a z czasem będzie pewnie lepiej.

  4. #154
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    moze ktos napisac instrukcje dla osob ktore niewiedza jak napisac maila o zolte turbany zeby byl oddzielny temat plss
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  5. #155
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Widzieliście, że w opcjach można zmienić karty jednostek na alternatywne? Są tak samo mało czytelne jak podstawowe, ale za to dużo ładniejsze

  6. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  7. #156
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Jak to mało czytelne? Są dużo bardziej czytelne właśnie. Jedyne co najtrudniej odróżnić to lansjerów i lansjerów milicji, reszta jest całkiem wporzo. Przez ten feature dokładam połóweczkę do mojej oceny 8/10 .

    Też macie ten problem, że Wasza liderka/lider frakcji ma 5 synów (i więcej) a Wam brakuje kobiet, żeby móc ich wszystkich pożenić?


    Stary nick:kujon333


  8. #157
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ideał ikonek to był w Rome 2 (przed patchem, który namieszał w kolorach słoni), AoC, ToB czy Szogunie 2. Część może nie była za piękna, ale od razu było widać jakość jednostki, a tutaj ciężko odróżnić gamonia od elity na pierwszy rzut oka.

    Czasem nawet przy dwóch synach jest problem. Inne frakcje rzadko mają laski na wydanie, a w tych do rekrutacji często trafiają się dość wiekowe. Ewentualnie nie można się żenić bo są daleką rodziną np. dzieci Cao Cao z dziećmi Sun Jiana.

  9. #158
    Łowczy Awatar Sulejman I
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    169
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Nie wiem jak to robicie bo w każdej mojej rozgrywce władca ma maksymalnie jednego lub dwa pasożyty.

  10. #159
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi Liu Beiem i Cao Cao też dużo dzieciaków się nie narobiło, jakoś jeden może dwa, ale już Ma Teng naprodukował trzech czy czterech tura po turze

  11. #160
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    No mnie to chyba 6 spłodziła Królowa Bandytów. Z mężem się nie lubili a w sumie dałem ich do jednej armii . A jak mąż umarł to ją hajtnąłem ponownie, z drugim gienkiem z jej armii - jeszcze może by urodziła z kilku , ale już zdążyłem wygrać kampanię


    Stary nick:kujon333


Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •