Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Zasady Nagród Forumowych 2017/ Informacje odnośnie konkursu/ Dyskusja

  1. #31
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Chciałem się dowiedzieć, czy uznać głosy Nezahualcoyotl'a, bo pamiętałem, że gdzieś napisał, aby nie brać ich pod uwagę. Wiem, że chodziło o kategorię, ,,Najlepszy funkcyjny", więc teraz raczej bezproblemowo mogę wstawić wyniki.

    Proszę się też trzymać tematu, bo niektóre posty powyżej od niego naprawdę odbiegają, także Was jasno informuję i przestrzegam - mogę za to karać.

    PS. Z miłą chęcią porozmawiam z każdym na PW. Kierujcie tam żale różnej treści, a z ulgą się do nich odniosę.

    ----------------------------------------------------------------------------------

    Wypada mi przeprowadzić ankietę odnośnie nominacji dla Pampy, voitka, SaperHearta i Nieśmiertelnika w kategorii na najciekawszą inicjatywę i temat roku 2017. Można dodawać własne, racjonalne propozycje, przy czym poniżej wymienię swoje. Ankieta potrwa 7 dni. Głosy oddajemy w formie postów. Wszystkie z tych rzeczy przeprowadzamy w tym wątku.

    Propozycje:

    1. Przeprowadzić głosowania w wymienionych wyżej kategoriach na nowo:
    a) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
    b) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
    c) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
    d) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
    2. Uznać obecne wyniki w kategorii ,,Najciekawsza inicjatywa" i :
    a) przeprowadzić jednoetapową konkurencję w dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017 pomiędzy voitkiem a Pampą
    b) ogłosić Pampę zwycięzcą dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017
    3. Nie przeprowadzać żadnych dodatkowych akcji i uznać wyniki wszystkich głosowań
    Nieśmiertelnik zdeklasował rywali i ja bym tej kategorii już nie ruszał. Natomiast omijasz całkowicie clue problemu,bo wszystko rozbija się o to że głosy w innych tematach są źle policzone! Czy można popełnić błąd przy liczbie głosów mniejszej niż liczba palców na rękach jak w wypadku głosowania na najlepszy avatar? Trudno mi w to uwierzyć,w każdym razie liczę na szybkie poprawienie wyników a w tematach gdzie dwie osoby mają tyle samo głosów trzeba zrobić 3 rundę.
    PS: Dostałem swojego pierwszego osta!

    Edit: Chyba rozwiązanie Zajaca jest najlepsze...
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #32
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Proponuję już nic więcej nie proponować i zostawić wszystkie głosy w NF tak jak są i dać sobie już z tym kabaretem spokój na...kilka lat


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. Następujących 4 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  4. #33
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Głosy są ,,źle policzone" tam, gdzie nie uznałem tych zajaca (oczywiście wszystkie te będą uznane). Raczej nie pomyliłem się w liczeniu
    ,,Vae Victis"


  5. #34
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Jak w socjalizmie, odważnie walczymy z problemem który sami sobie stworzyliśmy ( mam na myśli zarówno użytkowników, jak i administrację ). Zamykać ten konkurs, wyciągnąć wnioski, rozejść się.

    EDIT: A swoją drogą, co to był za dziwny pomysł z nieliczeniem głosów Zajaca?
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #35
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marat Zobacz posta

    EDIT: A swoją drogą, co to był za dziwny pomysł z nieliczeniem głosów Zajaca?
    To był mój osobisty protest o nie branie pod uwagę mego głosu w kategorii "Najlepszy funkcyjny" w związku z kasowaniem postów bez wyjaśniania powodów ich kasacji ze strony Administracji bo się nawet cenzor do dziś nie ujawnił zatem poleciałem hurtowo po "kolorowych".


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #36
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    1. Nie jest to przewidziane w zasadach NF, ale jako że w dwóch przypadkach zaszły remisy (,,Najlepszy modder" i ,,Najlepszy znawca historii"), najprawdopodobniej przeprowadzone zostaną 3. rundy. Zastrzeżenia?

    2. W głosowaniu na największe objawienie świata multiplayer zwyciężył Czeremis, jednak wygranych w tej kategorii może być dwóch, a na każdego z dwóch pozostałych kandydatów nikt nie oddał głosu. Stwarza to możliwość wyłonienia drugiego zwycięzcy po rundzie między dwoma pozostałymi kandydatami.

    Sprawy te daję do rozpatrzenia do jutra do godziny 23:59, a więc po tej godzinie zostaną poczynione odpowiednie kroki. Wyniki na najciekawszy temat i najciekawszą inicjatywę zostaną przedstawione po zakończeniu procesu zapoczątkowanego wybraniem którejś z opcji z postu #24 tego wątku.

    Dzisiaj przedstawiam wyniki głosowania w pozostałych kategoriach.
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 11-02-2018 o 23:31
    ,,Vae Victis"


  8. #37
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta

    Wypada mi przeprowadzić ankietę odnośnie nominacji dla Pampy, voitka, SaperHearta i Nieśmiertelnika w kategorii na najciekawszą inicjatywę i temat roku 2017. Można dodawać własne, racjonalne propozycje, przy czym poniżej wymienię swoje. Ankieta potrwa 7 dni. Głosy oddajemy w formie postów. Wszystkie z tych rzeczy przeprowadzamy w tym wątku.

    Propozycje:

    1. Przeprowadzić głosowania w wymienionych wyżej kategoriach na nowo:
    a) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
    b) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
    c) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
    d) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
    2. Uznać obecne wyniki w kategorii ,,Najciekawsza inicjatywa" i :
    a) przeprowadzić jednoetapową konkurencję w dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017 pomiędzy voitkiem a Pampą
    b) ogłosić Pampę zwycięzcą dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017
    3. Nie przeprowadzać żadnych dodatkowych akcji i uznać wyniki wszystkich głosowań
    Czy ktoś może mi proszę wytłumaczyć w prostych słowach, dlaczego wystąpiła konieczność wyjaśniania tematu nagrody dla Niesa w kategorii, w której otrzymał 14 głosów? Bo nie łapię.

  9. #38
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Czy ktoś może mi proszę wytłumaczyć w prostych słowach, dlaczego wystąpiła konieczność wyjaśniania tematu nagrody dla Niesa w kategorii, w której otrzymał 14 głosów? Bo nie łapię.
    Bo władza najpierw zdecydowała o usunięciu kandydatur śmieszkowych (które i tak by nie wygrały), ale usunęła je właściwie bez powodu a teraz chce naprawić sytuację poprzez kolejne głosowanie (w którym i tak wygra Nieśmiertelnik ) albo utworzenie nowej kategorii.


    Stary nick:kujon333


  10. #39
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Bo władza najpierw zdecydowała o usunięciu kandydatur śmieszkowych (które i tak by nie wygrały), ale usunęła je właściwie bez powodu a teraz chce naprawić sytuację poprzez kolejne głosowanie (w którym i tak wygra Nieśmiertelnik ) albo utworzenie nowej kategorii.
    Dzięki Presidente za wytłumaczenie.

    To przynajmniej w temacie Najciekawszej inicjatywy nie bądźmy śmieszni. Nie wiem kiedy ktoś ostatnio dostał tyle głosów co Nies w jednej kategorii. Nie psujmy tego fajnego efektu.

  11. #40
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie wygłupiajcie się nawet, żeby 17 osób miało znowu oddać głos na Nieśmiertelnika. Dajcie mu tę nagrodę i po sprawie.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •