Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: Dyskusja o kampanii

  1. #81
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Arris, pierwszy atak tak, ale drugi niekoniecznie Z TFa Skavenów:

    Doszło do incydentu. Okazało się, że szlak handlowy pomiędzy krasnoludami, a skinkami wiedzie pod ziemią! I przechodzi przez nasze terytorium. Nasze chłopaki nie tracąc czasu dokonały ataku i pozabijały wszystkich, bez świadków. Krasnoludy mogą coś podejrzewać.

    // +50 złupione z szlaku.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #82
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    Ja o Skinkach a ty o Skavenach

  3. #83
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Czyli jednak potrzebne są dokładnie określone zasady?

    Rozumiem, że działo się na pw / mailu MG?

    Generalnie, mnie jako widzowi podobały się bardzo "eventy", ale zdecydowanie brakowało mi takiej ogólnej narracji kto kogo zaatakował, kto jak się rozwijał terytorialnie. Te punkciki w kolorkach na mapie dla osoby z zewnątrz mało oddawały. Ale to w sam raz nie jest uwaga uczestnika, tylko widza.


    Edit: Ten TF to ogrom pracy!

    Edit2: Na przyszłość zdecydowanie rekomenduję przejście na arkusze Excelowe. To ogromnie ułatwia pracę i MG i uczestnikom.
    Ostatnio edytowane przez Pirx ; 27-03-2018 o 11:40

  4. #84
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Generalnie, mnie jako widzowi podobały się bardzo "eventy", ale zdecydowanie brakowało mi takiej ogólnej narracji kto kogo zaatakował, kto jak się rozwijał terytorialnie. Te punkciki w kolorkach na mapie dla osoby z zewnątrz mało oddawały. Ale to w sam raz nie jest uwaga uczestnika, tylko widza.
    Pełna zgoda,zresztą już zwracałem na to uwagę Turkowi. Postronny obserwator nic a nic z tych kropek nie rozumiał .

    Edit2: Na przyszłość zdecydowanie rekomenduję przejście na arkusze Excelowe. To ogromnie ułatwia pracę i MG i uczestnikom.
    Znów się muszę zgodzić, zwłaszcza,że w TF-ach panował spory chaos i większość miała jeden temat od wszystkiego.

    Rzuciło mi się jeszcze w oczy zupełne niezbalansowanie frakcji i ich celów ale to już przyznał Turek. O tym, że kilku graczy którzy chcieli pójść w rozwój pożegna się z kampanią bardzo szybko pisałem już przed startem ale nikt mnie wtedy nie słuchał . W kolejnej kampanii trzeba by pomyśleć nad większą mapą i inną organizacją zabawy(excel). Rozbudowa zasad, przede wszystkim w materii zarządzania państwem też jest konieczna. Nie znam też szczegółów nagłego zniknięcia Goblinów i Skinków, ale jeżeli to jest to co myślę, czyli rezygnacja z zabawy bo nie szło to tym panom należy zablokować udział w kolejnych kampaniach. Jak ktoś się decyduje czy to na KO czy to na WKA czy na taką kampanię to trzeba to zrobić przemyślanie i wiedzieć że taki projekt wymaga sporo czasu i zaangażowania a nie rezygnować po kilku turach bo nie mam czasu albo bo przegrywam .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  6. #85
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    @II Duce

    Kolego co do skinków to nie oceniaj jak nie wiesz, bo niestety byłem w Azji ponad dwa tygodnie w środku kampanii i dla ciągłości kampanii moja frakcja stała się NPC i frakcja wykonywała różne działania np. atak na krasnoludy. to tak na marginesie.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •