Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Wątek: Dyskusja o kampanii

  1. #11
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Il Duce - Jestem zdania, że gra jest ciekawsza i bardziej wciągająca dla graczy kiedy wiedzą co się dzieje u sąsiada. Równie dobrze mógłbym wszystko zrobić tajne i cała akcja działaby się na Tajnych Forach, ale nie o to chodzi. Udostępnienie punktów startowych jest świadomym pomysłem, ponieważ uruchamia rywalizację ("o ja mam tyle, a on tyle") która jest najważniejsza w tej kampanii.

    Mist - I tutaj w tej sprawie zwrócę się do Was. Jak chcecie żeby były rozgrywane bitwy bez lordów? Są cztery opcje:

    1) Ściągamy moda na armie bez lordów,
    2) Armie mogą poruszać się tylko z lordami, dlatego daj Turek więcej lordów no-nameów
    3) Zakładamy, że do każdej armii jest dołączony lord, który normalnie walczy
    4) Zakładamy, że do każdej armii jest dołączony lord, który jednak nie może walczyć i gracz ma go schować podczas bitwy w rogu mapy.

    Osobiście jestem za 1 rozwiązaniem, chodź musiałbym poszukać czy wgle przenieśli tego moda z wh1 do wh2.

    PROSZĘ UZUPEŁNIĆ PUNKTY! DO DZISIAJ REKRUTACJA, BO JUŻ JEST DUŻO LUDZI
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #12
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie uruchamia rywalizacji tylko gnoi graczy,którzy chcieli zacząć spokojnie i na początku postawić na rozwój a promuje agresorów i graczy lubiących blitzkrieg bo już mogą wybrać,które owce pójdą w pierwszej kolejności pod nóż. Ale to Twoja kampania i Twoja decyzja,po prostu rzuciło mi się to w oczy,bo decyzja o ujawnianiu wszystkich informacji to ewenement.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #13
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Na spokojnie, zabezpieczeniem przed takimi zagraniami jest opcja "fortyfikacja". Będzie okej Zamykam już rekrutację, bo ilość graczy mnie trochę strollowała. Także jest nas 11. Biorę się za tworzenie mapy i fabułę. Start jakoś po premierze Tomb Kingów.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. #14
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    @ Turek

    Moim zdaniem z tych opcji co podałeś to albo opcją pierwsza z modem (możliwe że to ten muszę sprawdzić nazywa się "Pick any unit for Lord for battle testing" albo opcja 4 opcja ta sama tylko z tym że nie trzeba żadnego moda i gracze nie będą mieli problemów żeby potem coś szukać

    Co do opcji 2 i 3 to również ta sama opcja że mamy dodatkowych lordów ale wydaje mi się że lordowie w niektórych frakcjach są "lepsi" niż inni więc ktoś może mieć pretensje, że jego Lord jest słabszy albo coś takiego ale zostawiam to do dyskusji.

  5. #15
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Moim zdaniem opcja nr 4 nie jest zbyt dobra, ponieważ obecność/jej brak lorda mają wpływ na morale jednostek, co mogłoby mieć jakiś wpływ na przebieg bitew.

  6. #16
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Nie chciałbym być sąsiadem Mista i Kaszanki, przy określonych przez nich współczynnikach dla armii.

  7. #17
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Mam nadzieję, że garnizony będą odpowiednio zbalansowane, tak, aby każda frakcja miała mniej więcej takie same siły proporcjonalnie co do ilości punktów wydanych w ,,fortyfikacje''.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  8. #18
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Kilka ogłoszeń

    1) Znalazłem mod -> "Any unit as Lord" użytkownika Deathgod. Będziemy się nim posługiwać w przypadku bitew bez lordów.

    2) Skończyłem mapę. Wyszła epicka, mam nadzieję, że się Wam spodoba:





    Ciemnoczerwony to Mroczne Elfy, a Żółty to Legion Wybranych... reszty się domyślcie

    3) Zajmuję się teraz przede wszystkim tworzeniem celów dla frakcji i balansem. Fabuła wychodzi MEGA. Naprawdę będzie trzeba się nagłówkować żeby odkryć jej wielowątkowość.

    4) Start prawdopodobnie 27 stycznia (żeby się wszyscy z Tomb Kingsami zaznajomili. W międzyczasie będę powoli rozdawał fora, hasła i cele...
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. Następujących 3 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  10. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    136
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach
    Ej napisz jaka frakcja jaki kolor ? Albo chociaż które to imperium? Fioletowe to imperium ?

  11. #20
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    No, napisz, po jakimś czasie udało mi się rozgryźć co jest co, ale to nie takie proste jak się patrzy na to pierwszy raz.

    Poza tym, to zapowiada się świetnie, jestem podekscytowany i boję się zarazem
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •