Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wydarzenia Księstwa

  1. #21
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura III

    Dziękujmy Pani Jeziora! Okazało się, że w zamku przebywa akurat jedna ze służek!

    // + Joanna, służka niebios z zaklęciem Harmonijna Zbieżność.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #22
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Aktualka:
    Nr. tury: 4.

    Skarbiec na początku tury: 555

    Przychód: Zamek Andetroyes: 600, -100 za reformę.

    Wydatki: Żołd(-495)

    Armia: 5x zbrojnych, 1x zbrojnych z włóczniami, 1x chłopskich łuczników, 1x błędni rycerze, 1x Trebusz Polowy, 3x Giermkowie Piesi

    Utrzymanie armii: 495

    Budynki: Mury i koszary III poziomu w prowincji Zamek Andetroyes.

    Skarbiec na końcu tury: 60 (Wydatki: Żołd)
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 21-02-2018 o 22:27
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Wydarzenia:

    Tura IV:

    12.
    - O przeszlachetna Pani Jeziora! - rzekł książę Bohemond modląc się w kaplicy zamkowej.
    - Cóż za okropieństwa i nikczemności, czają się za murami naszego pięknego miasta? Cóż to za mroczne czasy, w których przyszło nam żyć? Ileż zła na tym świecie, z którym musimy walczyć? Taka jest droga rycerza, która jest naszą chlubą,
    jednak wszystko potoczyło się przeciwko nam. Chłopi muszą walczyć, abyśmy zachowali wolność. Sojusznicy również w tej chwili są bezradni, albo i nawet w tak samo ciężkiej sytuacji jak my. Wybacz mi o Pani moje błędy. Zawszę starałem
    się roznosić twoją świętą wolę po ziemiach tego świata z honorem i poświęceniem. Jednak cóż zrobić może człowiek przeciw tak wielkiej nienawiści? Andetroyes jest zagrożone. Ziemia moich przodków jest atakowana przez plugawe Mroczne
    Elfy. A ja nie mogę na to nic poradzić. O wielka Pani! Gillesie le Breton! Dajcie mi i moim ludziom siłę i wolę walki! Pomóżcie mi oczyścić ziemie mojego księstwa, aby ludzie jak dawniej mogli żyć i czcić Cię o Pani! Pomóżcie nam
    w walce z niewiernymi! My lud twój najwierniejszy, powierzamy Ci nasze losy, oraz ja, Książę Bohemond, przysięgam na Graala, że nie spocznę, póki ziemia Andetroyes nie zostanie oczyszczona!


    Do MG: Nie mam tak na prawdę co robić w tym zamku, więc musiałem w jakiś sposób dać upust swojej fantazji . Jak możesz, to daj mi jakieś fajne błogosławieństwo od Pani Jeziora i Gillesa le Bretona
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 08-03-2018 o 22:12
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Wydarzenia:

    Tura IV:

    13.
    Przygotowujcie broń, żołnierze, bądźcie gotowi na wszelką sytuację, rozstawić na murach więcej wartowników. Kiedy tylko na ziemie nasze wejdzie armia sojusznicza, staniemy razem z nimi do boju przeciw Mrocznym Elfom.

    Do MG: Kiedy tylko Arroyo wejdzie na moją prowincję i zaatakuje Mroczne Elfy, dołączam do walki całą armią po stronie Arroya.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Aktualka:
    Nr. tury: 5.

    Skarbiec na początku tury: 1110

    Przychód: Zamek Andetroyes: 600, -100 za reformę, -50 za zniszczenia, Krainy Księstwa: 500, -100 za zniszczenia. Handel: 200 monet.

    Wydatki: Żołd(-495)

    Armia: 5x zbrojnych, 1x zbrojnych z włóczniami, 1x chłopskich łuczników(2U), 1x błędni rycerze(4U), 1x Trebusz Polowy(1U), 3x Giermkowie Piesi(3U) (Miejsce pobytu armii - Zamek Andetroyes - wszystkie jednostki).

    Utrzymanie armii: 495

    Budynki: Mury i koszary III poziomu w prowincji Zamek Andetroyes, Kamieniołom w Krainach Księstwa.

    Skarbiec na końcu tury: 35 (Wydatki: Żołd, Werbunek, Budowa Kopalni, Odbudowa państwa po wojnie)
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 08-03-2018 o 22:12
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Wydarzenia:

    Tura V:

    14.
    Chwała niech będzie Pani Jeziora! Udało nam się przetrwać kataklizm! Teraz, kiedy jesteśmy wolni, możemy zająć się odbudową i wzmocnieniem naszego kraju. Przede wszystkim, należy powołać pod broń nowych żołnierzy, gotowych do dalszej walki z Mrocznymi Elfami. Podczas licznych walk z tą okrutną rasą naszemu mądremu księciu udało się wypatrzeć słabe strony ich taktyki wojennej. Dla tego nakazuje on, by niezwłocznie rozpocząć szkolenie.

    Następną sprawą, będzie zwrócenie ludności tego, co zło im zabrało. Zgodnie z obietnicą, książę Bohemond Prawy przekazuje sporą sumę pieniędzy, na odbudowę terenów zniszczonych wojną.

    Potrzeba również zająć się usprawnianiem gospodarki. Należy wznowić projekt rozbudowy kopalni, która od teraz wydobywać dodatkowo będzie złoto, przyniesie do bogactwo i dobrobyt naszemu państwu.

    Do MG: Rekrutuję 3x Chłopskich łuczników ze skażonymi strzałami. Płacę 150 monet. Buduję kopalnię złota. Płacę 200 monet. Odbudowuję moje ziemie, tak by przychód za nie był jak z czasów przed atakiem. Płacę 230 monet.
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 27-02-2018 o 22:22
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. #27
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura V
    Odbudowa państwa trwa. Efekty za miesiąc.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #28
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura V
    Do Zamku przyleciał najprawdziwszy smok z Ulthuanu! Przemówił ludzkim głosem. Przywiózł prezent dla Księcia Behemonda. Przepiękny miecz wykonany z Ithilmaru. Wyraża również podziękowania od Księcia Fiarela za udzielenie schronienia Elfickim kupcom.

    ***

    Ludzie się niepokoją. Banda Mistana została wygnana na północ, a mimo to obóz truposzy wciąż budzi grozę na terenach Andertroyes. Kościotrupów nie ubywa... a nawet nowe zastępy wciąż wchodzą na naszą ziemię.

    // Od teraz Bohemond to Alberic na koniu z umiejętnością Heroiczny Zabójczy Cios oraz Awanturnik.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  10. #29
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Aktualka:
    Nr. tury: 6.

    Skarbiec na początku tury: 1635

    Przychód: Zamek Andetroyes: 600, -100 za reformę, Krainy Księstwa: 700, Handel: 400 monet.

    Wydatki: Żołd(-600)

    Armia: 5x zbrojnych, 1x zbrojnych z włóczniami, 1x chłopskich łuczników(2U), 1x błędni rycerze(4U), 1x Trebusz Polowy(1U), 3x Giermkowie Piesi(3U), 3x chłopskich łuczników(skażone strzały).
    (Miejsce pobytu armii - Zamek Andetroyes - wszystkie jednostki).

    Utrzymanie armii: 600

    Budynki: Mury i koszary III poziomu w prowincji Zamek Andetroyes, Kamieniołom i kopalnia złota w Krainach Księstwa.

    Skarbiec na końcu tury: 85 (Wydatki: Żołd, Rozbudowa koszar na IV tier, rekrutacja)
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 16-03-2018 o 18:34
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  11. #30
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Wydarzenia:

    Tura VI:


    15.
    Udało się nam się odzyskać przytomność, po silnym ciosie zadanym przez Mroczne Elfy. Dzięki łasce Pani Jeziora, nasi ludzie dzielnie wybronili nasz kraj, tak, że na nowo możemy cieszyć się pełną wolnością. Musimy zadbać teraz o to, by sytuacja taka nigdy się nie powtórzyła, a przede wszystkim, należy powołać do armii elitę armii bretońskiej i kwiat jej rycerstwa - Rycerzy Graala. Musimy również zadbać o szybkie oddziały konne dla naszej armii, które mogły by szarpać wroga szybkimi atakami.

    Do MG: Ulepszam koszary na IV tier, płacę 800 monet. Dodatkowo rekrutuję 3x Konnych yeomanów z łukami, płacę 150 monet.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •