Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rozmowy z MG

  1. #1
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach

    Rozmowy z MG

    Cześć
    Na początek kilka pytań.
    Czy na Ered'Or Tor prowadzi droga lądowa? Jeśli tak i jest to most, to czy mam możliwość go uszkodzić w razie zagrożenia inwazją?
    Czy istnieje możliwość handlu drogą morską z Krasnoludami?
    Czy istnieje możliwość handlu drogą morską z Jaszczuroludźmi?
    Jakie moje państwo ma na start zdolności rekrutacji?
    Chciałbym również zapytać o korzyści płynące z zakładania "faktorii handlowych". Tylko większy przychód z handlu czy może jeszcze zwiększenie swoich wpływów obcym państwie?

    ---
    Edit: Jeszcze jedno pytanie
    Przed grą wydałem 1 punkt na armię i 4 punkty na fortyfikacje. Czy w takim razie stosunek armii do garnizonu nie powinien być trochę bardziej przechylony na stronę garnizonu? Mam 10 oddziałów w armii i 4 w garnizonie.

    Ponadto zaprosiłem ciebie na steam dla ułatwienia komunikacji
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 26-01-2018 o 20:49

  2. #2
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    - Tak, na Ered'Or Tor prowadzi wąska grobla na której został wzniesiony most. Nie ma możliwości go uszkodzenia. Można się na nim bronić i wtedy to jest traktowane jako "bitwa w wąskim punkcie".
    - Tak, jest taka możliwość. Zarówno z Krasiami jak i Jaszczurkami. Będziecie jednak musieli zapłacić trochę złota za zbudowanie małego nadbrzeża.
    - Zapomniałem Ci podać budynek militarny. Masz budynek poziomu I w mieście.
    - To i to. W zależności jak są mieszkańcy danego państwa do Ciebie nastawieni
    - Za punkty fortyfikacji dostałeś także mur do głównej osady (i jedynej hehe)

    Zaproszenie na steam zaakceptowałem.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #3
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    A koszt założenia takiej faktorii?
    Jeszcze mam pytanie odnośnie dyplomacji. Działania dyplomatyczne będą prowadzone za twoim pośrednictwem czy sam mam skontaktować się z danym graczem w celu podpisania jakiegoś traktatu?

    - Za punkty fortyfikacji dostałeś także mur do głównej osady (i jedynej hehe)
    Postawiłem na punkty fortyfikacji, bo chciałbym na początku zagrać trochę spokojniej, nie martwiąc się przez pierwsze tury o własną obronność. A obawiam się, że 4 oddziały piechoty i mur mi tego bezpieczeństwa nie zapewniają i będę musiał ten stan jak najszybciej zmienić, zamiast zająć się na przykład rozwojem gospodarki i ulepszaniem budynków militarnych
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 27-01-2018 o 10:56

  4. #4
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Będziesz musiał zapytać swoich specjalistów (ingame) o taki koszt Dyplomacja tajna (poprzez Prywatne wiadomości/fb/steam), a dyplomacja oficjalna w odpowiednim dziale, który już założyłem.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #5
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Czy w na forum mam założyć temat "Ambasada" i tam wstawiać informacje na temat dyplomacji?
    Czy most prowadzący na wyspę jest tuż obok miasta? Chodzi mi o to czy można się dostać na moją wyspę drogą lądową nie atakując miasta

    Edit:
    Czy aktualkę mam wykonać teraz czy pod koniec tury, po wykonaniu wszystkich działań?
    Co się u mnie produkuje? Przypuszczam, że produkty rzemieślnicze jak naczynia, narzędzia, broń, tkaniny, ubrania, meble, biżuteria. W temacie mam tyle informacji: "produkujemy produkty, które nigdzie indziej nie występują." "Piękne miasto otoczone murem. Pełne rzemieślników i kupców."

    Widzę, że powstał sojusz zwierzoludzie- imperium, co mnie trochę zaskoczyło. Tak samo jak propozycja handlu z ich strony. Jest to w ogóle możliwe, by paktować ze "złymi" frakcjami?
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 28-01-2018 o 22:48

  6. #6
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Od tury VI nie ma handlu z Jaszczurkami. Zerwały go.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •