Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Wydarzenia wampirów

  1. #11
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura II

    Geologie nic nie znaleźli. Kamieniołom będzie przynosił dochód 50G/turę.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 2
    skarbiec 1725
    przychód 1050 zamek Głogowksich(kamieniołom) moczary225 =1275
    wydatki wskrzeszenie zabitych mieszkańców mojego miasta 5 zombie =250g
    utrzymanie tier 1 x7 tier 2 x8 350+560=910
    obecnie w skarbcu 565
    Obecna armia 5 szkielety tarcza miecz 5 gule 2 grobowa 1 ścierwowóz 2 pieski +5 zombie
    Ostatnio edytowane przez Macieklws ; 05-02-2018 o 19:28

  3. #13
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 2
    Działania: Zastawiam zasadzkę między miastem a lasem robali. Biorę całą armię którą osobiście pokieruje Maciung.
    Ostatnio edytowane przez Macieklws ; 05-02-2018 o 23:00

  4. #14
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    My walnąć w gó-ó-óra, my znaleźć warpppstone, myyyy zdobyććć Eretttor



    Rada Trzynastu dostała wyraźne polecenie od Rogatego Szczura. Zdobyć Spaczeń na Eredor i zająć wyspę. Postanowiła wysłać na tą samobójczą misję najsłabszy i najżałośniejszy z klanów - Klan Skurvy.

    Prowincja na powierzchni:

    - Lodowy Sopel - praktycznie nas tutaj nie ma. Jest tylko kilku strażników broniących wejścia do jaskiń.
    - Tajemnicze przejście - Nasze tymczasowe miasto, bardzo dobrze ukryte. Przychód: 500G/turę

    Obce prowincje:
    - Karak Ered - Twierdza Krasnoludów, bardzo dobrze broniona,
    - Święte Sadzawki - Najniższe poziomy wylęgarni skinków. Również bardzo dobrze bronione,

    Armia:
    - Rexxar - umiejętność Odwaga Szkodników
    - 8 klanbraci, 5 włócznicy niewolników, 6 posłańców nocy z procami, 1 szczuroogry

    Zasady specjalne:
    - "ilość nie jakość" - Jednostki szczurów nie płacą utrzymania, ponadto budynki militarne mają pulę rekrutacyjną większą o 1
    - Budynek militarny 3 w Tajemniczym Przejściu
    - "atak z ukrycia" - Zwiększone powodzenie akcji wywiadowczych, sabotażowych i skrytobójczych
    - Skarbiec początkowy to 500G

    Cele:
    - "Pod-Imperium" - Zdominujmy jaskinie, niech skaveni będą Panami-Pod-Eredor!
    - "Spaczeń" - Musimy zdobyć spaczeń! Nie wiemy gdzie jest, ale znajdziemy go jak najwięcej!
    - "Zamęt z ukrycia" - Musimy pozostać w ukryciu jak najdłużej i wprowadzać zamęt w świecie politycznym z ukrycia. Zamachy, sabotaże i różne krętactwa! Zrzucajmy winę na innych, rozbijajmy sojusze i wbijajmy noże w plecy!




    UWAGA. SAMO ISTNIENIE PODZIEMNI JEST ŚCISŁĄ TAJEMNICĄ. POMYŚL ZANIM PODZIELISZ SIĘ Z KIMŚ TYM KAWAŁKIEM MAPY. JEST TO BARDZO WAŻNA INFORMACJA STRATEGICZNA.




    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 3
    Ja Rexxar Zwiastun Plagi każę wam sz-szybko postawić kamieniołom(mówi do szczurzych niewolników) 50g
    Macie przeszukać każdy kąt naszej kryjówki i lepiej mi coś znajdźcie albo karzę was wychłostać!!!(mówi do geologów) 50g
    Ci głupcy na powierzchni toczą te swoje bezsensowne spory dlatego my się przygotujemy w ukryciu wyszkolić mi tu odział miotaczy spacz-ogniem dobrze opiekają przeciwników tak tak chcę jeszcze szczoro-ogry i klan braci z tarczami (1x2tier 2x3tier)650

    skarbiec 1000
    przychód 500 (tajemne przejście)
    wydatki rekrutacja 1x3tier 2x3tier(1miotacz ognia 1 x szczóroogry 1x klanbracia z tarczami)) 650 utrzymanie 100 budowa kam. wysłanie geolog. 100
    Resztki skarbca 150
    Ostatnio edytowane przez Macieklws ; 12-02-2018 o 18:43

  6. #16
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura 3 // Popraw nr. tury

    Kamieniołom jest w trakcie budowy.
    Geologie nic nie znaleźli, nie ma tutaj cennych minerałów.

    Doszło do incydentu. Okazało się, że szlak handlowy pomiędzy krasnoludami, a skinkami wiedzie pod ziemią! I przechodzi przez nasze terytorium. Nasze chłopaki nie tracąc czasu dokonały ataku i pozabijały wszystkich, bez świadków. Krasnoludy mogą coś podejrzewać.

    // +50 złupione z szlaku.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    -Wy nędzne myszy teraz jak zabiliście krasnoludy będą podejrzewać że tu jesteśmy macie natychmiast zatrzeć wszystkie ślady po tamtym zdarzeniu.
    -(do kapitana obrany miasta)Rozkaż swoim ludziom pilnować granic mają się nie pokazywać okolicznym zwiadowcom kurdupli i tym łuskogadom
    mogą atakować tylko wtedy kiedy będą mieli pewność że ktoś ich zobaczy.Musimy jak najdłużej zadbać o anonim-----aby nas nie zauważyli!!!!
    -Wezwać moich geologów natychmiast!!!!Myśleliście że zapomniałem o waszym niepowodzeniu lenie śmierdzące!!Spotka was zasłużona kara!!!(zaczynam biczować ich)Niech to będzie przestroga dla każdego szczura który odważy się mnie zawieść.
    -(do zwiadowców)Wyruszycie małym odziałem aby mieć pewność że nikt was nie zauważy,macie szukać spaczenia co by to nam pozamieniał ogony w macki.Przeszukacie tereny nad naszą bazą jak tam go nie znajdziecie to ruszycie do Pustkowi Wschodnich i tam go poszukacie.Następnie macie go przynieść do mnie.-50g
    Ostatnio edytowane przez Macieklws ; 15-02-2018 o 21:35

  8. #18
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura III

    Zwiadowcy nie znaleźli spaczenia, a ślady zostały zabezpieczone.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    (Na głównym placu przemawia do swojego ludu)
    Bracia moi miałem sen w którym ujrzałem jak zabijamy tych pokurczów,widziałem jak biegamy po ulicach ich miasta i pozbawiamy ich bród .
    Widziałem miasto w ogniu w objęciach Rogatego Szczura to musiał być znak!
    Powiem wam co zrobimy zaczniemy Czarną krucjatę będziemy walczyć i zwyciężać aż wypędzimy krasnoludy z podziemi.

    (wyruszam całą armia do Karak Ered)
    Armia(Lord 8 klanbraci+1z tarczami, 5 włócznicy niewolników, 6 posłańców nocy z procami, 2 szczóroogry 1 miotacze spacz ognia)
    (Jeśli wygram bitwę to chcę rozkazać szczóroogrom rozwalić kilka budynków i materiałami z tych budynków zapchać przejście z Karak Ered na powierzchnię.Bierzemy jak najwięcej jeńców.Rozkazuję moim ludziom gonić każdego krasnoluda nie możemy pozwolić aby któryś uciekł i powiadomił kogoś że to nasza sprawka.)
    Ostatnio edytowane przez Macieklws ; 22-02-2018 o 16:43

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    skarbiec 450
    przychód 500 (tajemne przejście)
    wydatki rekrutacja 3x2tier(3 posłańcy nocy) 450 utrzymanie 200
    Resztki skarbca 0
    Moja armia (Lord 8 klanbraci+1z tarczami, 5 włócznicy niewolników, 6 posłańców nocy z procami, 2 szczóroogry 1 miotacze spacz ognia) stacjonuje nieopodal Karak Ered razem z Zielonymi knypkami przygotowujemy się do oblężenia Miasta

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •