Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Kampania na Eredor

  1. #41
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach



    Ludzie wciąż powiększają swoje tereny na Eredor'Tor, a nawet stworzyły coś na wzór społeczności. Daniny zbiera sir. Daino, który podobno formuje Społeczno-Imperialne Wojsko Kolonialne. Cokolwiek miałoby to znaczyć.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #42
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach



    Jak to mawiają żeglarze z Marienburga: "Nigdy nie ufaj rdzennej ludności. Jedną ręką zabierze pieniądze i broń, a drugą uderzy Cię obuchem w głowę". Plemiona Skinków udały się na wybrzeże Dżungli i zniszczyły elfickie nabrzeże. Nikt nie przeżył.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. #43
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    W podziemiach rozegrała się ogromna bitwa. Wiemy tylko, że Karak Ered dalej stoi. Krasnoludy mało mówią ostatnimi czasy. Bo też i karawan mało od nich wychodzi.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. #44
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Podsumowanie tury V:

    - Naprawdę przepraszam Wam, że tak się przedłużyła ta tura. Miałem masę obowiązków, nie chcę się tutaj na ten temat wypowiadać Na potwierdzenie moich słów możecie zobaczyć sobie na konto steam, gdzie nabiłem 5h przez 2 tyg Mam nadzieję, że przyspieszymy. Cieszy mnie, że nie tracicie zapału mimo, że część graczy już odpadła. Czołówka zaczyna się powolutku tworzyć

    Rozpoczynamy turę VI. Deadline rozkazów wojennych dla niej do 15 marca włącznie.

    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #45
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    Tura VI

    Śmierć i ogień! Klęska! Siły Mrocznych Elfów znienacka uderzyły na Krainy Księstwa. Splądrowali całą prowincję wyżynając setki wieśniaków. W Andetroyes natomiast głośno jest o problemach w komunikacji Księcia z Królem Satephem. Chodzą plotki, że Pradawni wysuwają jakieś żądania wobec ludzi, na które książę nie chce się zgodzić. Konflikt paraliżuje sprawność armii. Lepiej żeby się szybko dogadali...

    Siły: Duże

    // Krainy Księstwa splądrowane. Zyski na TF.


    ZAWIESZONE
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. #46
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    Legion Wybranych wkroczył do Pustkowi Wschodnich. Niech Sigmar ma nas w opiece.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  7. #47
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach



    Tura VI

    Obóz ludzi na wschodzie wyspy Ered staje się coraz większy. Przypomina już nawet mniejsze miasteczko, które zostało nazwane "Nowa Pustelnia". Ludźmi rządzi sir. Daino były Imperialny dowódca, który nawiązał stosunki z innymi państwami i szybko rośnie w siłę. Można tam już spotkać nawet estalijskich kupców, a na wybrzeżu stoją okręty z tajemniczymi banderami, na których widać czerwoną literę "S" na białym tle. Książę Fiarel wysłał tam już kilku wysłanników, a nawet wojsko. Jednak żołnierze dużo nie zrobili, bo Ered'Or Tor zaczęły bić dzwony na alarm...
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #48
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    * dum dum dum dum *


    Tura VI
    Z Lasu wyłoniły się hordy Zwierzoludzi. Zajęły most i otoczyły miasto zwartym kordonem. Dochodzi do oblężenia. Wódz plemion wysłał list do Księcia Fiarela:

    "Skończyło się tolerowanie ruchów Twych handlarzy po całej wyspie. Czas ukrócić twoje zapędy. Proponowałem Tobie handel, kiedy nie wyszło proponowałem zwrot kosztów poniesionych przez Ciebie, Ty kazałeś spalić moje skóry! Szlachetny wysoki elf? Kpina! Twoje machlojki i brudne zagrywki się kończą. Miecze i topory rozstrzygną sprawę."
    Siły elfów: Książę Fiarel z Chrace, Generał Hashimoto, 5-9 włóczników, 7-10 łuczników, 1-2 jeźdzców ellyrionu, 5-8 białe lwy, 1 straż morska, 1-2 smoki
    Siły zwierzoludzi: Kezran, 1-2 ungory z włóczniami (T1), 2-3 ungory z tarczami (T2), 0-2 gory z tarczami (T3), 3-5 gory z dwoma mieczami (T2), 2-3 łupieżcy (T1), 1-4 centigory (T3), 1-3 pomioty chaosu (T3), ? ogary z trucizną (T2), 7-10 Stada Bestigorów (T4)
    Ostatnio edytowane przez Turek ; 20-03-2018 o 23:06
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •