Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 167

Wątek: Heroes III

  1. #11
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Niom, moja pierwsza gra na peceta.
    Niedawno sobie ostro w nią pogrywałem. Grafika nie przeszkadza, muzyka i tak bardzo dobra, a grywalność miodna.
    Jedna z niewielu gier, które się nie starzeją.
    Z pewnością najlepsza część serii i najlepsza w swojej kategorii.
    W moim top10 znalazłaby miejsce.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    TAK! Heroes 3 to było coś, ... tzn. to JEST coś! Bo mimo zatrzęsienia innych produkcji, ja wracam do tego tytułu bardzo często, najbardziej lubiłem grać Zamkiem (Knight), oraz Twierdzą (Rangersi etc.), głównie ze względu na ulepszone jednostki strzelające, po upgrejdzie dostawały doubleshota, no i ten klimat, szczególnie Twierdzy, zajebista nastrojowa muzyczka, piękny pejzaż lasu i smoczych wzgórz na ekranie miasta, no i te jednostki z tolkienowskich opowieści... Najbardziej nie lubiłem Cytadeli i praktycznie wogóle ich nie brałem, mają takie badziewne jednostki. Fajne też były te umiejętności, dla mnie najlepsze to: logistyka, dyplomacja, inteligencja, najgorsze, których unikalem jak ognia to: odkrywanie, sokoli wzrok i taktyka
    Nigdy nie gralem w to przez net, tzn. tylko przez LAN, mam zwykła wersję HOMMa3 bez zadnych dodatkow, jezeli ktos chcialby sprobowac zagrac to podaje moj nr gg 111424 Pozdro

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Heroes III

    oraz Twierdzą (Rangersi etc.)
    Nie wiem jakie masz spolszczenie ale u mnie zamek z Centaurami, Krasnoludami i Elfami nazywa się Bastion. Twierdza to zamek barbarzyńców, Orków, Cyklopów i Behemotów

    Co do umiejętności postaci to preferuję logistykę, inteligencję i władanie żywiołami, gdyż zawsze inwestuję w magię, która może niesamowicie namieszać na polu bitwy a i na mapie strategicznej niezmiernie się przydaje np. taki czar umożliwiający błyskawiczne przemieszczanie się pomiędzy miastami a bodaj cie zapomniałem jak się nazywał...

    O mam - Miejski Portal plus magia ziemi na poziome mistrzowskim 8-)

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    KROSNO
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Ja tam od małego w to gram i to jedna z moich ulubionych gier...jest po prostu niezniszczalna, szczególnie jak się gra przez neta Szkoda tylko ze moi kumple już nie chcą grać w starsze gry.
    PS: Jak by ktoś chciał zagrać w Heroesa III albo Diablo II to zapraszam moje GG:1185780 (uwaga bo mocny jestem)

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Nie wiem jakie masz spolszczenie ale u mnie zamek z Centaurami, Krasnoludami i Elfami nazywa się Bastion. Twierdza to zamek barbarzyńców, Orków, Cyklopów i Behemotów
    Oczywiście, że Bastion, pomyliło mi się...

  6. #16
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Heroes III



    Gram już w tą grę od wielu lat ale jeszcze takiego przypadku nie miałem! Mapa - Królestwo Chaosu, poziom trudności - 130% ( Wieża ). Jak widać po kolorze flagi gram Nekropolią. Bronie swojego zamku - Cytadeli zdobytej na pomarańczowym graczu. Dopakowany heros zielonych zaczął masowo przyzywać żywiołaki ziemi Owszem widziało się, że komputer korzysta z czarów przyzywających żywiołaki ale nigdy nie zdarzyło mi się to na taką skalę! Pomimo utraty całych swoim sił zamek nie został zajęty gdyż zielony stracił wszystkie swoje konwencjonalne siły

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    130
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Ja tam lubiłem pograć nekromantą. Po każdej walce wskrzeszał zależnie od poziomu a po skompletowaniu stroju wampira było naprawdę extra. Gra jak ktoś napisał nieśmiertelna i wspaniała.

  8. #18
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Heroes III

    Osobiście uważam, że Nekropolia to najbardziej klimatyczna frakcja w Herosach III. Mieszanka Wampirów, Liczy i Czarnych Rycerzy jest miażdżąca a jak już wspomniał Tur po skompletowaniu Stroju Wampira stajemy przed bardzo ciekawą propozycją wskrzeszania Liczy Na mapie "Huzia na Wikinga" udało mi się zebrać ich ponad 15k. Nawet Azurowe Smoki dysponujące 1000HP wymiękały

  9. #19
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Necro miała chyba słabe smoki(moze kościane)

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Heroes III

    Tak, bo najlepiej żeby wszystkie 7 wymiatały ...
    Necropolis czasami grałem, dzięki tym że wszystkie jednostki są nieumarłe gra się trochę inaczej niż innymi zamkami. Szkielety takie same, ale nekromancja to już coś, zombi jako mięso armatnie i zasłona nieźle się sprawdzały, zjawy niby takie sobie ale dzięki regeneracji i szybkości na początku dawały radę. Wampiry i alpy to naprawdę porządna jednostka 4 stopnia, Liche również, a jeźdźcy ... po prosty miód Moja ulubiona jednostka z tego zamku, najpotężniejsza 6 stopnia w grze (tylko skorpeny z nią rywalizowały, ew. cyklopy bo są jako jedyne strzelają). Szybkość dobra, mordercze obrażenia i wytrzymałość, a do tego szansa na zadanie podwójnych obrażeń (jak widziałem mieczyk przed ciosem od razu wiedziałem, że wróg będzie zgrzytać zębami 8-) ). Tylko te smoki dość lipne.

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Company of Heroes 2
    By fenr1r in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 15:41
  2. DLC - Saints and Heroes
    By Chaak in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 14:49
  3. Might & Magic: Heroes VI
    By voitek in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 20:38
  4. Heroes 4
    By chochlik20 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •