Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 260

Wątek: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

  1. #251
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    No to jak mówiłem, EB i SAI zdecydowanie najlepsze i spełniające najwięcej Twoich oczekiwań

    Niech żyje Gwardia!

  2. #252
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Sprawdzę w pierwszej kolejności Europa Barbarorum, bo BI w jeszcze nie grałem (nawet w podstawową wersję). Wracając do Roma Surrectum to co tak naprawdę tam nie wyszło? Twórcy za bardzo skupili się na grafice, a pominęli inne istotne kwestie? Mod jest nadal rozwijany, podobnie zresztą jak EB i RTR, które ostatnio też odżyły.

  3. #253
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    No pominęli inne istotne kwestie jak np. statystyki jednostek czy głosy dowódców. Przy tym wiele innych rzeczy sprawia, że w mojej ocenie nie dorównuje EB.

    Niech żyje Gwardia!

  4. #254
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć

    czy zna ktoś moda który:

    1.balansuje statystyki jednostki
    2.dodaje więcej prowincji oraz frakcji
    3.daje buntownikom status państwa np. kiedy jakaś wioska się zbuntuje mi lub AI to chciałbym mieć więcej możliwości dyplomatycznych oprócz podboju i przekupienia czyli prawa handlowe sojusz itp
    4.oczywiście poprawia AI(podbijam większość Gali reszte ich miast oblegam a oni się nie poddają ) i gospodarkę
    5.bardzo fajny jest senat poparcie ludu i senatu czy jest w jakimś modzie ten aspekt gry rozwinięty bo z tego co widziałem to zawsze jest usuwany. Ciekawe by było gdyby senat decydował o kierunku prowadzenia wojen a rody musiały by pytać o pozwolenia na ekspansje senatorów.
    -żeby było można się trochę bawić w politykę wewnętrzną -walka o stanowiska senatorskie itp.
    - coś w stylu senatu w ROME2
    7. inny podział na tury- dwie tury to jeden rok lol minimum cztery tury to powinien być rok
    8.fajnie by było gdyby każda frakcja miała dwa systemy rządów np. 1. rada starszyzny( to samo co w Rzymie senat) 2. dyktator- czyli o polityce decyduje gracz <= to nie są nazwy systemów rządów ale wiecie o co mi chodzi
    -oczywiście żeby na skład senatu lub rady wpływ miał gracz. Jakby jakiś mod dodawał !mnóstwo! nowych wiosek miast to można by dodać !mnóstwo! rodów które konkurują ze sobą- to się tyczy wszystkich frakcji.
    9. Chciałbym zastosować zasadę "dziel i rządź" ale do tego potrzebuje więcej wiosek i więcej małych frakcji i przede wszystkim działający system protektoratu.

    Wiem że prawdopodobnie nie ma moda który ma to wszystko(a nawet połowy xd) ale jeśli będziecie podawać nazwy to dopiszcie numer( z listy życzeń) który ta modyfikacja zawiera.
    I proszę też bez komentarzy typu "łee to gra która kładzie nacisk na aspekt militarny a gospodarka i dyplomacja jest mały dodatkiem", "to nie gra paradoxu"

    Wiem że trochę poleciałem w kosmos ale jak znacie mody które zawierają numer 1 2 3 4 ...i 9
    to też podziękuje

  5. #255
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    gram w moda Enhanced v.2.1.2

    Co mam zrobić żeby z miastami zaznaczonymi na szaro (w podstawce nazywali sie buntownikami a tu niezależnymi miastami i jest się z nimi zawsze w wojnie) mieć jakieś opcje dyplomatyczne inne niż tylko łapówka?
    Pytam o to ponieważ zauważyłem że do puki mnie i Kartaginę dzielą dwa miasta niezależne to nasz handel kwitnie i stosunki rosną.
    Kiedy ktoś podbije te niezależne miasta to po paru turach wojna.

  6. #256
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pytanie z innej beczki - ktoś może porównywał Europa Barbarorum i Invasio Barbarorum z wersjami pod Medieval 2: Total War, czyli odpowiednio Europa Barbarorum 2 oraz Invasio Barbarorum 2?

  7. #257
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy ktoś grał w mod Valarowie Morghulis - Total War? podczas startu każdej kampanii wyskakuje komunikat "got / data / models_unit / MTW_unit_spearmen.cas" Jeśli ktoś mógłby pomóc prosiłbym o odpowiedz

  8. #258
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    pytanko

    Witam. Czy ktoś może mi podać kod budowanie wojska w jednej turze w RTW.

  9. #259
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mam pytanie dot. możliwości zwiększenia liczby żołnierzy w oddziale. Liczebność oddziału jest oczywiście określona w pliku export_descr_unit ale nie może w nim przekroczyć wartości 60. Pamiętam, że w pierwszej wersji podstawowej RTW mogło dojść do sytuacji, gdy liczebność oddziału w grze, przy maksymalnych nastawach, mogła przekroczyć liczbę 240 ludzi. Gdzie więc znajduje się blokada?
    W pliku preferences jest pozycja: UNIT_SIZE:160. Dlaczego akurat 160? Ktoś wie? Można tę wartość zwiększyć, ale nic to nie daje - gra wywala do pulpitu tak jakbyśmy zwiększyli liczbę ludzi w export_descr_unit ponad maksymalną liczbę 60. Podejrzewam, że gdzieś coś jeszcze trzeba zmienić, ale nie mam pojęcia co i gdzie. Ktoś wie?
    No i czy w ogóle da się przekroczyć tę maksymalną liczbę (nie licząc oficerów) powyżej 240 ludzi?

  10. #260
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Zagrywam sie teraz różnymi modami pod Rome. Mam takie pytanie w modzie Invasion Barbarorum Ultra Glorie Rome za budynki innych kultur dostaję karę ,,culture penatly'', co wpływa na niezadowolenie w mojej osadzie. Część takich budynków mogę sam zniszczyć , ale są też takie, których nie da rady się samemu zniszczyć (czasami doznaja uszkodzeń podczas walk). Gdzie w plikach i w ktorym miejscu mozna byłoby zrobić takie ustawienie, że te budynki byłyby w grze niszczone przeze mnie?

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Podobne wątki

  1. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 632
    Ostatni post / autor: 27-09-2021, 20:36
  2. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By Delancey in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 10-09-2017, 19:58
  3. Jak instalować mody - pytania.
    By marek in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 04-06-2016, 20:21
  4. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 18:53
  5. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •