Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

  1. #1
    voitek
    Gość

    Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Przed chwila zauwazylem, ze w pre-orderze na Steam znalazlo sie nowe DLC do Empire - Elite Units of the East
    Dodatek DLC Elite Units of the East do gry Empire: Total War™ oferuje 12 nowych jednostek elitarnych Państwa Marathów oraz Imperium Ottomańskiego do rozgrywki w grze Empire: Total War. Gra Empire: Total War bardziej niż wszystkie wcześniejsze gry z serii Total War zainteresowała się Wschodem, a ten materiał dodatkowy zawiera najlepsze jednostki z krain Wschodu. Większość tych żołnierzy zdobyła swoje doświadczenie na polu bitwy - niektórzy są nieustraszonymi rozbójnikami, z kolei inni to wojacy wyszkoleni w akademiach. Umożliwiają oni zastosowanie szerokiej gamy opcji taktycznych, które pozwolą onieśmielić i zastraszyć przeciwnika.

    Po zakupieniu dodatku Elite Units of the East możesz odblokować 12 nowych elitarnych jednostek Wschodu w kampanii solowej w oparciu o poniższe warunki. Jednostki te będą również dostępne w grze wieloosobowej oraz w trybach gry solowej podczas grania odpowiednią frakcją.

    Hajducy (Imperium Ottomańskie) — Żołnierze tej nieregularnej formacji posiadają umięjętności umożliwiające im przeżycie w górach oraz rozbójniczy spryt.



    Wołoscy bojarzy (Imperium Ottomańskie) — Ta szybka lekka jazda ma prawo czuć się lepsza od swoich przeciwników, gdyż najlepiej czuje się w pościgach za przeciwnikiem.



    Bośniaccy pandukowie (Imperium Ottomańskie) — Ci nieregularni żołnierze to doświadczeni harcownicy, ale potrafią również zaskoczyć przeciwnika w walce w bliskim kontakcie.



    Czerkieska jazda pancerna (Imperium Ottomańskie) — Średniowieczna jazda w kolczugach może wyglądać mocno staroświecko, ale każdy przeciwnik, który ją zlekceważy, będzie tego gorzko żałować.



    Armeńscy łucznicy (Imperium Ottomańskie) — Formacja pozornie archaiczna w erze prochu i rewolucyjnego fermentu, ale jej wyposażeni w łuki harcownicy stanowią wciąż niebezpieczną siłę.



    Libijscy kuloglu (Imperium Ottomańskie) — Libijscy kuloglu to jazda pomocnicza, która może również walczyć pieszo, oddając zabójcze salwy z rusznic.



    Strzelcy palestyńscy (Imperium Ottomańskie) — Strzelcy palestyńscy (Imperium Ottomańskie)



    Kairscy janczarzy (Imperium Ottomańskie) — Kairscy janczarzy są rekrutowani spośród synów rodzin janczarskich, dzięki czemu łączy ich poczucie więzi i wyższości.



    Piechota konna nizama (Imperium Ottomańskie) — Jest to piechota konna, która może oddawać salwy ogniowe, ale również walczyć konno w razie potrzeby.



    Radźputańscy zemindarzy (Państwo Marathów) — Żołnierze tej ciężkozbrojnej kawalerii są opancerzeni od stóp do głów, co zapewnia im niesamowitą wartość uderzeniową podczas szarży.



    Poligarzy (Państwo Marathów) — Poligarzy to niezwykła formacja: jest to elitarna lekka kawaleria. Pomimo dodatkowej wagi dodatkowego pancerza, to wciąż niesamowicie szybka i mobilną siłą na polu bitwy.



    Barawardi (Państwo Marathów) — Barawardi to elitarna lekka kawaleria. Pomimo lekkiego pancerza, są zadziwiająco szybko potrafią poruszać się na polu walki.


  2. #2
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Ale hardkor...
    Szkoda że tylko Turcja i Indie. Mogli Polskę i Rosję też potraktować jako wschód mimo że dostaliśmy AŻ JEDNĄ jednostkę w jednostkach zachodu. Polska teraz wypada najsłabiej ze wszystkich grywalnych frakcji które mają co najmniej 3 unikaty.
    Ja tam czekam na jednostki wczesne z DLC, jeśli to możliwe. Wstyd że gra zaczyna się w 1700 i tylko z tego okresu są pikinierzy oraz Blue Guards z DLC.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #3
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Piszemy petycje do CD Projekt żęby znów wydali wszystkie DLC w formie pudełkowej
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  4. #4
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Wydaje mi się że parę miesięcy po premierze Napoleona pojawi się ETW w złotej edycji z 4 DLC.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #5
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie, mam tylo nadzieje że wydadzą osobną edycje z DLC tak żebym nie musiał kupować ponownie Empire TW
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  6. #6
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Sporo tych jednostek jak na dwie frakcje.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Heh, a jeszcze wczoraj grając w Empire pomyślałem sobie "Trochę zapomnieli o tym wschodzie" a tu proszę Ale że Turcy aż 10 jednostek :shock:

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    No, tutaj przecież...
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Fajnie! Ale mimo wszystko Maraci potraktowani nieco po macoszemu, przydałaby się jakaś dodatkowa jednostka piechoty. No i to co pisał KLA - mogli dodać coś Polsce i Rosji (zwłaszcza Polsce!). RON to teraz najmniej dopieszczona dodatkami frakcja (a możliwości przecież są -jakaś artyleria albo kosynierzy )
    Kaloi kai Agathoi

  9. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Tam, gdzie w danej chwili przebywam.
    Postów
    181
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Zamawiamy, zamawiamy, zamawiamy!
    "A man may be born in a stable, but that does not make him a horse."


  10. #10
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Elite Units of the East - nowe DLC do Empire

    Wiecie co? Musimy pomarudzić na TWC z Polską to dadzą jej jednostki w kolejnym DLC. już 4 paczki wydali. Zdają sobie sprawę że gołe Empire jest szare i pozbawione różnorodności. Ponadto ludzie płaczą że Empire po premierze NTW może zostać porzucone. Efektem próśb było najpierw EUO America (wydane gdy narzekano że w NTW nie będzie Ameryki), a następnie EUO East wydane ponieważ dużo Turków narzekało na brak specyficznych jednostek w grze (co jest dla mnie dziwne gdyż byli jedyną frakcją z całkowicie innym rosterem od pozostałych od podstaw).
    Musimy ciągle pisać że Polska jako frakcja grywalna wypada najsłabiej i dodawać fakt że w NTW nie da się nią pograć. Wtedy jest duża szansa że nam coś dodadzą. Proponuję wymyślić kolejny EUO osadzony w poczatkach wieku, ponieważ gra zaczyna się w 1700 a jedynymi jednostkami z tego okresu są pikinierzy i z DLC Blue Guards. Napoleon wypada o niebo lepiej bo przy krótszym okresie mimo wszystko ma wczesne i późne jednostki.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. East of Rome - The Danube Limes
    By Soul of Night in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 18:17
  2. East Asia: To the Last Sea
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2013, 14:45
  3. Elite Units of the West DLC - dyskusje i kontrowersje
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-12-2010, 19:13
  4. Warpath i Elite Units of the West - Wersja Pudełkowa
    By AgentMax in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 07-04-2010, 14:07
  5. Prussian Elite Units [ETW]
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2010, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •