Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: żołnierze kręcą się wokół własnej osi

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2018
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    żołnierze kręcą się wokół własnej osi

    Witam, przeszedłem grę Rzymem na poziomie trudnym i postanowiłem grać Spartą na poziomie b. trudnym, w międzyczasie pojawiła się jakaś dziwna aktualizacja, po której wszystko się pozmieniało ... nawet dyplomacja - moi przyjaciele nagle stali sie wrogami ... troche się wkurzyłem więc postanowiłem grać od nowa i budować relacje dyplomatyczne od początku ... a teraz meritum sprawy - gdy zaatakowałem knossos - wszyscy żołnierze dowódców - oddziału falangitów i hoplitów podczas bitwy często stali w miejscu i kręcili się wokół wlasnej osi - tak jakby mieli sprzeczne rozkazy ... nie wiem jak to opisać - kto grał w rome 1 pewnie spotkał się już z czymś takim ... jest na to jakaś rada ? strasznie to irytuje podczas rozgrywki ... nie wiem czy odpuścić sobie rome 2 na jakiś czas aż naprawią to co popsuli podczas tej cudnej aktualizacji, czy to jakiś bug tylko dla państwa Knossos ?

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2017
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    93
    Otrzymał 31 podziękowań w 16 postach
    Knossos to chyba nie jest grywalna frakcja, wiec pewno używasz jakiegoś moda. Z tego co tu czytałam aktualizacje psują mody...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •