Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Morning Sun 2.8 - Dyskusja ogólna i download

  1. #1
    Sara Temer
    Gość

    Morning Sun 2.8 - Dyskusja ogólna i download


    Modyfikacja przenosi rozgrywkę do 1582 roku rozszerzając jednocześnie znacznie mapę o tereny Korei oraz Chin (a także dodając nowe prowincje w samej Japonii). Co pozwala na poprowadzenie kampanii takimi frakcjami jak chińską dynastią Ming, koreańską dynastią Joseon czy nawet Mongołami. Co za tym idzie do gry została dodana spora ilość nowych jednostek
    W kampanii został wprowadzony system 12 tur na rok, a co za tym idzie wydłużony został czas rekrutacji jednostek. Zmiany zostały wprowadzone także w drzewkach technologii oraz w budynkach.
    Dział Morning Sun na TWCenter


    - GDrive Part 1, GDrive Part 2, GDrive Part 3
    Wszystkie pliki wypakowujemy i wrzucamy do folderu data w plikach Shoguna 2. Do poprawnego działania moda jest wymagana zmiana języka gry na angielski (inaczej nazwy nowych treści nie będą wyświetlane).

    Grywalne frakcje:
    - Joseon (Korea)
    - Shimazu
    - Hojo
    - Yuan Khanate (Mongołowie)
    - Hashiba
    - Date
    - Aisin Gioro Clan (Mandżurowie)
    - Tokugawa
    - Ming Dynasty (Chiny)
    - Shibata
    - Saika Ikki
    - Akechi



    PS. Postanowiłam dla wersji z Chinami otworzyć nowy wątek dyskusyjny, a stary w najbliższym czasie też uporządkuję

  2. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  3. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    310
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 2 postach
    Wie ktoś czy w nowszych wersjach tego moda, poprawili mapę, która była bez szczegółów, taka płaska.

  4. #3
    Sara Temer
    Gość
    W wersji 2.8 teren Korei jest już dosyć wykończony, ale Chiny są na razie zrobione na zasadzie byle by były :/

  5. #4
    Chłop Awatar Frutis
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Super że trafiłem na ten mod, nie mam ze swoim sprzętem szans na nadchodzące three kingdoms od total war, więc będzie to taki substytut

  6. #5
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Działa w ogóle ten mod? Mapa kampanii jest modyfikowalna w tej grze?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Witam. Nie mam w ogóle pojęcia o modach na Shogunie 2, dlatego proszę o wyrozumiałość. Czy ten mod nadpisuje oryginalne scenariusze w Shogunie 2? Czy mod ten nie koliduje z oryginalnymi scenariuszami z gry i czy one normalnie funkcjonują, jak mamy zainstalowany ten mod?. Czy później mozna kogo jakoś normalnie odinstalować i ewentualnie jak? Czy mod jest stabilny?

  8. #7
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    ten mod jak i większość(zmieniających mape) można uznać za osobną gre więc zaleca się rozpoczęcie nowej gry. (osobiście go nie polecam wydaje mi się bardzo nie dopracowany ), jak się znudzi to wystarczy go wyłączyć i shogun działa normalnie, do shoguna modów z nową mapą nie ma za dużo ale już lepszy wydajem mi się Romance of the three Kingdoms, lub modzi z mała mapa kampani ( który wciąż jest rozbudowany) Last Aliance.

  9. Użytkownicy którzy uznali post BlackNyga89 za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •