Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czy mod BC7 zainstalował się poprawnie?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Czy mod BC7 zainstalował się poprawnie?

    Jak sprawdzić, czy mam poprawnie zainstalowany mod BC7 + bugfixer + spolszcznie?

    Mam trochę nietypowo zainstalowany M2TW Kingdoms (ver 1.5.2) tzn.
    zainstalowałem grę (steam), po czym grę z folderu steam skopiowałem do innego folderu np. d:\gry\m2tw i tam instalowałem BC7.
    Docelowo chcę zainstalować megasubmod2, ale po drodze chciałem się upewnić, że BC7 jest poprawnie zainstalowany.
    Grę uruchamiam plikiem 'medieval2.exe' z folderu głównego gry (tzn skopiowanej wersji).

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    No jeśli instalujesz w jedno miejsce, po czym kopiujesz w inne to raczej wątpię by to działało. Najprostszym sposobem żeby sprawdzić czy jest poprawnie zaisntalowany to chyba odpalenie moda? Poza tym czemu robisz śmietnik i nie pytasz w wątku o Bellum Crucis tylko tu?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Odnośnie sprawdzenia czy bc7 jest zainstalowany, to przez odpalenie gry nie byłem w stanie tego stwierdzić, gdyż nigdy nie widziałem bc7 (ani jakiegokolwiek innego). Teraz gdy już wiem, że jest inne menu, splashscreen (i niemalże wszystko) to tak, odpalając grę jestem w stanie stwierdzić czy mam bc7
    A śmietnik to przez niezauważenie, że mody mają swoje subfora. sorry. jeżeli jakiś mod zechce przenieść temat w odpowiednie miejsce to proszę bardzo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •