Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Imperator: Rome

  1. #1
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach

    Imperator: Rome

    Paradox powraca do starożytności. Plany ma ambitne. Gra ma obejmować czasy od świetności Aten po ustanowienie Cesarstwa Rzymskiego. Mapa od Iberii po Indie... Z uwagi na wielość i zróżnicowanie kultur, należy się spodziewać też wielkiej liczby dlc do tej produkcji
    Planują wydać w 2019 r
    Więcej informacji na
    https://forum.paradoxplaza.com/forum...-rome.1098908/

    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  2. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  3. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    165
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach
    Czekam na recenzję i jak będą pozytywne to biorę zaraz po premierze.

    Wg mnie nie ma sensu czekać na obniżki ceny etc, Paradox to po EA druga najbardziej ch... firma jeżeli chodzi o politykę sprzedaży.

    EU IV jest dla mnie teraz niegrywalne, bo wypadłem z obiegu, mam braki w dodatkach i musiałbym zainwestować kilkaset złotych w DLC.

  4. #3
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Spodziewam się, że będzie to hybryda CK2 z Eu4. Czyli po stronie barbarzyńców, kierujemy klanami, a po stronie krajów cywilizowanych, strukturami państwowymi...


    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  5. #4
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Gra wygląda świetnie i zapowiada się arcyciekawie. Szkoda tylko,że to jest dziecko Paradoxu i jak wspomniał smooqu dostaniemy w dniu premiery 1/4 gry a reszta będzie w dlc .

    .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #5
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Mam nadzieję, że duże państwa takie jak Imperium Seleucydów będą zbalansowane bez rozbijania ich na satrapie jako osobne byty państwowe. Poza tym, Imperator to dla mnie kolejna dobra wiadomość ze świata gier, zaraz po newsie o reanimacji S.T.A.L.K.E.R. 2

  7. #6
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Szkoda tylko,że to jest dziecko Paradoxu i jak wspomniał smooqu dostaniemy w dniu premiery 1/4 gry a reszta będzie w dlc .
    Tak, tylko że każde większe DLC zasadniczo zmienia rozgrywkę, lub dodaje zupełnie nowe elementy , dzięki nim gra ewoluuje, a nie jak w TW jest to ewidentne wyciąganie kasy przy minimum włożonej pracy. Gram od początku w EUIV i po każdym DLC gra się zupełnie inaczej, dochodzą nowe możliwości i twierdzenie, iż w dniu premiery dostajemy okrojoną grę jest sporym nadużyciem, ta gra z biegiem czasu zmienia się i jak wcześniej napisałem ewoluuje z korzyścią dla niej samej i graczy dlatego Paradox nie wypuszcza kolejnych EU lub CK a jedynie poprzez DLC rozwija i udoskonala istniejące wersje. Mnie to akurat bardzo odpowiada.

    Co do zapowiedzianej nowej gry, zapowiada się ciekawie i mam wobec niej spore oczekiwania, czas pokarze czy zostaną zaspokojone.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #7
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tak,tylko że te dodatki są w cenie kilku nowych gier a bez nich nie ma sensu grać bo gra jest okrojona. Nie miałbym nic przeciwko kilku dużym dlc jak to mieliśmy choćby w wypadku eu3 ale wydawanie kilkunastu do jednego tytułu to zwykła pazerność. Ale co kto lubi,ja nie zamierzam godzić się z paradoxem w najbliższym czasie ale też nikomu nie będę dyktował na co ma wydawać pieniądze.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    165
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach
    Ja mam dokładnie takie same zdanie nt. polityki Paradoxu co Il Duce.

    Jest ona najgorsza ze wszystkich wydawniczych, jedynie EA może z nimi konkurować.

    + regularne wypuszczanie darmowych aktualizacji...
    - ...które bez dokupienia płatnego DLC nie mają zbytnio sensu
    - cholernie wysokie ceny tych DLC
    - mala zawartość w stosunku do ceny
    - dzielenie DLC na części (content packi) etc.

    Zainstalowałem niedawno EU IV i w ogóle nie poczulem tej magii co dawniej, pewnie przez to że aby dobrze bawić się w grze musialbym wydac kilka stow bo mam braki w DLC, a bez nich duża część mechanik jest schowana za paywallem.

    Osobiście z dwojga złego wolę podejście CA.

    + Mniej grywalnych frakcji
    + DLC dodaje nowe frakcje/ulepsza wybraną istniejącą
    + Mniej DLC

    Przynajmniej nie muszę kupować 10 dodatków bo kazdy dodaje jakieś pierdoly do np. Krasnoludów, a mam ochotęnimi pograć...


    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  10. #9
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Akurat jeśli chodzi o Paradox do DLC dosyć często pojawiają się w promocjach 50% - 75% ceny. Od razu wszystkich kupować nie trzeba. Zresztą głównych istotnych DLC jest od początku gry 6-7 a i tak nie wszystkie są istotne bo niektóre dotyczą tylko państw ( np. Chiny, Rosja czy ostatnio Anglia). Na multi co jest ewidentnie zaletą gier Paradoxu host udostępnia wszystkie dlc graczom będącym w rozgrywce. Wiec wystarczy mieć podstawkę czego w grach CA nie uświadczysz

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  11. #10
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Witajcie forumowicze - sto lat i jeden dzień mnie tu nie było.

    Pragę poinformować że planujemy Kampanię Szkoleniową na grze Imperator:Rome, start: 28 Kwietnia 2019 roku.

    Wszyscy, którzy chcą nauczyć się grać w miłym gronie w nowe dziecko Paradoxu są mile widziani. Będziemy grać za pomocą Teamspeaka.

    Kontakt na steam: mackoff

    plakat.jpg
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •