Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Gdzie podział się temat ze Zniżką?

  1. #21
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Ok, przejrzałem wątek i faktycznie to Polemajos pisze, że zniżka ma być stała
    Zniżka ma być stała, tak więc i klucze, i pudełka będą przez cały czas dostępne po cenie 109,99zł.
    , tak więc nie dociekając kto podął mu taką informację, chciałbym w tym miejscu publicznie i z całą stanowczością przeprosić Lorda Legionistę, za przypisanie Mu nie jego słów. Przepraszam również za całe zamieszanie i dramę tyczącą się zniżek od Muve.

    p.s. News się już pisze, Polej dostanie go na PW.

  2. #22
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Legionista Zobacz posta
    Oki jeśli ja to mówiłem i zobaczysz to w moim poście jeszcze dzisiaj oficjalnie odejdę ze swoich funkcji .
    Takze nie szukaj slow ktorych ja nie powiedziałem i nie szukaj igly Vojtek

    ps Panowie ja nie chce sie kłócić z nikim i tak dalej to nie moja droga naprawdę mecze ich mailami co dzien . Moge zapewnic ze rozmowy sa caly czas prowadzone w temacie jak najlepszych cen dla naszych userow .

    watek wraca do zamkniętego forum jak tylko bede wiedział cos na temat zniżek dam znaka a nawet pojadę do biura muve i nagram z nimi bloga tak zeby oni sami wam przekazali ta wiadomosc . powiedzieli pare slow na temat wpadki itd
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  3. #23
    voitek
    Gość
    Ja nigdy nie twierdziłem, że to ty konkretnie to pisałeś. W każdym razie taka informacja została podana i wyszło to od jednego z administratorów.

  4. #24
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Pisząc, że będzie to zniżka stała, musiałem mieć powód, a jako że kontaktowałem się w tej sprawie przez Steam, nie jestem w stanie zweryfikować, jakie informacje zostały mi podane. Zdaje mi się, że pytałem Legiona o jakiś szczegół/szczegóły i możliwe, że była to właśnie kwestia charakteru zniżki. ,,Zdaje mi się" i ,,możliwe", bo nie chcę nikogo okłamać swoją pewnością. Możliwe jest też, że rozminęliśmy się z Legionistą tokiem myślenia, gdy o tym dyskutowaliśmy. Sam twierdzi, że pisał o stałej 5%-owej zniżce na wszystkie Total Wary (Legion prowadzi na jej temat rozmowy), a przecena miała być, tak jak podaje w wiadomości powyżej przedstawiciel Muve - czasowa.
    ,,Vae Victis"


  5. #25
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Mleko zostało wylane postaram sie zorganizować tak zeby każdy byl zadowolony . Gdzieś przyszło niezrozumienie i tyle my tez jesteśmy ludźmi . Jesli ktorys z userow chce cos napisac dla portalu i zeby to bylo publikowane bedzie jeszcze pare gier od cenegi ktorej wpadły w oko nasze recezje takze licze ze wszytkich kolejne opisy rowniez zaciekawia nie tylko ze swiata tw ale i innych gier .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  6. #26
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Temat zamykam. Wątek zostanie przeniesiony do archiwum za tydzień. By nie zostawiać userów bez odpowiedzi - Legionista negocjuje stałą 5%-ową przecenę na wszystkie Total War'y, zaś ta na Thrones of Britannia nie obowiązuje. Temat ze zniżką jest wobec tego nieaktualny i pozostanie w archiwum.

    Polemajos
    ,,Vae Victis"


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •