Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Gdzie podział się temat ze Zniżką?

  1. #11
    Pampa
    Gość
    Ale kisne xd znowu z partyzanta działania afera za afera, zejdzcie ze sceny, bo was juz nie pomidorami beda rzuac, a pochodniami pod stosik. XD

  2. #12
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Hahahaha przeczytałem post LL i to jest żenada, bo pamiętam te zapewnienia, że zniżka będzie non-stop na grę, a nie jak mówiłem tylko na pre-order. Zacytowałbym, ale wątek został przeniesiony do Dyskusji, niedostępnej dla zwykłego usera. Ciekawe czy Obi wie co admini czynią

    Brzydkie słowo usunięte.

    Polemajos
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 05-06-2018 o 21:53

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało NiemiłosiernySamarytanin za ten post:


  4. #13
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    nie bylo żadnych zapewnień ze znizka bedzie non stop na preaorder , Zniżka ma byc 5% o ktorej na wszytkie tw jakie sa na muve . Żałosne jest to ze kręcisz caly czas dramy i wymyślasz teraz słowa których nie powiedziałem caly czas byla mowa o przyszłościowych zniżkach dla forum .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  5. #14
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Przywróćcie wątek to sprawdzimy, jeśli jest tak jak mówisz, grzecznie przeproszę, potem dacie mi bana stałego i nie będę robił dram. Jeśli wyjdzie na moje składasz dymisję i bierzesz na klatę stałego bana.

  6. #15
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Oki jeśli ja to mówiłem i zobaczysz to w moim poście jeszcze dzisiaj oficjalnie odejdę ze swoich funkcji .
    ps Jesli nie znajdziesz tego oficjalnie przeprosisz mnie tu na forum i napiszesz dla forumowiczów news na dowolny temat ze swiata Tw ktory wrzucimy przez pole na portal ok ?
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  7. #16
    voitek
    Gość
    Ja też pamiętam zapewnienia, że zniżka nie jest tylko na preorder, a będzie można ją wykorzystywać też później.

    Teraz to możecie się cmoknąć, bo nie mamy jako użytkownicy narzędzi na sprawdzenie czy edytowaliście posta, żeby usunąć niewygodne fragmenty.

  8. #17
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    sorry nie mam tego w zwyczaju jedyna rzecz ktora użyłem w calym temacie bylo przeniesc temat , a jesli ktos tak strasznie nie wierzy mi w moje slowa moze to potwierdzić kazdy admina na portalu ze nic nie robilem w temacie .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  9. #18
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Spokojnie, powiedziałem że jak nie wyjdzie na moje to przeproszę. News, recka, nie ma problemu w niedzielę będzie, jeśli się mylę.

  10. #19
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  11. #20
    voitek
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta

    Zniżka ma być stała, tak więc i klucze, i pudełka będą przez cały czas dostępne po cenie 109,99zł.
    Hmmmm

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •