Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Assassin's Creed Odyssey

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Assassin's Creed Odyssey

    Nowa odsłona serii poświęcona antycznej Grecji. Dziś pojawił się trailer:

    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 15-07-2020 o 12:29
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    W Assassins Creed przestałem grać, po Black Flag, ale po trailerze Odyssey chyba czeka mnie powrót do serii

  3. #3
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ciekawe, czy będzie DLC z walką z mitycznymi monstrami. To mnie w Origins przekonywało.
    Co do samej serii to mam wrażenie, że przechodzi coraz bardziej w RPG'a - w sumie fajnie. W końcu jakaś spora zmiana, tylko że parę rzeczy wg mnie się gryzie z utrzymaniem uniwersum.
    1. Desynchronizacja ma być zastąpiona mechaniką z GTA (z tego, co czytałem) - a co za tym idzie, ma być podobno kilka zakończeń, co też się gryzie. Bo w każdym AC dotychczas mieliśmy liniowe przeżywanie wspomnień przodka danej postaci. Jeśliby zrobiono coś sprzecznego z żywotem danej postaci, następowała desynchronizacja.
    2. Cieszy mnie powrót bitew morskich, to lubiłem w Black Flagu i Rogue.
    3. Mają być ścieżki rozmów - wiecie, wiele wyborów. Mam nadzieję, że zostanie to zrobione jak w Mass Effect, a nie jak w Fallout 4...
    4. Mają być wprowadzone opcje romansowania, a co za tym idzie, główny bohater/bohaterka (w zależności, którą postać wybierzemy) może być hetero, homoseksualistą lub biseksualistą (na dole będę dawać linki co do potwierdzenia tych punktów)

    LINKI:
    1. https://www.eurogamer.pl/articles/20...systemem-z-gta
    2. http://www.komputerswiat.pl/gamezill...ub-biseksualna
    3. https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109778

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #4
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Przeszedlem jakos ze 2 miesiace temu - bardzo dobra gra, ale bardziej Asassin Witcher niz Creed :-) Widac, ze bardzo sie wzorowano na W3 ale to jak dla mnie zaleta. Praktycznie calkiem tez wycieto watek wspolczesny w koncu - moze z 20 minut trzeba na niego poswiecic na 70h ktore zajelo mi przejscie gry.
    Bitwy morskie wrocily, ale w przeciwienstwie do BF tutaj mi sie nie podobaly.
    Za to bardzo ciekawie zrobili watek poboczny w kforym musimy polowac na kultystow - eliminujac jednego dostajemy wskazowke gdzie jest nastepny albo gdzie szukac o nim wskazowki.
    Ogolnie bardzo dobra gra, ale mocno odeszla od klasycznych Asasynow co niektorym bedzie pewnie przeszkadzac.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Janek za przydatny:


  6. #5
    Moderatorzy Lokalni Awatar Majorian
    Dołączył
    Jan 2019
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Dla mnie gra prawie tak dobra jak wiedźmin. Gerwant wygrywa klimatem, gdzie żołnierz rzuci przekleństwem, wieśniak jest głupi, a wojna prawdziwa. W Odyssey ten świat jest lukrowany i tylko to mi przeszkadzało. Często też wybierałem odpowiednie opcje dialogowe, a wydawało mi się, że mój bohater gada zupełnie co innego. Nie podobało mi się też, że główny wątek zmusza nas do stanięcia po jednej ze stron wojny peloponeskiej. Za to na ogromny plus zasługują rozmowy z Sokratesem. Natomiast wielokrotnie próbowałem zabić Alkibiadesa... Reasumując: gdyby ten świat nie był tak cukierkowy to bym z niego nie wyszedł. Choć i tak przyciągnął mnie bardziej niż Origins, który zostawiłem po ukończeniu głównego wątku.

  7. #6
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Film jak przedstawiono Ateny w grze:

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  8. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Co powiecie o nowej odsłonie? Jak dla mnie przypomina trochę Odyssey, ale nie mogę się doczekać. Ten klimat jakoś bardziej mi odpowiada.

  9. Użytkownicy którzy uznali post mabi za przydatny:


  10. #8
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Niby w necie wyglada fajnie, ale przy Origins i Odyssey czułem bardziej ogrom światów. Jakoś mi to nie leży. W dodatku mam porównanie do God of War 4, które opiera się również na podobnym klimacie, a przynajmniej na materiale jaki widzimy - wygląda wg mnie lepiej. Dodatkowo dziwne, że poszli za serialem Vikings, więc mamy wikingów z gołymi głowami, a Anglosasi mają hełmy skandynawskie co ciekawe. Rozumiem popularność serialu, ale nie znaczy to, że dzięki temu będzie lepiej.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. #9
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Niby w necie wyglada fajnie, ale przy Origins i Odyssey czułem bardziej ogrom światów. Jakoś mi to nie leży. W dodatku mam porównanie do God of War 4, które opiera się również na podobnym klimacie, a przynajmniej na materiale jaki widzimy - wygląda wg mnie lepiej. Dodatkowo dziwne, że poszli za serialem Vikings, więc mamy wikingów z gołymi głowami, a Anglosasi mają hełmy skandynawskie co ciekawe. Rozumiem popularność serialu, ale nie znaczy to, że dzięki temu będzie lepiej.
    Ciesz się, że nie biegają tam wzorem innego serialu - wojownicy Afroamerykanie, czy Afrobrytyjczycy^^.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  12. #10
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •