Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: spolszczenie

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    spolszczenie

    czas rozpocząć

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam serdecznie chciałbym zrobić spolszczenie do Ancient Empires i znalazłem PackFileManager .Attyle ustawiłem na eng i skopiowałem plik local_en i próbowałem majstrować przy pliku dyplomacji


    a zaczełem (PackFileManager ) od file- new-add -from- pack-local en- text-db-diplomacy_strings.loc- zmieniłem parę słów zapisałem plik ważył około 700 kb wrzuciłem do folderu dada jako mod i dupa nie działa. Proszę o pomoc

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    widzę wielką aktywność na forum szkoda czasu ;(

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Oglądnąłem filmik Noyana recenzujący mod:

    https://www.youtube.com/watch?v=JbYAwP4LAAg

    Już po samym filmiku zapałałem wielką chęcią zagrania w niego. Klimat - rewelacja, podrasowana mapka kampanii, świetne ikonki jednostek, kapitalna i nowatorska mechanika rozwoju postaci, świetne zbalansowane i różnorodne jednostki... Mod jest w absolutnej topce ATW.

    Pobrałem, odpaliłem i wgniotło mnie w fotel, podobnie jak mediewal Kingdoms 1212 AD chciałoby się nockę zarwać.
    Bez spolszczenie nie da się jednak pograć, nic nie kumam z angielskiego - nie moja epoka szkolna.
    Minimum to przetłumaczenie mechaniki rozwoju postaci, polityki, drzewka technologii, interfejsu i najbardziej newralgicznych kwestii moda. Opisy historyczne i inne uatrakcyjnienia rozgrywki są już mniej istotne. Chciałem przejechać text translatorem ale nie tak łatwo jest to zrobić:

    https://www.youtube.com/watch?v=c0tVEq4EMs0

    Mod wygląda rewelacyjnie, za spolszczenie zapłaciłbym jak za DLC, myślę, że jest lepszy od niejednej nowej gry.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •