Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: PROBLEM gra wywala do pulpitu

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2019
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    PROBLEM gra wywala do pulpitu

    Witam serdecznie

    Pojawił mi się w grze problem
    W czasie gry grę wyrzuca do pulpitu. Dzieje się tak zazwyczaj w drugiej turze po wczytaniu gry lub odpaleniu od nowa w momencie kiedy wczytuje się mapa bitwy. Po premierze miałem okazję już pograć trochę przegrałem ponad 120 godzin i wtedy gra nie sprawiała żadnych problemów. Teraz po przerwie i ponownej instalacji gra nie jest możliwa z powodu tego błędu. Kiedy grę wywala na pulpit nie otrzymuję żadnego komunikatu. Szukałem rozwiązań w necie ale nic konkretnego nie znalazłem a to co znalazłem i tak nie pomogło. Dziś trafiłem tu więc postanowiłem zapytać czy ktoś wie w jaki sposób mogę rozwiązać ten problem.

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    W sytuacji dość specyficznej - przy grze Wampirzymi Hrabiami po zaraz po konfederacji z frakcją von Carstein z okienka dyplomacji wywala mnie do pulpitu. Kampania multi, tryb co-op. W związku z tym czy komuś w Warhammer 1 udało się skonfederować von Coarsteinów? Z ich oboma lub jednym LL na mapie?
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Trzeba by to sprawdzić na samym początku gry po podbiciu tych wampirów z fioletowym znakiem na białym tle w herbie i zrobić ze dwa słupki, żeby mieć pierwszą pozycję jeśli chodzi siłę danej frakcji. No i dodać na kodach sporo kasy, żeby nią sztucznie podbić nastawienie von carsteinów+ dopłacić za konfederację. Sprawdzę to jutro.

  4. Użytkownicy którzy uznali post radoslawzal za przydatny:


  5. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Na singlu idzie skonfederować von carsteinów za jedyne 100k, na początku trochę dopłat za pon i umowę handlową z jednoczesnymi darowiznami i konfederacja bezproblemowa. Tylko na tym etapie gry był sam vlad na mapie z dwoma vargheistami, krwawymi rycerzam, miał odblokowane misje zadaniowe.

  6. Użytkownicy którzy uznali post radoslawzal za przydatny:


  7. #5
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Dzięki za sprawdzenie, wygląda na to, że po prostu mam skopaną kampanię co-op. Na mapie jest tylko Vlad, von Carsteinowie się godzą na konfederację i dokładnie w tej chwili mam quit to desktop - a kumpel za chwilę informację "host opuścił grę". Miałem nadzieję, że to bug przez brak Issabelli na mapie kampanii. Wkurza to bardzo, bo drugiemu graczowi udało się skonfederować frakcję z Wurzagiem bez najmniejszych problemów...
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •