Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gra przestała się uruchamiać.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2019
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra przestała się uruchamiać.

    Mam grę Total War Rome II, która przestała się uruchamiać. Mam ją na Steam od 3 dni i zainstalowałem ją na pięcioletnim laptopie, który jest w domu. Co prawda ten laptop nie spełnia nawet minimalnych wymagań co do procesora i karty graficznej, ale wszystkie inne wymagania są spełnione, a mimo wszystko gra mi działała do wczoraj. Dzisiaj spróbowałem ją włączyć i pojawia się szary ekran launchera (jestem purystą językowym i wolałbym użyć polskiego wyrazu, ale nie ma odpowiednika wyrazu launcher). Pomyślałem, że laptop jest słaby, a gdy uruchomiłem grę, było w przeglądarce wiele stron, więc je wyłączyłem i dalej nic. Potem pomyślałem, że nie uruchamia się przez słaby internet i udało mi się połączyć z internetem po staraniach, a dalej nic. W końcu uruchomiłem ponownie komputer i dalej nie działa, tylko przez chwilę kręci się kółko wokół logo Total War, a potem nic się nie dzieje, tylko jest szary ekran.

  2. #2
    Wojski Awatar OHEND
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    W takiej sytuacji proponuję skontaktować się z Supportem - https://www.totalwar.com/support

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •