Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Star Wars Jedi: Fallen Order

  1. #1
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Star Wars Jedi: Fallen Order

    W końcu jakaś gra z uniwersum SW.

    https://www.youtube.com/watch?v=IF6h8pQqoX0

    Niestety prawa do marki ma EA ( Disney chyba je przedłużył ), a ci jak wiadomo są nastawieni na online i mikropłatności.
    Czy powyższa gra jest jakimś wymogiem od Disneya, czy tylko marketingowym zabiegiem, by poprawić sobie PR?
    Tego nie wiadomo. O ile się nie mylę, będzie to przygodówka-zręcznościówka. Oby nie skopsali totalnie fabuły ( na nic odkrywczego nie liczę, ale niech to jednak trzyma jakiś poziom ).
    Oczywiście marzy mi się następca KOTOR-a, gra o której głośno jak o W3 czy RDR2, ale na takie luksusy chyba nie ma co liczyć póki EA ma prawa...
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #2
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    EA napisało, że nie będzie mikropłatności. Taaaaaa... jasssne..
    A tak ogólnie to nie bierzcie tego syfu w preorderze od EA


    Stary nick:kujon333


  3. #3
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Ma mieć ciekawy system walki. Jeśli to będzie lepsze od chaotycznego nawalania mieczem jak w serii jedi knight i zobaczymy jakieś finezyjne wymiany ciosów mieczem oraz parady to biore.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Chyba doczekam się, coś co znowu mnie wkręci w świat Mocy... Jedna rzecz z trailerze mnie chwyciła mocno i stąd nie mogę się doczekać,

    nie mówiąc o tym co poniżej

    https://www.ppe.pl/news/138387/star-...ennikarzy.html
    Star Wars Jedi: Upadły na nowej rozgrywce. Gra zachwyca kolejnych dziennikarzy

    Respawn Entertainment zaprosiło redakcje na ostatnie testy Star Wars Jedi Fallen Order przed wielką premierą. Opinie dotyczące ostatecznego kodu są bardzo pozytywne, ponieważ twórcy serii Titanfall oferują dopracowaną i przepełnioną sosem Gwiezdnych wojen rozgrywkę.


    Star Wars Jedi: Upadły zakon na pierwszych materiałach nie ujął wszystkich, ale wiele na to wskazuje, że tytuł może okazać się jedną z niespodzianek listopada. W Sieci nie brakuje opinii, według których Respawn Entertainment stworzyło najlepszą grę z uniwersum Gwiezdnych wojen od wielu długich lat.

    Twócy podobno oferują świetne walki, które faktycznie w pewien sposób są wzorowane na pojedynkach z Sekiro: Shadows Die Twice. W wielu starciach gracze muszą wykorzystywać wszystkie atuty postaci, niezbędne jest dobranie odpowiedniej taktyki, a w trakcie rywalizacji trzeba korzystać z bloków, odbijania ataków oraz uników.

    Wielu dziennikarzy mówi wprost – nie sądzili, że Star Wars Jedi Fallen Order jest tak rozbudowaną grą, która w dodatku jest przeładowana klimatem Gwiezdnych wojen. Respawn wykazało się świetną znajomością materiału źródłowego i co najważniejsze – deweloperzy potrafili przelać swoją wiedzę na kod.

    Wybrane redakcje otrzymały dostęp do ponad 2 godzinnych fragmentów, które miały pokazać zróżnicowane aktywności. Poniżej zobaczycie kilka ujęć z gry.
    Kupuję
    https://www.ea.com/pl-pl/games/starw...i-fallen-order
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 18-10-2019 o 20:27
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #5
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Ja wlasnie wczoraj wyczailem, ze cos takiego jest i po trailerach i gameplayach bardzo mnei zainteresowalo. Ale zaczekam na pierwsze recenzje.

  6. #6
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Janek Zobacz posta
    Ja wlasnie wczoraj wyczailem, ze cos takiego jest i po trailerach i gameplayach bardzo mnei zainteresowalo. Ale zaczekam na pierwsze recenzje.
    Jakieś oceny już są dotychczasowego materiału . Ja nie czekam, "rozkaz 66" zobowiązuje. Wierzę w potęgę Mocy
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #7
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Czytałem kilka, ale wszsytkie oceny są na podstawie ogrania pierwszych 3-4h na pokazie w LA. A jak to ktoś napisał na forum CD-Action "Bo to są właśnie pierwsze wrażenia z gry np początkowe 3-4 godziny, wtedy to nawet Anthem wydaję się dobrą grą." ;-)
    Niemniej po gameplayu i tych mini-recenzjach zapowiada się naprawdę dobrze.

    PS. Ogrywam właśnie GreedFall - może skrobnę później parę słów, ale tak ogólnie to dla mnie 6.5-7.0 (fabuła daje radę, ale słaby gameplay).

  8. #8
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Ja jak zobaczyłem Anthem, a mając świeżo w pamięci moje męczarnie z Andromedą nie kupiłem tego. Tutaj jest zarzut do gry, że nie można kreować płci i wyglądu głównego bohatera, co w dobie "Social justice warrior" SJW spotkało się z bólem pupy^^.
    Co do reszty, ważne kto robi tę grę, a że podczepione pod platformę naciągaczy DLC, to widać już w ofercie jaką dali


    Co do GreedFall, to daj znać jak ci się grało, z tego co pamiętam lubisz Baldury i takie tam, więc opinia będzie jak dla mnie miarodajna
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 21-10-2019 o 08:15
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #9
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    W sumie to pełna zgoda, ale już mnie nie przekonuj proszę, bo i tak byłem już blisko zrobienia pre-ordera ;-)
    ME:A miałem kupić, ale akurat wyjechałem na urlop w okolicach premiery a jak wróciłem i przeczytałem recenzję to do tej pory nie grałem. Widziałem nawet ostatnio w promocji za jakieś niewielkie pieniądze, ale w sumie wolę zapłacić 200 zł za fajną grę niż~50 zł za coś co będę przechodził z obowiązku.
    Ostatnio edytowane przez Janek ; 21-10-2019 o 14:37

  10. #10
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Moja recenzja z grania. Boli mnie, że tak mam mało czasu .

    Moc mi nakazuje napisać, to napiszę. Krótko będzie.

    Od czasów KOTOR 1 i 2, tak dobrze się nie bawiłem w świecie Gwiezdnych Wojen

    Koniec recenzji.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •