Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Star Wars Jedi: Fallen Order

  1. #11
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Post pod postem, by lepiej się czytało
    Bardzo dobra gra, a gram z przerwą na pracę i sen^^ cały czas.
    Dawno nie widziałem, tak inteligentnego prologu, samouczka itd.
    Do tego grafika że Lucas to chyba podskakuje z radości, że tak gwiezdnowato, muza, efekty w tle itp.
    Co najbardziej mnie zachwyca, nie boję się używać tego określenia, to prze-miodny sposób wkręcenia cutscenek w akcję fabuły, tego co robi główny bohater. Momentami tak jest, że nie wiadomo czy ty grasz, czy leci przerywnik.
    Nie jest też gra typową liniówką, ja poszedłem sobie gdzieś tam^^, i z ciekawości zerknąłem do solucji na gry online, a tam tego nie ujęli w rozpisce...

    Oczywiście, że linia fabularna nas prowadzi pewną ścieżką, ale mniej jest to dla mnie nachalne niż w Wiedźminach...

    Polecam grę, nie bojąc się, że komuś "krzywdę" zrobię, bo gra broni się póki co, tym czymś co stanowi o sile danej produkcji.

    Ja to nazywam - ta gra ma Coś w sobie - co nawet każe mi takie rzeczy wypisywać.
    ufff
    więcej nie będę pisał, bo Cal czeka z droidem
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #12
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Rzeczywicie gra jest bardzo fajna (czekam aż naprawią RDR2 ). Nie jest to RPG tylko taka zręcznościówka z mocą i fajnym wykorzystaniem fizyki. Dla osoby, która jak ja nigdy nie grała w Tomb Raidera (może z 10 minut grałem w Tomb Raider 1 w 1996 ;-)) a od Dark Souls odbiłem się na pierwszym bossie to momentami jest troche przyytrudno (gram na normalnym). Mogli by też częściej checkpointy rozmieszczać.
    Ale poza tym cud, miód i orzeszki :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •