Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: Wydarzenia Czerwonych Kłóf

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura V:

    Do Norgliza podchodzi przywódca leśnych gobasuf:

    Szeffie, wróciło kilku gobasuf z lasu. Majom wieści odnośnie elfiakuf znajdujących się tam. Chwilowo nie ma tam żadnej wienkszej armii, ale może się to zmienić bo elfiaki mogom tam znowu przyjść. Stoi tam niewielki obóz elfuf w którym budujom namioty łowcuf którzy majom polować na zwierzęta i nasze biedne pajonczki!
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #22
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Tura VI

    Ziemie Grasantów to prowincja splądrowana, wyniszczona wojną. Mimo, że Ottar Hængsson wyciska ze swych poddanych ostatnie grosze nie są oni w stanie zbyt dużo nam płacić.

    // Przejmujesz kontrolę nad Ziemiami Grasatów. Masz tam lojalnego tobie wodza, któremu możesz próbować wydawać rozkazy. Aktualna wysokość haraczu: 125g (od tej tury).

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    ,,Szefo przeznaczył wiencej pienionszkuf na gorzelnie! Chopaki, jadziem przegonić Snabbera i jego debeściakuf bo to picie jest dla nas!''


    // Przychód z Gorzelni +50 złotych monet na turę (od tej tury).
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    Połączone wojska Einara i Norgliza wtargnęły do prowincji Południowy Las Fey. Mocno zdziwili się gdy zastali miasto i wioski prawie puste. Pozostali jedynie najsłabsi i najbiedniejsi. Samo miasto stoi na średnim poziomie zamożności, znajdują się tutaj dobrze rozbudowane tartaki. Co zrobimy z tymi terenami?

    // W Południowym Lesie Fey znajduje się wyludnione miasto 2 poziomu i opuszczone tartaki. Proszę o podjęcie decyzji co robicie ze zdobytymi ziemiami.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    ,,Szefie, elfiaki skończyły z nami handlować! Lekceważą nas i nie wysyłajom nam już ich przepysznych trunkuf! Chopaki som złe że nie mają napitku, bo siem im nudzi. Ale może dzięki temu będą jeszcze bardziej skłonni do bitki!''

    // Wysokie Elfy zakończyły handel. Od następnej tury proszę o anulowanie przychodu z handlu z nimi.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Orkowa horda zastanawia się jeszcze i najprawdopodobniej nie uczyni nic. Teraz trwają w oczekiwaniu na reakcję przeciwnika dumni z tego, że dowódca Imperium wycofując się dowiódł tego, że pochopnie stwierdził iż armia nasza nie stanowi zagrożenia. Teraz ewidentnie widzi, że jest inaczej. Szamanowi chodzi o upokorzenie Ludzi i zmuszenie ich do publicznego przyznania się do błędu oraz opłacenia kary jakiej zażądano niedawno.

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Decyzja zapadła. Plądrowanie do gołej ziemi i to im szybciej tym lepiej aby nazbierać więcej łupów niż inni w zasadzie plądrowanie zaczyna się właśnie.... TERAZ!!! DODATKOWO co ujmę w aktualce KOLONIZUJĘ TĘ PROWINCJĘ I ZMUSZAM DO PŁACENIA DANINY MIMO IŻ PROWINCJA OPUSTOSZAŁA. w AKTUALCE TEŻ DODAM PEWNIE WĄTEK Z TĄ PROWINCJĄ ZWIĄZANY JAK ZAWSZE W PUNKCIE INWENCJI TWÓRCZEJ
    Ostatnio edytowane przez Pruber ; 21-06-2019 o 02:40

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    Szefie, wiadomości do elfiakuf i ludzikuf zostały wysłane najprędszymi gobasami i najszybsiejszymi wilkami!

    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #29
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    Szefie, pole bitwy po tak długim czasie było już porządnie rozkradzione, ale naszym szukajoncym gobasom udało się chwycić trochę zakopanych zbroiszczy karłuf! Nasi wojownicy som zadowoleni! Mało tego, niektóre z nich wciąż miały przy sobie pełno śfiecidełkuf!


    // Wszystkie jednostki z północnych pustkowi zyskują 2 belki (+2 poziomy), +400 złotych monet.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach


    Tura VI:

    //Goblin wbiegł do sali, porozglądała się ale nie dostrzegł Teguala po chwili podchodzi do niego jedna z mrocznych elfek Tegula. Jej zimne piękno na pewno odebrało by mowę wielu mężczyznom , niestety lub stety orkowie mają inne kanony piękna co pozwoliło po krótkiej chwili oddechu przekazać wiadomość od Szamana. Po wysłuchaniu wiadomości Elfka odpowiedziała...


    Jesteś bardzo odważny lub bardzo głupi goblinie chcąc przekazać Lordowie Tegualowi takie słowa i liczyć na to, że opuściłbyś tą salę z głową na karku. Masz jednak szczęście mój Pan ma ważniejsze sprawy do wykonania i powierzył mi pieczę nad wszelaką "dyplomacją" jaka może zawitać w progi naszych majestatycznych komnat.

    //Elfką klasnęła w dłonie a po chwili kilku "podwładnych" przyniosło trunek oraz jadło dla zmęczonego zielonoskurego

    Muszę Ci przyznać, że imponuje mi twoja brawura goblinie i cieszę się, że to ja mam przyjemność z Tobą rozmawiać. Mój Pan jest sprawiedliwy i dobrze wynagradza tych którzy wiernie mu służą, ale strzeż się oszukanie go sprowadzi na was los gorszy niż śmierć i dopilnuję tego osobiście. "Elfy" nasi "bracia" ich manipulacje są nam dobrze znane nie musisz mi tłumaczyć do czego są zdolni.

    //Wypowiadając te słowa Elfka zmieniła uśmiech na grymas irytacji.

    Wasza propozycja jest miłym zaskoczeniem, myślałam że wasza rasa specjalizuje się tylko w bezmyślnym szarżowaniem na wroga. Polubiłam Cię mały goblinie w imieniu Lorda Tegula informuję Cię, że po wykazaniu się(w następnej turze VII) nasze skarbce otworzą się i podzielimy się z wami naszym cennym złotem, miejmy nadzieję że nie zmarnujecie go. Zobaczmy czy niezbyt szybko pokładam moje nadzieje w Tobie goblinie, tym wydarzeniem ważą się też i moje losy więc nie zawiedź mnie! Wróć do Szamana i przekaż mu tą wiadomość słowo w słowo, niech zastanowi się jakiej kwoty od nas oczekuje, sprawdzimy czy potraficie wykazać się też inteligencją a nie tylko brawurą.

    Zapomniałabym oczekuję Twojego powrotu mój mały przyjacielu!


    //obietnica przekazania złota ( czekam na odpowiedź) od tury Nr VII na rzecz Orków(Pruber)
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •