Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 97

Wątek: Wydarzenia Mrocznych Elfów

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura III:

    // Handel z Legionem Tzeentcha (od następnej tury) + 300 złotych monet (125g podstawowo, 100g za niewolników, 75g za wyroby manufaktur.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #12
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Tura IV

    Powiększyliśmy znajdujące się w Nagronath manufaktury. Powstało wiele nowych warsztatów i kuźni. To dobrze, zawsze uważałem, że niewolnicy mieli za mało zajęć Panie.


    // Przychód z manufaktur zwiększony o 275g (od tej tury).

  3. Użytkownicy którzy uznali post Tomas za przydatny:


  4. #13
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura V:

    Panie, Twoja siła i władza są nieograniczone. Twoi żołnierze są żądni rozlewu krwi jak nigdy przedtem, a ich okrucieństwo nigdy nie było tak wielkie jak po zobaczeniu jak traktujesz wrogów na polu bitwy. Khaine nam sprzyja i w jego imię będziemy mordować wrogów do końca świata!

    // Bonus za aktywność (od następnej tury): - dodatkowy jeden slot rekrutacyjny w Nagronath.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #14
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    Do namiotu Tegaula przybywa przerażony goblin prosząc o audiencję. Gdy gwardziści zgadzają się, goblin wchodzi do środka i przemawia:

    ,,Mój szef Norgliz przesyła wiadomość, o wielki Tegaulu'':

    " Elfie!!! tfuu nie psejdzie to psez gardziel! Mrocny wojowniku z dziewcynami w armi cy ty wies ze psecies pokurce z gur grozom truposom i wywijajom toporkami? A psecies jak bedzies handlować jak krasnale tam wsystko rozwalom? My z nasom armiom chcemy zrobić wiencej niz sie chyba da. Armie kronzom tu i tam , ale nie ma jak zaatakować krasnalskiego bobka. Psydałoby sie troche grosiwa bo bida piscy od zbrojenia orków i goblinów a ze lubim wojować to sie przyda na raz 2 kurcaki na jednym ognichu upiecyć. Bedzie piecenie takie jakby wasa bogata komnata zuciła troche złotem to sie orkowców troche zrobi albo innych pascaków zeby wlecieć do krasnala i zobacyć co on tam tak strasy. A kto to wymyslił ze was elfami ktoś nazywa? My tam u siebie mamy elfiaki i to sprytne cwaniaki zamiast wojować to se wysyłajom wsendzie posłancuf zeby wsystkich do namawiać na siebie i jesce wymyslajom jakies smiesne kary ze ktoś sie nie słucha. Pseciez elf pzmi paskudnie to ja bede gadał ze mrocni jesteście a nie elfiaki jak te kolo mnie co duzo gadajom a nic nie dajom. No to co... zucis troche kasiory zeby zrobic wiecej orków do zabijania? Blade dupsko a pseciez to bys rusył swoje hude dupy i po plecach krasnala jesce podrapal sybciej niz on wlezie na truposy co? "
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach


    Tura VI:

    //Goblin wbiegł do sali, porozglądała się ale nie dostrzegł Teguala po chwili podchodzi do niego jedna z mrocznych elfek Tegula. Jej zimne piękno na pewno odebrało by mowę wielu mężczyznom , niestety lub stety orkowie mają inne kanony piękna co pozwoliło po krótkiej chwili oddechu przekazać wiadomość od Szamana. Po wysłuchaniu wiadomości Elfka odpowiedziała...


    Jesteś bardzo odważny lub bardzo głupi goblinie chcąc przekazać Lordowie Tegualowi takie słowa i liczyć na to, że opuściłbyś tą salę z głową na karku. Masz jednak szczęście mój Pan ma ważniejsze sprawy do wykonania i powierzył mi pieczę nad wszelaką "dyplomacją" jaka może zawitać w progi naszych majestatycznych komnat.

    //Elfką klasnęła w dłonie a po chwili kilku "podwładnych" przyniosło trunek oraz jadło dla zmęczonego zielonoskurego

    Muszę Ci przyznać, że imponuje mi twoja brawura goblinie i cieszę się, że to ja mam przyjemność z Tobą rozmawiać. Mój Pan jest sprawiedliwy i dobrze wynagradza tych którzy wiernie mu służą, ale strzeż się oszukanie go sprowadzi na was los gorszy niż śmierć i dopilnuję tego osobiście. "Elfy" nasi "bracia" ich manipulacje są nam dobrze znane nie musisz mi tłumaczyć do czego są zdolni.

    //Wypowiadając te słowa Elfka zmieniła uśmiech na grymas irytacji.

    Wasza propozycja jest miłym zaskoczeniem, myślałam że wasza rasa specjalizuje się tylko w bezmyślnym szarżowaniem na wroga. Polubiłam Cię mały goblinie w imieniu Lorda Tegula informuję Cię, że po wykazaniu się(w następnej turze VII) nasze skarbce otworzą się i podzielimy się z wami naszym cennym złotem, miejmy nadzieję że nie zmarnujecie go. Zobaczmy czy niezbyt szybko pokładam moje nadzieje w Tobie goblinie, tym wydarzeniem ważą się też i moje losy więc nie zawiedź mnie! Wróć do Szamana i przekaż mu tą wiadomość słowo w słowo, niech zastanowi się jakiej kwoty od nas oczekuje, sprawdzimy czy potraficie wykazać się też inteligencją a nie tylko brawurą.

    Zapomniałabym oczekuję Twojego powrotu mój mały przyjacielu!


    //obietnica przekazania złota ( czekam na odpowiedź) od tury Nr VII na rzecz Orków(Pruber)
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 23-06-2019 o 19:54
    Spoiler: 







  7. #16
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    Do Nagronath przybył Terqwel Widzący, przerażający wojownik chaosu którego oczy były koloru fioletowego i emanowały złowieszczym blaskiem:

    ,,Mój Pan, Hargroth Błogosławiony, dowódca Legionu Tzeentcha i Umiłowany Syn Wielkiego Zmieniacza Dróg przysyła list''.


    "Wielki Tegaula, Mój Pan raduje się że nie zwróciłeś swego zdradzieckiego ostrza przeciwko nam, ale niestety czasy pokoju się skończyły. Nie możemy stać bezczynnie gdy na wyspie toczy się Wielka Gra, którą ten pomiot jakim jest Konfederacja Ładu myśli że już wygrała. Jak oni śmią by rozkazywać córka i synom Wielkiej Czarodzieki z Ghrond. Jaszczurki i plugawe elfy z Wyspy nigdy nie będą godni aby posiadać Albion na właśność.
    Dlatego najwyższy czas aby największe z sił włączyły się do Gry i pokazały wszystkim gdzie ich miejsce. Wyeliminowywanie pokurczy niech będzie pierwszym z ciosów zadanym Konfederacji, bez bariery jaką stanowią Krasnale, atak na południe będzie tylko formalnością. Wy zdobędziecie wielu wartościowych niewolników, a my wielką łaskę naszego Pana.
    Oczekujemy waszej armii w prowincji Północne Szyty Bestii za dwa tygodnie.
    Niech Konfederacja spłonie, a głowy krasnali ozdobią góry!
    Podpisano Hargroth Błogosławiony, wybraniec Tzeentcha"
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  8. #17
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VI:

    ,,Panie, zajęliśmy prowincję Zamarznięte Jeziora. Jest to kraina uboga i niegościnna. Nie mieszkają tu praktycznie żadne stworzenia, wyjątkiem są ryby żyjące w wiecznie zamarzniętych jeziorach. Gleba jest wymieszana z piaskiem, a cały teren pokrywają często spotykane ogromne głazy. Wiele lat temu musiał tędy przechodzi lądolód. Często spotykane są pojedyncze, karłowate świerki. Legenda głosi że tereny te są zamieszkane przez Wilki Lodowe, które napadają na wszystkie istoty wkraczające na ich łowieckie terytorium. Póki co nie udało się nam wykryć żadnych z nich, jednak trzeba mieć się na baczności''.
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 23-06-2019 o 13:46
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  9. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach


    //Wchodzisz do wielkiej sali w której panuje lekkiej zamieszanie w rogu zauważasz Malrithe piękną Druchii jak się okazuję to ona nadzoruje "dyplomacją" w Nagronath. Po przekazaniu listu, elfka odpowiedziała...


    Witam mój Pan nie kłamał macie ciekawe sługi jak pewne widzisz Lorda Teguala nie ma w tej chwili ma inne ważne sprawy.

    //Malrithe przeczytawszy list od posłańca lekko się uśmiecha i mówi

    Ten list tylko mnie utwierdził w mocy naszego Pana Lorda Teguala, wszystko jest tak jak przewidział. Kilka dni temu wyruszył z wojskami w kierunku Twierdzy Krasnali, na odejściu przekazał mi pieczę nad tymi komnatami i rzekł, że niedługo zjawi się tutaj wysłannik mrocznych bogów i oto jesteś! Jako, że w moich kompetencjach leżą sprawy dyplomatyczne to w imieniu mojego Pana Theguala informuje Cię, że wyrażamy zgodę na wspólny atak na te marne szkodniki które zaśmiecają te góry. Nie martwcie się wkrótce będę robić to co powinny czyli kopać kosztowności w imię mojego Pana. Przekaż swojemu Panu te dobre nowiny razem nasze armię przywrócą "Ład" w tych górach co umocni naszą pozycję na tej wyspie oraz pozwoli zdobyć Ci upragnioną sławę dla Twojego Boga ale te sprawy zostawmy jak już wygramy bitwy i wojny.

    //Wysunięcie propozycji PON(4 tury) w celu wspólnego ataku na ziemie krasnoludów(Kacper)
    Spoiler: 







  10. #19
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach


    //Przed bramami "Ołowianej Cytadeli" pojawia się czarny jeździec to zapewne wysłannik Mrocznych Elfow, zatrzymał się przed strażnikami i oczekuję na reakcję wojowników. W ręku trzyma torbę pokrytą małymi plamami krwi. W środku zapewne znajduje się cenna zawartość skoro jeździec tak zażarcie bronił jej przed bandytami i innego rodzaju zagrożeniami na drodze do tych nieprzyjaznych ziem. Po chwili oddechu krzyczy do jednego ze strażników wiozę dla was wiadomość od mej Pani to bardzo ważne!


    List Malrithe

    Witaj o wielki Hargroth Błogosławiony piszę do Ciebie w bardzo ważnej sprawie, kilka dni temu przybył do nas jedne z twych sług i przekazał nam propozycję ataku na krasnoludy gnieżdżące się w górach. Jak zapewne wiesz jako emisariusz mojego Pana Lorda Teguala zgodziłam się na ten atak i przekazałam wieści mojemu Panu. Mój Pan w swej mądrości jednak wpadła na lepszy plan, który pomoże nam zrealizować nasze cele. Lord Tegual to zaprawiony strateg i chciałby zmienić warunki naszego ataku, tak duże siły nadchodzące z jednej strony będą łatwe do spostrzeżenia co może zaalarmować te pokurcze a wtedy będą wstanie się okopać a co gorsza uciec ze swych kamiennych twierdz. A tego raczej byś nie chciał prawda, jak wtedy zdobędziesz chwałę dla swoich bogów!
    Dlatego Lord Tegual jako gest dobrej woli co miałoby pokazać nasze intencję w waszej sprawie, sugeruję inny plan.

    Zaatakujemy z dwóch stron, tego manewru krasnale nie są wstanie przewidzieć co da nam przewagę w nadchodzącej bitwie. Armie Lorda Teguala zaatakują krasnala od strony morza a wasze od przełęczy w górach, spotkamy się pod główną twierdzą krasnali w tym samym czasie i pozbędziemy się tego utrapienia (3 tury). Zapewne jesteś zaskoczony, że do twierdzy można dostać się inna drogą ale nie przejmuj się nasi zwiadowcy są doskonale wyszkoleni i nie ma dla nich misji nie do wykonania. Tym sprytnym ruchem zaskoczymy te małe paskudy oraz uniemożliwimy im ucieczkę spod naszych ostrzy!

    Czekam na Twoją odpowiedź Hargroth Błogosławiony, jednak nie oczekuje innej niż przystąpienie do naszej oferty zapewne nie chcesz stracic okazji na zyskanie łaski waszego boga poprzez pozbycie się tych mącicieli z wyspy

    Podpisano Malrithe


    //Przekazanie listu do Chaosu(Rejzel) w celu negocjacji dołączenia do wspólnego ataku na krasnala(Kacper) odpowiedź pozytywna "TAK" lub negatywna "NIE" wpłynie na przesunięcie wojsk na mapie świata
    Spoiler: 







  11. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  12. #20
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura VII:
    Jako że Hargrotha nie było w Ołowianej Cytadeli gdy przybył posłaniec, gościa Mrocznych Elfów w sali tronowej przywitał Karqual Przedziwny, czarnoksiężnik który przebywał u boku swego Lorda od niepamiętnych czasów. Dzięki jego więzi i znajomości Hargrotha, wszystko co mówił było idealnym odzwierciedleniem myśli samego Wybranego.
    Po wysłuchaniu posłańca Karqual był pod wrażeniem ale i zirytowany. Czelność z jaką Teagul podszedł do jego propozycji i Jego plan wywarły na nim wrażenie, ale sam fakt że to nie on wymyślił tą strategię strasznie go zdenerwował. Nie dał po sobie poznać że ta wiadomość wywarła na nim jakieś wrażenie, a do posłańca rzekł:
    - Wasz Pan jest genialnym strategiem i intrygantem, zgadzamy się na jego plan. Wasza propozycja o pakcie o nieagresji na czas ataku na pokurcza również zostaje zaakceptowana. Czas pokazać pozostałym że wyprawa na Albion była ich największym błędem, a jedyne co znajdą to śmierć i rzeczy o wiele od niej gorsze.
    - Przekaż również swojemu Panu że Tzeentch ceni Sobie spryt i umiejętność do knucia za plecami, więc wasz Pan mógłby znaleźć u Niego potężnego sojusznika, oraz uzyskać wile odpowiedzi na pytania dręczące Waszą rasę.

    Po tych słowach na sali zapanowała nienaturalna cisza, a wszystkie magiczne płomienia zgasły. Strażnik bramy odprowadził posłańca przed bramy twierdzy.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  13. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:


Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •