Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Wątek: Wydarzenia Legionu Tzeentcha

  1. #101
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura XVII:

    Wojska Chaosu wyruszyły do Przełęczy w celu pokonania wojsk Imperium

  2. #102
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XVII:

    Do Einara Lodinsona i Hargrotha Błogosławionego przybywa przedstawiciel straży przedniej armii, po czym mówi:

    ,,Panie, na przełęczy strachliwi południowcy wznieśli fort który uniemożliwia przejście. Jest dobrze obsadzony, ale nasze mamuty i mantykory będą w stanie zrobić wyłom bramie, która nie jest zbyt dobrze umocniona. Jakie są Wasze rozkazy?''
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. #103
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura XVII:

    Hargroth Błogosławiony naradził się wraz z Einarem i postanowili że:
    - Pan Przemian Chosrond będzie szukać zasadzki zastawionej przez siły Imperium, oraz szukać zastawionych przez nich pułapek (wykorzystuje swój dar przewidywania przyszłości)
    - Czarnoksiężnicy domeny metalu Chaosu i Norski wywołali Większą Inkantację Plagi Rdzy, która dosięgła całą fortecę ( zniszczenie bramy oraz osłabienie jednostek imperium wykorzystujących bronie z metalu)
    Dalsze decyzje następują po zapoznaniu z efektem Inkantacji oraz wizji Pana Przemian.

  4. #104
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XVII:

    Chosrond poprawnie wykrył pułapki rozstawione na zboczach gór, wilcze doły oraz różnego rodzaju wnyki i zaostrzone pale. Jednak gdy usłyszał czego domagają się wodzowie odrzekł im:

    ,,Głupcy! Taka inkantacja jest niezwykle potężna i wymaga silnych wiatrów magii. Potrzebowalibyśmy dni jeśli nie tygodni oraz dużego skupiska energii magicznej której nie ma w tej okolicy...''

    Po chwili namysłu dodał jeszcze:

    ,,Widzę Imperialne posiłki... Rycerzy na lwach z głowami orłów... Lśniące zbroje... Wielkie halabardy. Zbliżają sie! Są już blisko!''
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #105
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    // Utrata 1x Grasantów z armii Hargrotha oraz 1x Grasantów z armii Razjela. Szczegóły na Stronie z wydarzeniami.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #106
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XVIII:

    // Wynik bitwy: Zwycięstwo. Armia znajduje się w Przełęczy.
    Wszyscy magowie zyskują 1 czar do wyboru.
    Nagroda specjalna dla Hargrotha w wydarzeniu niebawem.
    Razjel zyskuje umiejętność ,,Utrzymać Pozycję''.
    Straty: 1x Pomioty Chaosu, 7x Grasanci, 2x Grasanci z Wielką Bronią, 1x Wojownicy Chaosu, Chorsond, Pan Przemian.
    Ranni: 1x Wybrańcy, 1x Trolle, 1x Wojownicy Chaosu z wielką bronią, 1x Ogary Chaosu, 2x Grasanci, Kharmolan, Hargroth Błogosławiony - możliwi do uleczenia po zapłacie 1/2 ceny rekrutacji (w przypadku postaci jest to 600 złotych monet) bądź przeczekaniu 2 tur.
    Doświadczenie: 2x Grasanci +2 poziomy, 1x Wojownicy Chaosu +2 poziomy, 1x Wojownicy Chaosu z wielką bronią +2 poziomy, 1x Ogary Chaosu +1 poziom, 1x Wybrańcy +2 poziomy, 1x Wybrańcy z wielką bronią +2 poziomy, 1x Trolle +2 poziomy.
    Ostatnio edytowane przez Hadvar ; 10-09-2019 o 18:36
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. #107
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura XVIII:
    To jak Hargroth przeżył bitwę było dla wielu zagadką. Większość z wojowników Chaosu widziało jak ich Lord pada pod naporem kul i mieczy wojowników Imperium. Gdy zobaczył to Razjel od razu przejął dowodzenie nad całą armią Chaosu i wygrał bitwę czym myślał że pomścił swego Lorda.
    Jakież było jego zdziwienie gdy po bitwie gdy Razjel zebrał się z Kharmolanem aby naradzić się co do przyszłych działań gdy do namiotu wszedł Wybraniec Thzeentha.
    Razjel od razu domagał się odpowiedzi gdyż na własne oczy widział jak demoniczny rumak Hargrotha pada, a sam Lord zostaje zabity przez Wojowników na Demigryfach. Hargroth od razu za pomocą swej mocy zmusił zuchwałego Lorda do klęknięcia i powiedział:
    - Głupcze, tak mało wiesz o potędze jaką daje nasz Pan, a chciałbyś już zająć me miejsce!
    - Gdy tylko Ci głupcy trafili mego wierzchowca, tak że straciłem nad nim kontrolę, pozwoliłem im zobaczyć to co chcieli zobaczyć. Gdy ja wymknąłem się boczną uliczką wszyscy widzieli że mój koń pada na ziemię, a ja zostaje zabity, tylko że nikt później nie raczył sprawdzić kto leży na ziemi. Ci głupcy zabili jednego ze swych wiernych wojowników myśląc że to byłem ja. Aby dopełnić iluzji nie dopuściłem do tego aby nasi wojownicy wiedzieli że żyje, tylko wtedy miałem pewność że zaniechają pościgu i wrócą do bitwy.
    Gdy Razjel próbował coś powiedzieć, Wybraniec powalił go jednym skutecznym ciosem.
    - Nawet nie próbuj mówić że stchórzyłem, cały czas mąciłem w umysłach wrogów, dzięki mnie również Einar żyje.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Rejzel za przydatny:


  9. #108
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XVIII:

    Po tych słowach zerwał się wielki wiatr, który zatrząsł całym namiotem. Czemu tak się stało? Pogoda była całkiem dobra jak na Albiońskie standardy. Jednak gdy Hargroth wraz z przybocznymi wyszli z namiotu sprawdzić co się dzieje, nad obozowiskiem krążyła wielka, skrzydlata bestia przypominająca smoka. Wojownicy wyciągnęli broń, rozpoczął się alarm. Mimo to smok nic sobie z tego nie robił. Po chwili przyglądania się Wybraniec Tzeentcha dostrzegł coś dziwnego. Potwór ten miał cztery kończyny - każda z nich była inna. Górna prawa łapa była czerwonego koloru, niczym krew. Stale ściekał z niej takiego samego koloru płyn. Lewa łapa była zielono-żółta, chropowata i pełna czyraków, krost i i innych otworów z których sączyła się ropa. Wydzielał się z niej gęsty, zielony opar. Prawa tylna łapa zaś była smukła i elegancka. Miała w sobie coś pociągającego, mimo iż wyglądała przerażająco. Lewa tylna łapa zaś była najdziwniejsza. Stale zmieniała kolory, od śnieżnobiałego do czarnego, często zatrzymując się dłużej przy niebieskim i fioletowych. Emanowała ona niesamowitym światłem, które również zmieniało barwy. Wokół monstrum wyczuwalne były silne wiatry magii. Nagle smok przestał krążyć i wylądował nieopodal namiotu Hargrotha. Zebrani wybrańcy gotowi byli zaatakować bestię, jednak czarodziej ostatecznie zatrzymał ich gestem ręki. I opłaciło się to. Chwilę później bestia przemówiła głosem strasznym i ekscytującym za razem:

    ,,Hargrothcie Błogosławiony. Witaj. Zostałem tu wysłany na polecenie samej Wielkiej Czwórki. Zaskarbiłeś sobie łaskę wszystkich czterech bogów podczas swojej misji. Twoje oddziały bez opamiętania wyrąbywały sobie ścieżkę krwi przez szeregi wroga. Twoi czarodzieje posiadają moc z jaką mało który śmiertelnik jest w stanie się równać. Zasadziłeś ponownie drzewa z Ogrodu Nurgla, w nowym, lepszym miejscu gdzie jego błogosławieństwa jeszcze nie dotarły. Slaanesh zaś docenił Twoją niepohamowaną ambicję, nieskończoną chęć posiadania wiedzy i mocy. Zaiste, wielkie czyny są Twoją przyszłością, Mistrzu, gdyż ja, Uzalk'Tokr będę Ci służył do końca mojego istnienia, gdyż tak chcą Nasi Panowie!''

    Po tych słowach wydał z siebie przeraźliwy ryk, który nie brzmiał jak ryk wielkiego zwierzęcia. Przypominał bardziej pisk. Następnie pochylił łeb służalczym geście czekając na polecenia nowego Pana.


    // Hargroth zyskuje Smoka Chaosu jako wierzchowca.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  10. #109
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    //Jeśli sobie życzy to twoja armia może w 1 turę przenieść się z przełęczy o stolicy. Jako, że jest mała, zagrożenie bardzo duże. A jako czarnoksiężnik chaosu potrafisz wykorzystać silne wiatry magi na swoją korzyść

  11. #110
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura XIX:

    Na wieść o zbliżającej się armii zmierzającej z Kuźni, Hargroth chciał stawić im czoła w zdobytym forcie, ale został przekonany że Algirion Sheer'Ghaar może poczekać. Teraz jego głównym celem będzie pomoc Einarowi i własnoręczne zabicie Fakurna.
    - Wojownicy czeka nas wielka chwała, ten tchórz Algirion wreszcie ruszył swój tyłek, pozwólmy mu wykrwawić się na armiach Imperium i Elfów, a potem zadamy mu ostateczny cios, a jego głowa będzie najlepszą dekoracją mojej sali tronowej. Teraz musimy pomóc Einarowi, a potem zarżnąć tego zdrajce Fakurna.

    // Hargroth wraz z Eniarem wyruszyli bronić jego stolicy.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Rejzel za przydatny:


Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •