Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112

Wątek: Wydarzenia Legionu Tzeentcha

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Słysząc głos Hargroth klęka i mówi: - Wielki Czarnoksiężniku Chaosu pokaż mi jak pokonywać przeciwników w Twoim Imieniu. Jak mącić im w głowach, aby ich ataki trafiały w pustkę, a oczy nie widziały naszych poczynań.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Głos odpowiedział:

    ,,Moje dziecko, dokonałeś właściwego wyboru. Dam Ci moc, dzięki której żaden śmiertelnik nie ukryje swojego umysłu przed Twoim wewnętrznym okiem. Otrzymujesz we władanie moc, która pochodzi prosto ode mnie, Wielkiego Zmieniacza Dróg. Używaj jej mądrze, siejąc postrach i zniszczenie wśród śmiertelników. Pokonaj Algiriona Sheer'Ghaara - to on jest naszym wrogiem. Arcyczempionem może być jedynie Wybraniec służący mi! Wielkiemu Architektowi Losu! Niszcz, plądruj, zabijaj i morduj, a także baw się umysłami swoich wrogów, taka jest moja wola!''


    Następnie głos ucichł, a wraz z nim Hargroth prawie zemdlał. Świat który ujrzał, był czymś ponad jego wyobrażenia. Wszędzie teraz, widzi pływające w powietrzy fale o różnorakich kolorach. Potrafi pochłaniać te wiatry, i formować je w różne kształty. Wielki zmieniacz dróg obdarował go darem manipulowania wiatrami magii.

    // Awans Lorda - Zamiana Lorda Chaosu na Lorda Czarownika Chaosu z domeną Cienia. Czary startowe rozlosowane zostaną za pomocą steama.
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 16-05-2019 o 20:33
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. #13
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Tura I

    Gdy Hargroth znajdował się wraz z armią w Gniazdach Mantykor, w jego włościach praca wrzała.
    W Ołowianej Cytadeli zarządzono odbudowę zniszczonej warowni i otaczającego ją miasta. Przymuszeni do pracy tubylcy nie wiedzieli czy mają się cieszyć, czy też wściekać na swojego nowego władcę. W gruncie rzeczy ogarniał ich taki strach, że nie byli w stanie nawet tego rozważyć. Ponadto wysłano ekspedycję mającą przeczesać znajdujący się pod Cytadelą wielki kompleks dróg i jaskiń. Dalej czekamy na raport w tej sprawie.
    Natomiast wierne nam plemię "lodowych sopli" wyraziło najszczersze podziękowania za przekazane im materiały pod budowę nowych chat i budowli ułatwiających polowania w tej srogiej krainie.

    // Raport z ekspedycji do lochów i jaskiń w następnej turze.
    W prowincji Lodowy Sopel powstaje budynek chaty myśliwskie. Przychód: 100g (od następnej tury)
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 17-05-2019 o 16:27

  4. #14
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura II

    Hargroth Błogosławiony, wybraniec Tzeentcha, a teraz również Jego Wielki Czarnoksiężnik, wrócił triumfalnie do swej armii, która czekała na niego na granicy terytorium Mantykor.
    -Nasz Mroczny Pan postawił mnie przed próbą, którą zdałem i przekazał mi część Swoich mocy. Nie ma wroga, który mógł przeciwstawić się potędze Tzeentcha, a my upewnimy się że wszyscy, którzy wątpią w Jego potęgę zginą mroczę śmiercią - rzekł aby rozbudzić swych wojowników, którzy czekali tu na niego cały tydzień, który minął na jego potyczkę z Mantykorą.
    -Ruszcie teraz swe dupska, nie skończyliśmy jeszcze z Mantykorami! - zakrzyknął, wiedział że jego wojownicy będą niezadowoleni jeśli opuści tą krainę, bez angażowania swego wojska.
    Hargroth odesłał trole w asyście dwóch udziałów grasantów do Lodowego Sopla, obawiał się że znowu nie uda się upilnować bestii i zniszczą wszystkie gniazda Mantykor, a nie to było jego celem. W trakcie swojej rozprawy z bestią miał czas aby spojrzeć do gniazd, które minął po drodze i widział w nich wiele cennych przedmiotów.
    -Naszym celem nie są bestie, nie możemy zabić wszystkich bo nie spodoba się to Mrocznym Potęgą. Naszym celem są cenne skarby z ich gniazd i młode osobniki, które spróbujemy okiełznać aby użyć je w bitwie przeciw naszym wrogą. Jeśli któreś z bestii nie będą chciały się poddać niech poczują na siebie nasz gniew!

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Aktualka:
    Nr. tury: 2.

    Skarbiec na początku tury: 100 złotych monet

    Przychód:
    1. Prowincja Ołowiana Cytadela, po rozbudowie cytadeli i otaczającego ją miasta do prowincji przybyło więcej mieszkańców, niechętnie oddając swoje bogactwo (+700 złotych monet)
    2. Prowincja Lodowy Sopel, wybudowanie chat myśliwych pozwoliło na wyszkolenie nowych łowczych i polepszenie umiejętności obecnych co poskutkowało lepszej jakości futrami i mięsem (+450 złotych monet)
    3. Złupienie gniazda Mantykor (+3500 złotych monet)

    Suma: +4750 złotych monet

    Wydatki:
    1. Utrzymanie armii: 1*100+1*150+2*225+2*100+1*225 (-1125 złotych monet)
    2. Budowa portu w prowincji Ołowiana Cytadela: (-500 złotych monet)
    3. Założenie obozu treserów bestii w prowincji Gniazda Mantykor (osada poziomu 1): (-800 złotych monet)
    4. Ulepszenie prowincji Ołowiana Cytadela do poziomu 3: (-1100 złotych monet)
    5. Wyleczenie jednostki Wojownicy Chaosu 1/2*750: (-375 złotych monet)
    6. Rekrutacja Grasanci Chaosu (Wielka Broń) - wykorzystanie umiejętności specjalnie Hargroth Błogosławiony: (-500 złotych monet)

    Suma: -4400 złotych monet

    Skarbiec na końcu tury: 4750 - 4400 = 350 złotych monet

    Prowincje:
    Ołowiana Cytadela -
    -Osada 2 poziomu, Koszary poziomu 2-.
    Lodowy Sopel -
    -Osada 1 poziomu, chaty myśliwych-.


    Armia: 2x grasanci, 2x grasanci chaosu z wielką bronią, 2x wojownicy chaosu, 1x wybrańcy z wielką bronią, 2x grasanci konni, 1x trolle

    Ruchy armii: Oddział trolii wraz z 2 oddziałami Grasantów Chaosu wrócili do prowincji Lodowy Sopel, a Hargroth wraz z resztą armii wyruszyli złupić gniazda najstarszych Mantykor.

    Finalna Wersja !Dorobie jeszcze potem opisy fabularne
    Ostatnio edytowane przez Rejzel ; 25-05-2019 o 19:41

  6. #16
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Tura II

    Gdy twoje wojska wspinają się na szczyty gniazd, a cel wydaje się być już bliski, waszym oczom ukazuje się czarny smok, który przemawia do ciebie w mrocznym języku, znanym ci z pustkowi chaosu.
    "Zu' u Sannirraith. Odejdź wybrańcze, to nie twoja ziemia, nie masz tu czego szukać"
    Patrząc w niebo widzisz 3 mantykory, które wyraźnie z dala przypatrują się całej sytuacji.Wyczuwasz, że nie ma tu ich więcej w tym momencie.

  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura II

    - To również nie jest Twoja ziemia Smoku! Wiem gdzie możesz znaleźć swoje miejsce, zdobyć bogactwo i siać zniszczenie Twym wrogom. Jedyne czego potrzebuje to abyś nie wchodził mi w drogę lub pomógł mi z tymi Mantykorami. Naszym celem nie jest zniszczenie leża tych bestii ale zdobycie cennych artefaktów, które zgromadziły w swych gniazdach - Nie czując lęku, Hargroth odpowiedział olbrzymiej bestii
    - Jaka jest więc twa decyzja Smoku? Będziesz nam przeszkadzać w spełnieniu celu w jakim przybyliśmy do tej krainy czy pomożesz nam i zyskasz nowe skarby do swego Leża. Niedaleko stąd mają siedzibę Mroczne Elfy pod wodzą Tegaula, który chętnie przyjął by Cię do swej armii

  8. #18
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Tura II

    Akhamshy'y, Akh! Nic nie rozumiesz pomiocie. Ja jestem ich matką. Od tysięcy lat opiekuję się tymi stworzeniami. Dbam o ich dobro i bezpieczeństwo. Beze mnie są tylko bezdusznymi wytworami chaosu, takimi jak ty.
    Nie dostaniesz żadnych skarbów, wszystkie zostały przyniesione dla mnie!.. (zapadła chwilowa cisza)
    Od setek lat żaden obcy nie pojawił się w moim legowisku. Nie myśl, że przestraszysz mnie swoją armią. Zaraz dowiecie się jaką potęgę dzierżę. Do mnie! Wszystkie! Khar! Dalakoi, yenlui!


    Po wypowiedzeniu tych słów, smok wzbił się w powietrze, oddalił się od ciebie, by złączyć siły z nadlatującymi w jego stronę mantykorami.

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 33 podziękowań w 28 postach
    Tura II

    -Dałem Ci szansę Smoku, a Ty ją zmarnowałeś. Mantykory od zawsze były bestiami Chaosu i ich życia należą do Mrocznych Bogów. Jeśli takie jest Twoje życzenie zostaniesz pokonany, a my weźmiemy co nasze.
    Ostatnio edytowane przez Rejzel ; 26-05-2019 o 10:57

  10. #20
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura II:

    Smok i mantykory okazały się chytrym przeciwnikiem, nie atakując ciężkozbrojnej piechoty, ale próbując pozbyć się samego Hargrotha. W starciu odniósł rany, które będą potrzebowały trochę czasu by się zabliźnić. Mimo wszystko, bitwa została wygrana, a mantykory uwolnione spod jarzma czarodziejskiego smoka przestały słuchać jego rozkazów. Legion Tzeentcha przeszukał teren i znalazł wiele skarbów ukrytych przez mantykory, które teraz nie reagują agresją na widok tak wielkiej armii. Gniazda Mantykor zostały oczyszczone z zagrożenia, i mogą zostać wykorzystane.

    // Wynik Bitwy: Zwycięstwo, armia znajduje się w prowincji Gniazda Mantykor która może zostać wykorzystana.
    Skarby Mantykor: +3500 złotych monet do skarbca.
    Skarby Smoka: Hargroth otrzymuje broń ,,Zguba Bohaterów'', która została znaleziona wśród skarbów smoka.
    Straty: 1x grasanci z wielką bronią, 1x konni grasanci,
    Ranni: 1x wojownicy chaosu (możliwi do uleczenia poprzez wydanie połowy ceny rekrutacji), Hargroth Błogosławiony (możliwy do uleczenia za darmo za jedną turę), pod wpływem ran nie może rzucać czarów, ale może brać udział w bitwie.
    Doświadczenie: 1x wojownicy chaosu +1 poziom (1 brązowa belka), 1x konni grasanci +1 poziom (1 brązowa belka).
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •