Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pierwsza polska recenzja! (aut. Tuff Gamer)

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Pierwsza polska recenzja! (aut. Tuff Gamer)

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało KLAssurbanipal za ten post:


  3. #2
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Ta recenzja skusiła mnie do zakupu natychmiastowego, nie czekając na termin wydania gry. Wielkie uznanie za uczciwość w pokazaniu realiów gry, bez edytorskich kombinacji jak to robią, co niektórzy youtuberzy zakłamując dany produkt.
    Jedno co mnie zastanawia, mała ilość wyświetleń, sam nagrywam dla innego forum i otagowanie to podstawa, plus bardzo dynamicznie działający fanpage.
    Coś o tym wiem, bo sam do nie dawna takowy prowadziłem. Nie chcę być źle zrozumiany, to z sympatii dla profesjonalizmu autora recenzji, a gram w tę serię od wersji angielskiej Shoguna 1 i chciałoby się by YT tuff_gru miał x1000 i kanał total waru....
    Pozdrawiam i trzymam kciuki u wszystkich łap^^
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  5. #3
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Dzięki bardzo za ciepłe słowa, otagowanie jest, rekalmy są, współpraca z innymi youtuberami też, no ale youtube w wszyszukiwaniu nadal często rzuca moje filmiki gdzieś na którejś tam stronie... Jedynie dzieki 3k jest troche lepiej. Ciężko sie przebic przez dużych youtuberów. Jesli nawet mam dostep do waznych tytułow wczesniej niz ci wieksi z polski to yt i tak podaje w wynikach wyszukiwania zagranicznych, ja wskakuje dopiero jak nasi cos nagraja...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •