Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Co będzie po Three Kingdoms?

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    XVII wiek nie może być takim dodatkiem a'la "nowa" gra do Medievala 3, ponieważ Rome 2 i Attyla to zbliżona mechanika walki co by nie mówić. XVII wiek to już całkowicie coś innego niż średniowiecze.
    Coś nie wierzysz w możliwości magików z CA . W Szogunie (+RotS i FotS) był większy rozstrzał czasowy i taktyczno-technologiczny, a wydali to nie jako osobną grę, tylko dodatek i samodzielny dodatek. Także dla nich raczej nie byłoby problemu dorzucić XVIIw. do średniowiecza, inna sprawa jak by im to wyszło.

  2. #12
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    inna sprawa jak by im to wyszło.
    Normalnie, tak jak dotychczas w każdej historycznej odsłonie (TK nie liczę) Czyli bez szału i bez modów od historii to daleko.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ja ostatnio zainteresowałem się procesem robienia gier i nie patrzę już tak krytycznie na CA jak kiedyś. Zamiast tego cieszę się że w ogóle jest taki deweloper i jest do czego robić te mody . Poza tym w niemal każdą grę CA przyjemnie gra mi się i bez nich. Co do tego co będzie po TK to poza Medievalem 3 i grą w XVII wieku chętnie zobaczyłbym...Grę na licencji Władcy Pierścieni,to by dopiero było coś . Z kolei w wojnę secesyjną też bym chętnie zagrał ale to za mała skala na osobną grę,prędzej ukaże się w ramach serii "Saga" czyli tych mniejszych TW skupionych na konkretnym konflikcie.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #14
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Zależy czego oczekujesz od gry, ja po zakupie Empire i Napoleona pograłem na podstawkach parę bitew i nie, po prostu nie, nie da się 5 minut cała bitwa po podejściu armii, klony, mało oddziałów do wyboru, AI robiące zawsze jeden genialny manewr kawaleryjski polegający na czekaniu na naszej lewej flance. Gdyby jeszcze atakowało zamiast stało. Ja muszę mieć mody i fajnie, że CA robi gry ale żadnej ich podstawki nie tknę, nie ma bata żeby mi się przyjemnie rozgrywało jakąś bitwę zwłaszcza z idiotycznym systemem kamień-papier-nożyce.

    Niech żyje Gwardia!

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Z Total Warów fantasy, poza LotRem oczywiście, fajne byłyby w świecie Wiedźmina i Gry o Tron. Z tym pierwszym to raczej szanse są znikome, ale GoT może kiedyś się udać.

  6. #16
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Myślę że zarówno LOTR jak i GOT ma bardzo duże szanse po tym jak ciepło przyjęto Warhammera. Wiedźmin już mniejsze bo jednak mimo wszystko nie jest tak znany jak dwa pozostałe uniwersa.

    Zależy czego oczekujesz od gry, ja po zakupie Empire i Napoleona pograłem na podstawkach parę bitew i nie, po prostu nie, nie da się 5 minut cała bitwa po podejściu armii, klony, mało oddziałów do wyboru, AI robiące zawsze jeden genialny manewr kawaleryjski polegający na czekaniu na naszej lewej flance. Gdyby jeszcze atakowało zamiast stało. Ja muszę mieć mody i fajnie, że CA robi gry ale żadnej ich podstawki nie tknę, nie ma bata żeby mi się przyjemnie rozgrywało jakąś bitwę zwłaszcza z idiotycznym systemem kamień-papier-nożyce.
    Dla mnie zawsze kampania to priorytet,najwięcej czasu w każdym TW spędzam właśnie na mapie strategicznej . A bitwy...Mają wady ale i zalety,nie zawsze się chce grać długie starcia. Te obecne są może zbyt szybkie ale nie przeszkadza to aż tak bardzo,AI w nowszych TW też uległo nieznacznej poprawie zarówno w bitwach jak i na mapie. Słyszałem też że w TK AI poprawia się stosownie do poziomu trudności co jest nowością. Ale to już mały offtop .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #17
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Te obecne są może zbyt szybkie ale nie przeszkadza to aż tak bardzo,AI w nowszych TW też uległo nieznacznej poprawie zarówno w bitwach jak i na mapie. Słyszałem też że w TK AI poprawia się stosownie do poziomu trudności co jest nowością. Ale to już mały offtop .
    Ciekawe, powiesz w której części to rzekomo jest wprowadzone?


    Ale powiedzcie, w jaki sposób ai może stanowić choć minimalne wyzwanie dla człowieka w takiej rozgrywce jak kierowanie 20-40 oddziałami, rozumienie zależności jakie pomiędzy nimi występują? Pokażcie mi ai, które ma świadomość tego, że potrzebuje np w rome2 jakieś mięso armatnie do przyjęcia pierwszej szarży, albo które ponawia szarże piechoty jednostkami, które do tego mają predyspozycje? Które potrafi obierać właściwe cele zarówno artylerią, jak i jednostkami strzelającymi? i które przede wszystkim nie biegnie na pałe gdy w armi gracza jest artyleria, no dobra w WH leci na pałę dopiero gdy znajdzie się w zasięgu jej ostrzału. A po drugie, które nie szarżuje kawalerią wprost na halabardy naszej piechoty. To jest wręcz działanie schematyczne. No przykłady można mnożyć

    No ni da rady, Totalwar to nie Szachy, czy gomoku, nie wiem czy kiedykolwiek w tej zabawie jaką jest właśnie seria total war sztuczna inteligencja będzie mogła dorównać człowiekowi, a kampanie singleplayer będą czymś więcej niż prostą i niewymagającą rozgrywką.(No chyba że leśnymi elfami, od których się na razie odbiłem )

    Temat jest o kolejnych grach w serii, nie jakości AI. Następne offtopowe posty będę usuwał.
    Chaak
    Ostatnio edytowane przez Chaak ; 30-05-2019 o 01:00

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2020
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Na stronie CA pojawiły się ogłoszenia, że szukają ludzi do pracy nad nowym historycznym Total Warem. Modlę się o Medka

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lutek1990 Zobacz posta
    Na stronie CA pojawiły się ogłoszenia, że szukają ludzi do pracy nad nowym historycznym Total Warem. Modlę się o Medka
    To ja bym się modlił o Empire 2, niech wszystkie tytułu zupdejtują do dwójek, wtedy trzeci medek by mógł wjechać cały na biało

  10. #20
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osgiliath Zobacz posta
    To ja bym się modlił o Empire 2, niech wszystkie tytułu zupdejtują do dwójek, wtedy trzeci medek by mógł wjechać cały na biało
    Ale koniecznie rozciągnięty na 1500-1800

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •