Ok fajnie dzięki za szybką odpowiedź w kolejnej turze zajmę się budową tego budynku szpiegów i ewentualnie jak starczy kasy zajmę się rekrutacją wojska do drugiego eventu jak starczy kasy.

Podoba mi się, że szpieg chodzi na całą mapę i jest losowanie jego wykrycia więc mój event w sumie nieświadomie będzie całkiem przydatny lol ^^ (dla mnie ofc)

Pytanie do MG

W sumie jakoś mnie dziś natchnęło w tym wszystkim w zasadach gry doczytałem w dziale dyplomacji, że jest opcja zawiązania umów "wymyślonych" przez gracz z lorowego punktu widzenia. Więc tutaj mam pytania czy jest szansa zawiązać taką umowę z Wampiarami:

"Umowa wymiany "pożądanego" towaru"

Korzystając z mojej specjalnej mechaniki czyli licznika zabójstw, zbieranie tych ciał i przekazywanie ich Wampirowi (zakładam, że mają jakąś ciekawą mechanikę albo inaczej będą to wstanie wykorzystać) w zamian za niewolników złapanych przez wojska Wampirów albo jakiś trybut z wiosek pod jego rządami adekwatny do ilość dostarczonych ciał. Wydaje mi się, że obie strony mogą czerpać z tego korzyści nie wiem czy lorowo pasuje taka wymiana między rasami ale z racji tego, że Mroczne są w moim odczuciu "neutralne" (poza Wysokimi) i raczej rasą oportunistów to może mogą się godzić na taki układ w zamian za cennych niewolników do prac, ofiar i innych celów rozwojowych.

//oczywiście o ile Wilamos zgodzi się na taki układ


PS. sorka za spam dzisiaj ale wpadło mi tyle pomysłów, raczej nie obiegam mocno od waszego założenia kampanii prawda (bo trochę wygląda jakbym się rządził z tymi rzeczami jak mam to w zwyczaju według niektórych itd ;>)