Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 91

Wątek: Pytania i odpowiedzi

  1. #31
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Nie no to taki tajny sojusz ma być więc git wiem o co chodzi
    Spoiler: 







  2. #32
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Pytania do MG

    Mam jedno ważne pytanie co do kampanii, a mianowicie z racji wybudowania tej windy do Wampirów żeby nie trzeba było pływać na sam dół. Pomysł był żeby transportować towary i inne dobra(handel) ale patrząc na sytuację jaka się dzieje na mapie czy jest możliwość tą samą metodą transportować wojska do Twierdzy Wampirów jak wyrazi zgodę?

    Szczerze to z racji, że tam na dole chłopaki idą sobie jak walce a przy okazji Ork się sam wtopił i genialny ruch Turka to było by miło jak można by było odpłacić im tym samym o ile będzie to wykonalne bo nie wiem jakie mają wojska w porównaniu do Wampira i ewentualnie mojego które miało by tam pomóc.

    Ps. Może jakiś fajny event się z tego zrobi jakiś wasal albo coś w zamian za ocalenia
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 01-07-2019 o 10:18
    Spoiler: 







  3. #33
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    Pytania do MG

    Mam jedno ważne pytanie co do kampanii, a mianowicie z racji wybudowania tej windy do Wampirów żeby nie trzeba było pływać na sam dół. Pomysł był żeby transportować towary i inne dobra(handel) ale patrząc na sytuację jaka się dzieje na mapie czy jest możliwość tą samą metodą transportować wojska do Twierdzy Wampirów jak wyrazi zgodę?

    Szczerze to z racji, że tam na dole chłopaki idą sobie jak walce a przy okazji Ork się sam wtopił i genialny ruch Turka to było by miło jak można by było odpłacić im tym samym o ile będzie to wykonalne bo nie wiem jakie mają wojska w porównaniu do Wampira i ewentualnie mojego które miało by tam pomóc.

    Ps. Może jakiś fajny event się z tego zrobi jakiś wasal albo coś w zamian za ocalenia
    1. Jest możliwość zbudowania takiej windy, jednak jest to bardzo kosztowny pomysł. Do transportu wojska potrzeba niezwykle mocnej konstrukcji, a siła pociągowa wciągająca na górę żołnierzy również musiałaby być niezwykle silna. Ogółem to tak, jednak będzie to bardzo drogie.

    2. Bitwa zawsze jest najciekawsza Wampir obecnie nie ma dużych wojsk, ale zawsze są wampirze sposoby na ich pozyskanie Liczymy na ciekawe ruchy. Co do stanu wojsk wroga zawsze możesz zapytać wampira lub wysłać własnego szpiega, od tego w sumie jest szkoła agentów.

    Bardzo chętnie zrobimy event jak coś ciekawego się wydarzy
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #34
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    1. Jest możliwość zbudowania takiej windy, jednak jest to bardzo kosztowny pomysł. Do transportu wojska potrzeba niezwykle mocnej konstrukcji, a siła pociągowa wciągająca na górę żołnierzy również musiałaby być niezwykle silna. Ogółem to tak, jednak będzie to bardzo drogie.

    2. Bitwa zawsze jest najciekawsza Wampir obecnie nie ma dużych wojsk, ale zawsze są wampirze sposoby na ich pozyskanie Liczymy na ciekawe ruchy. Co do stanu wojsk wroga zawsze możesz zapytać wampira lub wysłać własnego szpiega, od tego w sumie jest szkoła agentów.

    Bardzo chętnie zrobimy event jak coś ciekawego się wydarzy
    Winda został wybudowana już w poprzedniej turze ale jak pisałem zamysł był do handlu raczej, więc teraz tak na szybko nie da rady mu pomóc więc spoko rozumie . No to w takim razie mam kilka dodatkowych pytań :p

    Ad 1.A ile kosztowało by rozbudowanie tego do transportu wojska?

    Ad 2. W sumie czas zacząć bawić się agentami więc jak wygląda koszt wysłania danego agenta?
    Rozumie jak to działa na mapie wysyłam do prowincji docelowej a w kolejnej turze mam raport o ile się uda z tego co chciałem tam uzyskać.

    Ad 3. I jeszcze jedno pytanie do szkoły, rekrutacja Zabójców Khaina rozumiem, że jest to koszt danego bohatera w grze bez niczego tak ?

    Ad 4. W sumie interesuje mnie jeszcze ile kosztuje zwerbowanie nowego Lorda jako postaci fabularnej? (oczywiście całą historię itd zrobię to nie jest problem)

    PS. Kolorkami w aktualce dałem najważniejsze sprawy więc możecie sprawdzić i się ewentualnie odnieść do czegoś o ile jest potrzeba
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 01-07-2019 o 14:42
    Spoiler: 







  5. #35
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    1. Ok. 1300 złotych monet.

    2. Koszt wysłania jest zerowy. Płacisz utrzymanie tylko. Dla agentów nie mogących występować na polu bitwy to ok. 50g, zaś dla bohaterów ok. 100g.

    3. Nie. U bohaterów cenę wyznacza MG. Do takiego zabójcy Khaine'a będzie to 400g.

    4. Od 700-1100 złotych monet.

    Co do wysłania wojska do Eventu "Rozłam w Konfederacji Ładu", to tak, poruszają się one standardowo.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #36
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Pytania do MG

    Hej dzięki za odpowiedź ale nie rozumie tego co napisałeś w drugim punkcie.

    Koszt wysłania jest zerowy to spoko, ale o co chodzi z utrzymaniem jest to koszt, który będzie płacony od kolejnej tury za użycie danego agenta na mapie do końca już czy o co chodzi?

    Czy chodzi o jednorazowy koszt danej akcji wtedy od kolejnej tury, tej w której otrzymamy raport?

    A to 50g za tych co nie występują to chodzi np o takiego zwiadowcę który nie występuję w grze, a 100g to np jak u mnie wysłałbym niby gdzieś Wiedźmę śmierci żeby coś tam zrobiła na mapie tak ? (jak mogą być bohaterowie z roostera to daje dużą opcję na fajne eventy w takim razie i wydawanie kasy w ten sposób jak będzie co mi nie grozi -_-). Tylko to jest ten jednorazowy koszt danego agenta czy co to są za kwoty?

    Sorka ale jak już wytłumaczycie to nie będę się czepiać tematu .

    Właśnie w aktualce dałem kilka akcji agentów w tej sekcji na foletowo na dole do komunikacji z wami. Ogólnie dodałem też "" (do punktów wymagających uwagi) oraz podkreślenie do tego co już zostało przez was załatwione, żeby się nie zgubić w tym co robię a będzie to chyba bardziej widoczne dla was też.

    WAŻNE!

    Właśnie Tomas już coś tam słyszał ale raczej razem musicie dać mi znać co do tego. Jak się zapatrujecie na nagranie jak będę miał więcej czasu takiego materiału z wytłumaczeniem waszej kampanii i taką może promocją do tego na yt, przy okazji czytałem że Legion chce jakiś artykuł mieć na główną orga(Hadvar) więc można to przy okazji połączyć jak sądzicie?

    Ps. Macie dużo roboty ze mną ale kampania jest super klimatyczna i super więc propsy Panowie po raz kolejny.
    Spoiler: 







  7. #37
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cześć, tak, utrzymanie liczone jest do końca gry, nie za jedną akcję. W przypadku bohatera który jest jedynie agentem na forum, tj. nie jest konkretnym bohaterem z z rostera frakcji koszt utrzymania wynosi 50g. W przypadku bohatera zaś który ma swoją jednostkę w grze i może być wykorzystany w bitwie koszt utrzymania to 100g.

    Jeżeli chodzi o nagranie to niestety, ale nie widzę sensu tworzenia go. Miejsca w kampanii są już zajęte, a osoby nie biorące udziału nie mają na nią żadnego wpływu. Jedyne co mogą obserwować to główny temat z wydarzeniami globalnymi, więc wątpię by wiele osób chciało to oglądać. Z artykułami Legiona również ciężko będzie to połączyć, gdyż ma on w zamyśle stworzenie serii newsów w których również będą najważniejsze wydarzenia z kampanii, bez tłumaczenia zasad i mechaniki, która naszym zdaniem jest niezwykle spontaniczna i nieprofesjonalna, duża jej część opiera się na kreatywności i chęci do gry uczestników, przez co mogłaby być niekorzystnie odebrana przez większość społeczności. Nie mniej jednak nie zabraniamy byś sam stworzył taki filmik, my jednak woleli byśmy nie wypowiadać się na temat kampanii która praktycznie niedawno się zaczęła. Nie chcemy oceniać czegoś co dopiero jest testowane, bo nasza opinia mogłaby być za bardzo subiektywna.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  8. #38
    Cześnik Awatar Tomas
    Dołączył
    Jan 2018
    Postów
    254
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    57
    Otrzymał 171 podziękowań w 104 postach
    Wspomnę tylko, że odnośnie tego filmu mamy z Harvardem trochę odmienne zdania. Póki co się z tym wstrzymajmy, ale być może w przyszłości byśmy wrócili do tego tematu.

  9. #39
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    @Tomas

    Cześć nie ma problemu, swoją drogą mam znów kilka pomysłów to w wolnej coś napiszę no i jeszcze kilka pytania później dam żeby wiedzieć co i jak mam sobie budować i za ile na kolejną turę najwyżej
    Spoiler: 







  10. #40
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach

    Event - "Tajemnica Zamarzniętego Jeziora"

    Północne regiony Albionu są jednymi z bardziej nieprzewidywalnych na całej wyspie, ich niedostępność przekłada się nie niezaprzeczalną urodę tego regionu. Krainy te są ubogie w surowce naturalne a bestie czyhające na każdym kroku nie są dobrą opcją dla kolonizatorów. Jednak i w takich warunkach znajdą się śmiałkowie, którzy nie bacząc na niebezpieczeństwo chcą zbadać i zdobyć co ta kraina ma do zaoferowania. Mroczne Elfy Teguala po zbudowania małej osady w okolicy zamarzniętego jeziora postanowiły dobrać się do ukrytych pokładów ryb za grubą warstwą lodu, nie uzyskanie nic z tej krainy kłóciło by się z ich chciwością i rządzą posiadania wszystkiego na własność.

    //Malrithe podczas ciągnącej się kampanii Lorda Teguala jest głównodowodzącą w Nagronath. Po wybudowaniu małej osady w okolicy zamarzniętych jezior osadnicy dostali rozkaz jak najszybszej ekspansji danego terenu i jego zasobów oraz odkrycia co kryje się pod zamarzniętą pokrywą grubego lodu

    Po otrzymaniu rozkazu straże nakazały niewolnikom przejść w okolicę jeziora oraz zacząć kopać odkrywkę i dostania się pod powierzchnię lodu. Pokrywa była bardzo gruba więc niewolnicy mieli "pełne ręce" roboty niestety dla nich zmęczenie oraz ciężkie warunki pracy to norma w tych stronach. Dreadlordowie druchii mają różne metody by zapędzić niewolników do pracy, jedni są bardziej litości dla swoich podwładnych inni mniej. Nie zmienia to faktu, że każdy z nich jest przebiegły i marzy by stworzyć coś godnego ich statutu i potęgi dla siebie. Zarządcą zamarzniętego jeziora został sędziwy Druchii o imieniu Durin "The Fallen", na jego twarzy widniały blizny po wielu bojach. Całe doświadczenie i ciężkie chwili zrobiły z niego bezwzględnego zarządce, który szczególnie nienawidzi niewolników. Durin pochodził z małej wioski w której wraz z rodziną mieszkał i w imię samego Malekitha zarządzał wydobyciem drewna z lokalnych tundr. Pewnego dnia grupa niewolników uciekła w głąb lasu. Straże wraz z Dulinnem popędzili z nimi, jednak był to tylko początek gdy straże zostały uszczuplone reszta niewolników wywołała bunt wybijając wszystkich "Handlarzy śmiercią". Po powrocie do wioski na ratunek było już za późno, rodzina Durina była zabita przez rozszalały tłum w odwecie wyrżnięto wszystkich buntowników i tylko garstka Druchii ostała się po bitwie. Wydarzenie to zniszczyło wszystko co budował, więc wraz z garstką ocalałych postanowił zaciągnąć się na Arkę Teguala i ruszyć w nową podróż i odkupić błędy jakie zostały wykonane w przeszłości.


    Durin "The Fallen" zarządca Zamarzniętych Jezior

    //Podczas prac, gdy strażnicy odpoczywali na brzegu doszło do czegoś niespodziewanego pokrywa lodu się zapadła pochłaniając większość pracujących a oczu strażników ukazała się dziwna jaskinia a niej tajemnicze wejście coż kryje się w tych zapomnianych ruinach tego nie wie nikt....


    Macie wątek otwarty ale zasugerowałbym może jakiś fajny artefakt albo coś podobnego
    No i oczywiście zostają koszty całego eventu ja sobie myślałem coś takiego może coś w granicach 2-3 tur na kopanie tego wszystkiego 500g na turę, oczywiście jak wyżej wątek macie otwarty.
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 15-07-2019 o 14:01
    Spoiler: 







Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •