Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problemy z multi w TW TK

  1. #1
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

    Problemy z multi w TW TK

    Witam, od kiedy zakupiłem three kingdoms mam taki problem, że podczas wyszukiwania bitew na multi pojawia mi się, że nikt nie hostuje żadnych bitew. Mogę grać rankedy, ale często mam tak, że pojawią się komunikat, że gra znalazła rozgrywek, ale mecz się nie wczytuje, muszę nie raz wiele minut czekać, żeby mecz się odpalił. Nawet nie mogę, wówczas anulować tej gry, tylko muszę wyłączyć grę z menadżera zadań. Ma ktoś podobny problem?

  2. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Z bitwami zakładanymi przez graczy też tak mam jak większość osób z którymi rozmawiałem co jest bardzo dziwne na ilość graczy może jakiś bug nie wiem ;(

    A co do drugiego to standardowy problem TW na multi niestety trzeba wtedy wyłączyć grę i szukać na nowo, niekiedy pomagało założenie(hostowanie) zwykłej bitwy ale z tym co jest powyżej wydaje mi się, że aktualnie jedynie zrestartowanie gry pomaga tylko ;/
    Spoiler: 







  3. #3
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Z ciekawości sprawdziłem zagraniczne forum i tam też ludzie piszą, że nie nie widzą bitwę multi tworzonych przez innych graczy. Raz gdy chciałem odpalić rankeda to nawet nie było takiej możliwości. Ponieważ ikona za to odpowiedziała poprostu zniknęła. Jak tak dalej pójdzie to chyba udziału w turnieju nie wezmę.

  4. #4
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ja z gier na multi widzę wyłącznie te zakładane przez znajomych na steam.

    Więc rozwiązanie problemu na ten moment jest następujące - zaproś Tamudzin ludzi, którzy zgłosili się do turnieju, do znajomych na Steam. Codziennie wieczorem jest wspólne granie, więc na pewno będzie okazja wspólnie się pobawić.

    Wczoraj graliśmy cały wieczór i naprawdę sporo fajnych rzeczy wyszło w trakcie rozgrywek.

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Z ciekawości sprawdziłem zagraniczne forum i tam też ludzie piszą, że nie nie widzą bitwę multi tworzonych przez innych graczy. Raz gdy chciałem odpalić rankeda to nawet nie było takiej możliwości. Ponieważ ikona za to odpowiedziała po prostu zniknęła. Jak tak dalej pójdzie to chyba udziału w turnieju nie wezmę.
    Tak jak pisał Pirx wydaje mi się, że zaproszenie kogoś na steamie rozwiązuje ten problem w sensie wtedy można się połączyć testowałem i jest ok ^^ a co do turnieju to, aż szkoda się nie zapisać nie dość że będzie dobra zabawa i trochę rywalizacji to masz okazję poznać osoby do pogrania razem no i nie zapominamy o dobrej kasie na którą jest szansa. Więc jak rozwiałem Twoje wątpliwości co do turnieju to widzimy się na polu bitwy ;>
    Spoiler: 







  6. #6
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Miałem wziąć udział w turniej, ale jak zobaczyłem, że nie widzi mi gier multi, więc się zacząłem zastanawiać czy dam radę grać. Skoro mówicie, że wystarczy mieć ludzi wśród znajomych, więc zaraz po wysyłam zaproszenia do osób, które zgłosiły się do turnieju.

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Aha czyli to normalne....

  8. #8
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Jest już od jakiegoś czasu rozwiązanie tego problemu. Musisz wejść na listę gier na stemia, tam wybrać TW TK prawym klawiszem myszy właściwości, następnie Beta, a w niej ustawić uptade_beta-, pobierze ci aktualizacji i już powinieneś widzieć gry. Choć jest jeden problem, że większość gier pojawia mi się, że ma słabe połączenia, ale to może są chinczycy i dla tego tak działa.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Tamudzin za przydatny:


  10. #9
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dzięki za cenne info.

    Ten patch w sumie nie powinien zmieniać nic więcej w balansie multi, więc nie powinien być groźny z perspektywy turnieju.

    Total War™: THREE KINGDOMS – aktualizacja 2 Beta

    To druga popremierowa aktualizacja Total War™: THREE KINGDOMS rozwiązująca głównie problemy ze stabilnością i wprowadzająca istotne zmiany w odpowiedzi na informacje przekazane przez graczy.
    W najbliższej perspektywie zajmujemy się kłopotami ze stabilnością gry, planujemy też dodatnie pewnych elementów, które nie powinny na ten parametr wpłynąć negatywnie.
    W późniejszym czasie aktualizacje będą rzadsze i związane z balansem rozgrywki oraz innymi zmianami.
    Pojawi się wiele kolejnych aktualizacji, więc jeśli natknęliście się na jakiś problem, wejdźcie na nasze forum pomocy i zgłoście go.
    Jak pobrać tę aktualizację

    Ta aktualizacja jest opcjonalna (w formie Bety), ponieważ wciąż pracujemy nad poprawkami i ulepszeniami. Żeby ją pobrać, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

    • Kliknij PPM na Total War: THREE KINGDOMS w swojej bibliotece Steam
    • Kliknij Właściwości, a następnie zakładkę BETA
    • Z rozwijanego menu wybierz opcję Update Beta
    • Zamknij okno, a gra zostanie automatycznie zaktualizowana.

    W razie niespodziewanych problemów z bieżącą aktualizacją Beta, możesz wrócić do poprzedniej wersji powtarzając powyższe polecenia w rozwijanym menu Bety i wybierając w nim brak. Jeśli problem wystąpi ponownie, przejdź do naszego forum pomocy i zgłoś go.
    Informacje o aktualizacji

    Techniczne

    • Usunięto kilka kolejnych przyczyn awarii (zawieszania) gry
    • Wszystkie pokoje w grze wieloosobowej powinny być teraz widoczne

    Funkcjonalność

    • Użytkownicy z Rosji i Europy powinni teraz móc widzieć chiński tekst pisany w oknie rozmów
    • Usunięto niecenzuralne imiona postaci nadawane losowo tworzonym postaciom

    Równowaga

    • Ograniczono zapędy Yuan Shao do wasalizacji wszystkich frakcji pod słońcem. To pierwsza zmiana równowagi gry, w nadchodzących tygodniach będziemy obserwować jego zachowanie i reakcje graczy, by stwierdzić, czy będą potrzebne dalsze zmiany
    • Generałowie nie posiadający cechy okrucieństwa nie będą uruchamiać wydarzenia „Chłostanie żołnierzy”. To oznacza, że Liu Bei już nie otrzyma tego wydarzenia.
    • Teraz wydarzenie sprawiające, że Zhao Yun dołącza do Liu Beia, uruchamia się prawidłowo
    • Zmniejszone prawdopodobieństwo wydarzenia „Śmierć Dong Zhuo”

  11. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •