Zobacz wyniki ankiety: FIFA czy PES?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • FIFA

    6 50.00%
  • PES

    1 8.33%
  • Obie gry.

    1 8.33%
  • Kiedyś FIFA teraz PES.

    2 16.67%
  • Kiedyś PES teraz FIFA.

    1 8.33%
  • Żadna.

    1 8.33%
Strona 3 z 66 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 651

Wątek: FIFA czy PES?

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Definitywnie PES, po prostu lepszy od FIFY która robi się coraz bardziej marką do naciągania klientów do kupowania coraz to nowszych wersji które nic nowego nie wprowadzają
    Widac, ze nie graliscie nigdy w Fife na konsoli Prawda jest taka, ze konsole to glowny rynek dla obu tych gier, a Fifa na tej platformie zostawia PES we wszystkim daleko w tyle
    Nie graliście? Ja grałem ;] FIFA07 na XBOX360 i naprawdę podobało mi się. A my tu raczej gadu gadu o wersjach pecetowych ;]

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  2. #22
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Graliśmy, a nawet gramy na PS3. Ale mimo to wolę Pesa.

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez mRe
    wyszło demo pesa 2010 zaraz sciagam, zobaczymy czy zostawia z tyłu fi...znaczy się kiłę.
    Grałeś już? Ja wczoraj szukałem po stronach, ale nie miałem dużo czasu i szybko rezygnowałem jak widziałem "zarejestruj się, by ściągnąć plik". Poszukam później jeszcze. Chyba, że ktoś zarzuci linkiem

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  4. #24
    voitek
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    http://www.miastogier.pl/plik,pc,2996.html
    ale... musisz sie zarejestrowac

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    http://www.miastogier.pl/plik,pc,2996.html
    ale... musisz sie zarejestrowac
    Już nie trzeba. Na pomoc przyszła zatoka piratów ;]

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    A ja właśnie pykałem w nową Fifkę 010 moim zdaniem jest to co było w poprzedniej części dodali parę drobiazgów no i oczywiście lepsza szata graficzna. Moim zdaniem oni już z Fify niczego rewolucyjnego nie zrobią bo to jest gra zręcznościowa a nie symulator piłki nożnej z krwi i kości. To że z każdą edycją powiększa nam się liczba opcji w trybie menadżerskim tego nie zmieni. Moim zdaniem nic nie przebije Fify 1998 pamiętam jak się fajnie grało w tą część zwłaszcza na konsoli i ta liczba sztuczek technicznych i lekkość ich wykonywania przez co każda brama różniła się od poprzedniej. To były czasy.

  7. #27
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Kakashi, demko leci przez uTorrent, bo nienawidzę ściągać z linków, po kolei. Trzeba czekać na rapidzie i innych.
    A tak 330 seedów i luzik.

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Zagrałem w demko
    Barca, Liverpool
    Francja, Niemcy, Hiszpania i coś jeszcze, ale nie zapamętałem ^^
    Dwa stadiony, w tym Anfield Road. Prezentuje się znakomicie. Doping kibiców z Liverpoolu brzmi bardzo wiarygodnie. Może to nie jest aż takie ważne, ale wreszcie podoba mi się kolor murawy Bardziej zielona, żywsza. ^ ^

    Grafika poprawiona może nie znacznie, ale wyraźnie. Odwzorowanie twarzy znacznie lepsze niż w FIFA i to od dawna tak jest. Znakomite tekstury.

    Co do samej rozgrywki:
    zawodnicy swobodniej prowadzą piłkę, bliżej do realizmu. Trochę inny system "kiwek". Można je robić je samymi kursorami, ale nadal też można przekładać nogi nad piłką "po staremu". Nie opanowałem tego jeszcze, więc nie wiem na co jeszcze stać Messiego czy Ibrahimovica.
    Konami musi poprawić zachowania bramkarzy. Uderzam Messim na bramke i odbija się od poprzeczki, Reina jedynie podskoczył spokojnie z rękoma do góry jakby piłka miała przelecieć kilka metrów nad bramką. Kolejna sytuacja: strzał Xaviego z 6-7 metrów i piłka trafia w piszczel Reiny i wpada do bramki. Reina nie rzucił się, nie bronił w ogóle.
    I przeszkadza mi pewne opóźnienie, słabą reakcję zawodników na to co chcę zrobić. Klikam "S" (podanie) i zanim poda to mija (tak na oko) 0,5 sekundy. Ja preferuję szybką wymianę piłek i przeszkadza mi to w konstruowaniu akcji.

    Ale ogólnie jest bardzo misiowo. Zagrałem w demo FIFA10 i PES2010 i bez chwili zastanowienia - stawiam na PES'a.

    Napiszę jeszcze więcej jak bardziej zapoznam się z demkiem ;]

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    http://www.youtube.com/watch?v=pTz1bAVs ... re=related

    Kilka ciekawych nowinek które będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącej Fifie 10

    Jak podaje strona Gamezilla najnowsza Fifa 10 nie będzie miała wygórowanych wymagań sprzętowych co jest miłą niespodzianką

    http://www.gamezilla.pl/content/wymagan ... we-fifa-10

    PS. Choć nie ma rewelacji to żenady też nie ma nie wiem naprawdę skąd te negatywne opinię. Wiadomo nie od dziś że Fifa na konsole jest dużo lepsza taka jest polityka EA Sports. Wystarczyłoby zrobić dwie równe wersje a wersja PC-towa zyskała by na tym bardzo wiele.
    Ale jak znam życie to wszyscy narzekają a koniec końców większość będzie śmigać na necie w Fifę 10
    Największym mankamentem Fify na PC nie jest wcale grafa a raczej straszne przyciemnienie nie wiem jak to nazwać na konsoli wszystko aż błyszczy od swiatła i koloru a na PC jest klimat ponury i to się niestety utrzymuje gdzieś od 2004 roku wtedy zaczeli tak różnicowac Fifę na PC od Fify na Konsole

  10. #30
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Mam demko i powiem tak-kupuję na pewno pełną wersję, oryginała.

Strona 3 z 66 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fifa 14
    By Rebel in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-06-2014, 16:34
  2. FIFA 13
    By Ensis in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 11:51
  3. Zapisy na I edycję Mini Ligi Fifa 13
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 22:06
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 09:00
  5. Tabelka i zakończenie turnieju - EDYCJA I (Fifa 12)
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 11:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •